Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 15/09/2019 19:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 26/01/2011 16:28 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 25/03/2009 11:43
Повідомлення: 157
Ми являємось державною установою, що фінансується з державного бюджету. Приміщення орендуємо в селищній раді. В минулому році орендна плата складала 1 грн в рік. Мотивація такої оплати: державна установа орендує держ. майно. В цьому році селищна рада істотно підняла орендну плату мотивуючи тим, що приміщення є комунальною, а не державною власністю, отже, закони і норми про держ.майно на них не поширюється. Як з ними боротись законами і чи можливо це?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/02/2011 09:44 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 25/03/2009 11:43
Повідомлення: 157
Невже ніхто не стикався з такою проблемою?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/03/2011 17:28 
Користувач
Користувач

З нами з: 17/03/2011 17:11
Повідомлення: 2
Наша установа є комунальною власністю, що повністю утримується за рахунок міського бюджету. Орендна плата в 2010 році складала 1 грн., так і в цьому році складає 1 грн.
Підстава: п. 10 Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна, що затвердежна Постановою КМУ від 04.10.1995 р. № 786
Якщо ви,звичайно, не є винятком для поширення дії даної Постанови.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23/03/2011 21:58 
Доцент
Доцент

З нами з: 20/10/2008 19:52
Повідомлення: 72
Постанова №786 поширюється лише на випадки оренди державного майна. Що стосується методики розрахунку орендної плати за користування комунальним майном - вона визначається органом місцевого самоврядування.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23/03/2011 22:47 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 13/07/2007 16:23
Повідомлення: 13098
Изображения: 1
Звідки: Олешки
DLM, муж да жена - одна сатона, раньше имели один кошелек, а потом заключили договор о разделе.Но как и прежде живут по общим правилам ;) ничего нового не изобретая, как муж надумал, так жена и повторяет.А в свете новых событий жене приходится решать и определять, вот и меняется ставка... дороже решает жена себя сдать. дабы самой не погибнуть :mrgreen:

_________________
Будущее - вкус не портит мне, мне дрожать за будущее лень; думать каждый день о черном дне - значит делать черным каждый день.

Не щадя своих усилий отдыхает Кот Василий, дни и ночи напролет на диване дремлет кот


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 24/03/2011 10:43 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 19/01/2010 14:22
Повідомлення: 667
Звідки: Крым
DLM написав:
Як з ними боротись законами і чи можливо це?

Да, возможно! Но для начала проштудируйте Закон "Про оренду державного та комунального майна". Обратите внимание на содержание ст.10 "Существенные условия договора аренды". :smls09:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/03/2011 11:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 13/07/2007 16:23
Повідомлення: 13098
Изображения: 1
Звідки: Олешки
10. Розмір річної орендної плати за оренду нерухомого майна бюджетними організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету, державними та комунальними закладами охорони здоров'я, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, державними та комунальними телерадіоорганізаціями, редакціями державних і комунальних періодичних видань та періодичних видань, заснованих об'єднаннями громадян, державними науково-дослідними установами, навчальними закладами, трудовими і журналістськими колективами, підприємствами зв'язку, що їх розповсюджують, Товариством Червоного Хреста України та його місцевими організаціями, асоціаціями органів місцевого самоврядування із всеукраїнським статусом, а також інвалідами з метою використання під гаражі для спеціальних засобів пересування становить 1 гривню. { Абзац перший пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 753 ( 753-2009-п ) від 22.07.2009, N 65 ( 65-2010-п ) від 27.01.2010, N 1010 ( 1010-2010-п ) від 27.10.2010 }
Орендна плата у розмірі, встановленому згідно з абзацом першим цього пункту, не застосовується у разі оренди нерухомого майна для розміщення засобів масової інформації:
рекламного та еротичного характеру;
заснованих в Україні міжнародними організаціями або за участю юридичних чи фізичних осіб інших держав, осіб без громадянства;
в яких понад 50 відсотків загального обсягу випуску становлять матеріали зарубіжних засобів масової інформації;
заснованих за участю юридичних або фізичних осіб, до сфери діяльності яких належить виробництво та постачання паперу, поліграфічного обладнання, технічних засобів мовлення.
( Пункт 10 в редакції Постанови КМ N 699 ( 699-98-п ) від 18.05.98, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 75 ( 75-2000-п ) від 19.01.2000, в редакції Постанови КМ N 943 ( 943-2002-п ) від 09.07.2002 )
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... 786-95-%EF но многие на местах меняют ставки

_________________
Будущее - вкус не портит мне, мне дрожать за будущее лень; думать каждый день о черном дне - значит делать черным каждый день.

Не щадя своих усилий отдыхает Кот Василий, дни и ночи напролет на диване дремлет кот



За це повідомлення автора Кутджин подякував: DLM(15/04/2011 09:55)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB