Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 20/09/2019 02:37

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 26/01/2011 16:22 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 25/03/2009 11:43
Повідомлення: 157
В останньому номері "бюджетної бухгалтерії" сказано , що при нарахуванні надбавки за інтенсивність праці індексація не нараховується, а місяць нарахування надбавки є базовим для нарахування індексації. Але інтенсивність , хоча і входить в пряму оплату праці, не носить системний характер, а нараховується при економії фонду оплати праці, і один місяць є а 4-5 місяців немає. То чи правильно стверджує жкрнал, з посиланням на Мінпраці? Де можна подивитись нормативку по цьому питанню?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 26/01/2011 17:53 
Користувач
Користувач

З нами з: 26/01/2011 17:51
Повідомлення: 12
а де це сказано в останньому номері - на який сторинці?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 01/02/2011 11:02 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 25/03/2009 11:43
Повідомлення: 157
Сторінку не запам'ятала, але там сказано про інтенсивність , що носить системний характер - установлена на рік чи квартал.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 01/02/2011 14:19 
Користувач
Користувач

З нами з: 26/01/2011 17:51
Повідомлення: 12
просто мене теж цікавить це питання ...... я переглянула усі останні номери - нема такого... и що це за надбавка за інтенсивніть? може за складність на напруженність?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 02/02/2011 09:43 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 25/03/2009 11:43
Повідомлення: 157
Вибачаюсь, я аписала як у мене в програмі, а відповідно до Постанови КМУ 268 вона носить назву "надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи" .


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 02/02/2011 11:43 
Користувач
Користувач

З нами з: 26/01/2011 17:51
Повідомлення: 12
вооот... значит вы госслужба... Согласно ст. 33 Закона о госслужбе заработная плата государственных служащих состоит из должностного оклада, премии, доплаты за ранг, надбавки за выслугу лет на государственной службе, за высокие достижения в труде и других надбавок. на этом основании В письме от 17.03.2008 № 78/06/186-08 Минтруда указало, ........ надбавка за выполнение особо важных задач, которая устанавливается отдельному работнику за выполнение конкретного задания, входит в общий доход государственного служащего. При этом, если надбавка устанавливается на короткий срок, это не является основанием считать месяц базовым при расчете индекса потребительских цен для проведения индексации. об этом говорилось в каком-то номере Бюджетная бухгалтерия сейчас не скажу в каком..... а в последних я так и не нашла то, о чем вы говорите



За це повідомлення автора комарова подякував: DLM(03/02/2011 09:22)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 02/02/2011 13:22 
Користувач
Користувач

З нами з: 02/02/2011 13:19
Повідомлення: 1
Чи буде базовим для індексації місяць в якому було надано премію працівнику більше 100% заробітної плати, підкажіть будьласка????


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 02/02/2011 23:03 
Користувач
Користувач

З нами з: 14/12/2010 00:24
Повідомлення: 6
Звідки: Чернігів
Мальвіна написав:
Чи буде базовим для індексації місяць в якому було надано премію працівнику більше 100% заробітної плати, підкажіть будьласка????

Ні.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 03/02/2011 14:06 
Користувач
Користувач

З нами з: 02/02/2011 14:16
Повідомлення: 3
Подскажите кто знает!!!!!!!!
Подскажите кто знает!!!!!!!!
Механизм проведения индексации для новопринятой категории работников Порядком № 1078 не предусмотрен.
Гдето прочитала, что решение о проведении индексации их заработной платы предприятие может принять самостоятельно на основании справки с предыдущего места работы о начислении сумм индексации. Также могут принять за базовый месяц: или месяц приема на работу или месяц повышения зарплаты по должности на которую работник принят. Кто знает механизм, как это сделать на практике для новопринятых работников на госслужбе, так как последнее повышение зарплаты было в феврале 2008г. и теперь кто принят например в 2010г. при равных условиях (оклад, выслуга лет , надбавка и премия) получает значительно меньше, чем, те кто был принят на работу до февраля 2008г.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 07/02/2011 14:11 
Знавець
Знавець
Аватар користувача

З нами з: 19/01/2011 15:47
Повідомлення: 24
Ната.В написав:
Механизм проведения индексации для новопринятой категории работников Порядком № 1078 не предусмотрен.


Базовим для проведення індексації вважається місяць прийняття працівника на работу (якщо керівником установи прийнято рішення про визначення місяця прийняття на работу базоаим для проведення індексації заробітної плати)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 18/03/2011 02:24 
Користувач
Користувач

З нами з: 18/03/2011 01:59
Повідомлення: 1
У січні 2010 року педпрацівникам була здійснена надбавка у розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати), потім згідно наказу Міносвіти №493 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України №557 від 26.09.2005 року" посадові оклади, оплата праці яких здійснюється на основі єдиної тарифної сітки, збільшилися на 1,83% з 1 січня 2010 року та на 2, 16% з 1 квітня 2010 року. Який місяць є базовим для нарахування індексації? Допоможіть, будь-ласка! Наш бухгалтер невірно нарахував індексацію і тепер із педпрацівників нашого закладу утримують від 1000 грн. до 1500 грн. за весь 2010 рік і три перші місяці 2011 року. Чи можливо таке? Дякую.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 21/03/2011 21:53 
Користувач
Користувач

З нами з: 21/03/2011 21:01
Повідомлення: 2
Привіт всім, от недавно влаштувалася бухгалтером в бюджетну установу і зразу ж спірна ситуація!!! Працівниця у 2006 році пішла у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років, потім ще продовжила відпустку і у вересні 2010 року вийшла на роботу. Заробітна плата у неї мінімальна. Вона хоче, щоб її поставли базовий місяць лютий 2008р., хоча наскільки я знаю, що базовим місяцем має бути липень 2010 - це місяць в якому відбулося останнє підняття заробітної плати цієї посади. Якщо потрібно ще якісь умови написати, то напишу, тільки допоможіть в цій ситуації! Дякую!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 23/03/2011 21:53 
Доцент
Доцент

З нами з: 20/10/2008 19:52
Повідомлення: 72
Tohensis, ваша працівниця має рацію. За працівницями, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею 3 або 6 років, зберігається посада з установленою тарифною ставкою (окладом), яка підлягає індексації. Тому коли працівниця повертається з відпустки, її заробітна плата в місяці виходу на роботу підлягає індексації на індекси, визначені на цьому підприємстві для відповідної категорії працівників або посади, яку раніше обіймала ця працівниця.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 31/03/2011 20:17 
Користувач
Користувач

З нами з: 21/03/2011 21:01
Повідомлення: 2
Хочу уточнити, що згідно постанови, базовим для нарахування індексації місяцем є той в якому було останнє підвищення заробітної плати на даній посаді. Таким був липень 2010р. тоді піднялася мінімальна і її ставка відповідно.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Індексація зарплати
ПовідомленняДодано: 01/04/2011 18:50 
Користувач
Користувач

З нами з: 01/04/2011 18:35
Повідомлення: 2
Доброго вечора! Підскажіть будь-ласка при яких умовах нараховується індексація з/п. Справа у тому, що я працюю з 15.12.2009 року, а індексація на відмінну від моїх коллег мені не нараховується, чому?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB