Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 19/09/2019 11:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 02/11/2010 16:16 
Знавець
Знавець

З нами з: 27/07/2010 14:05
Повідомлення: 45
Здравствуйте! Собственно, хотелось бы узнать от тех,кто прошел через это, чем облагаются и чем не облагаются эти 10 окладов госслужащему который ушел на пенсию отработав на госслужбе 10 лет и более!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/11/2010 18:18 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4209
Звідки: Киев
Облагается только НДФЛ


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 03/11/2010 12:24 
Знавець
Знавець

З нами з: 27/07/2010 14:05
Повідомлення: 45
Спасибо большое. А на что можно сослаться? Законодательство, разъяснение, или статья, публикация??


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2011 12:45 
Доцент
Доцент
Аватар користувача

З нами з: 18/04/2007 22:37
Повідомлення: 53
Звідки: Херсон
відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу». только НДФЛ

_________________
для бухгалтера самыей тяжкий конец месяца особенно последние 30 дней


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/09/2011 00:23 
Знавець
Знавець

З нами з: 15/09/2011 15:59
Повідомлення: 21
Мы поступили точно так ссылаясь на этот закон


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB