Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Випалата вислуги за 2010 рік
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=55814
Сторінка 1 з 1

Автор:  TatianaSP [ 20/05/2011 10:16 ]
Тема повідомлення:  Випалата вислуги за 2010 рік

Допоможіть, будь-ласка!!! Ми районна санепід станція. З 1 квітня 2011 року було затверджено штатний розпис, де вказана надбавка за вислугу років таким працівникам, як бактеріолог та медичний статистик, згідно п.3 Постанови №1418 від 29.12.2009 р. Ці працівники наполягають, що їм має бути сплачена вся вислуга з 1 січня 2010 року по 01 квітня 2011 року (за цей період у штатному розписі не було затверджено таких виплат). Т.я. ми бюджетна організація, то працюємо виключно за Річним кошторисом та затвердженим штатним розписом. Чи маємо ми право виплатити надбавку за вислугу років за попередній (2010) рік коштами 2011 року? Працівники погрожують подати скаргу до суду.

Автор:  Katriн [ 20/05/2011 16:07 ]
Тема повідомлення:  Re: Випалата вислуги за 2010 рік

TatianaSP написав:
(за цей період у штатному розписі не було затверджено таких виплат). .



А почему?

Автор:  TatianaSP [ 21/05/2011 19:39 ]
Тема повідомлення:  Re: Випалата вислуги за 2010 рік

Katriн написав:
TatianaSP написав:
(за цей період у штатному розписі не було затверджено таких виплат). .



А почему?


Штатное расписание мы сдаем в областную СЕС, они его и утверждают, т.к. финансируют нас. В первом квартале 2010 года надбавка за выслугу лет была, а в последующих кварталах уже не принимали, говорили что не имеем право выплачивать. Теперь мы нашли нормативную документацию, которая разрешает нам выплатить надбавку работникам. Но вопрос остается прежним. Имеем ли право заплатить в этом году выплати прошлого, если в прошлом штаткой не предусмотрено?

Автор:  Ольга Павлівна [ 30/06/2011 12:11 ]
Тема повідомлення:  Re: Випалата вислуги за 2010 рік

TatianaSP написав:
Допоможіть, будь-ласка!!! Ми районна санепід станція. З 1 квітня 2011 року було затверджено штатний розпис, де вказана надбавка за вислугу років таким працівникам, як бактеріолог та медичний статистик, згідно п.3 Постанови №1418 від 29.12.2009 р. Ці працівники наполягають, що їм має бути сплачена вся вислуга з 1 січня 2010 року по 01 квітня 2011 року (за цей період у штатному розписі не було затверджено таких виплат). Т.я. ми бюджетна організація, то працюємо виключно за Річним кошторисом та затвердженим штатним розписом. Чи маємо ми право виплатити надбавку за вислугу років за попередній (2010) рік коштами 2011 року? Працівники погрожують подати скаргу до суду.


Право виплатити у Вас є. але на підставі чого Ви здійснете цю виплату немає. Підставою є штатний розпис. Якщо затверджено - виплачуєте, якщо ні, то ні. Якщо я правильно розумію з січня по квітень не було затверджено надбавки??
Немає підстави для виплати...... я так думаю.....

Автор:  kontroler [ 10/08/2011 21:40 ]
Тема повідомлення:  Re: Випалата вислуги за 2010 рік

Не маєте такого права, оскільки зазначені виплати не передбачені розрахунками потреби, а відповідно і кошторисом, на 2011 рік.
Або працівники звертаються до суду і в судовому порядку виплачуються кошти, або за наказом ОблСЕС і відповідними обгрунтуваннями внести зміни до розрахунку потреби, до кошторису на поточний рік і передбачити виплату згідно заяв працівників. Хоча дуже сумніваюсь, що хтось на це піде.
P.S. Запросіть провести ревізію КРУ і тоді донарахуєте за актом ревізії ))

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/