Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 19/09/2019 03:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 28/07/2011 14:49 
Знавець
Знавець

З нами з: 27/07/2010 14:05
Повідомлення: 45
Здравствуйте, хотела бы спросить - распространяются ли требования приказа Министерства фининсов Украины №214 от 21.02.2011г в части необходимого образования и стажа на претендента, если главный бухгалтер бюджетного учреждения назначается на время нахождения основного работника в отпуске по уходу за ребенком до 3лет, т.е. временно??


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/08/2011 00:10 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4209
Звідки: Киев
Вообще-то да, но не вижу препятствий, если даже стаж и образование не совсем соответствует.

Все можно объяснить в характеристике. Например, образование не финансовое, но есть опыт работы. Или наоборот - нет опыта, но есть образование.
Неужели казначейство не пойдет навстречу?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26/09/2011 23:13 
Знавець
Знавець

З нами з: 15/09/2011 15:59
Повідомлення: 21
В ПКМУ № 59 от 26.01.2011 пункт 17 сказано:

17. У разі тимчасової відсутності головного бухгалтера
(відрядження, відпустки, тимчасової втрати працездатності тощо)
виконання його обов'язків покладається на заступника головного
бухгалтера, а у разі відсутності заступника головного бухгалтера
відповідно до наказу керівника бюджетної установи - на іншого
працівника бухгалтерської служби.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB