Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 16/09/2019 15:45

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 08/11/2011 19:21 
Користувач
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 22/03/2008 21:34
Повідомлення: 17
Работаю в бюджетной организации. У нас обязательно нужно применять повышающий коэффициент для отпускных. Одного из бухгалтеров в мае месяце 2011 назначают на зам главбуха, и соответственно резко возрастает оклад. Подскажите пожалуйста- как правильно применить повышающий коэффициент для ее отпускных?
В голове крутятся 3 варианта:
1) Разбить на 2 периода- до перевода на высокую должность и после. К 1-му периоду- применить коэффициент как при повышении минимальной з/п, ко 2-му- реальный- повышения по тарифной сетке с мая месяца.
2) Проиндексировать весь период на коэффициент как при повышении минимальной з/п.
3) Вообще не индексировать.
Помогите пожалуйста, очень не хочется обсчитать руководство :smile:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 08/11/2011 22:00 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 10/06/2008 11:30
Повідомлення: 1270
kroha, если оклад работника повышается в связи с переводом на вышеоплачиваемую должность, то корректировка не проводится. http://www.balance.ua/download/budget/082127.pdf

_________________
Всё кончается хорошо. Если всё плохо - значит, ещё не конец.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 09/11/2011 00:10 
Користувач
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 22/03/2008 21:34
Повідомлення: 17
И как долго не проводится? Я же не из-за повышения оклада хочу применять. Повышение тарифного оклада производилось еще и в сентябре и в октябре и в декабре тоже будет. ( У всех бюджетников).


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 09/11/2011 11:58 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 10/06/2008 11:30
Повідомлення: 1270
kroha, я не предлагала вообще не корректировать, а просто не применять майский коэффициент.
Р. S. Табличка не вставляется, размер большой, если дадите электронку - сброшу.

_________________
Всё кончается хорошо. Если всё плохо - значит, ещё не конец.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 10/11/2011 14:17 
Користувач
Користувач

З нами з: 19/10/2006 11:17
Повідомлення: 17
Добрий день. Мене цікавить питання чи включаються до розрахунку відпускних дні, коли працівник був у відпустці без збереження з/п, причому була написана заява на цю відпустку. Бухгалтер сказала, що якщо написана заява, то дні включаються.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 10/11/2011 23:14 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4209
Звідки: Киев
А как вообще можно без заявления? Это ж тогда прогул. 8-[


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 11/11/2011 11:26 
Користувач
Користувач

З нами з: 19/10/2006 11:17
Повідомлення: 17
Буває ще наказ по підприємству. Тоді заяву писати не треба і на роботу ходити не треба.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 11/11/2011 12:02 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9182
Изображения: 0
Звідки: ******
марія написав:
Бухгалтер сказала, що якщо написана заява, то дні включаються.

неправильно сказала.В стаж включается.
ЗУ Про відпустки.Стаття 9. Обчислення стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку
До стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку (стаття 6 цього Закону), зараховуються:
4) час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому не виплачувалася заробітна плата у порядку, визначеному статтями 25 і 26 цього Закону, за винятком відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку, а в разі якщо дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), - до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку; ...
Заява написана- не написана- тут не играет роли, а вот приказ о предоставлении отп без сохранения ЗП без заявления работника не составляется, так что заява будет написана - по любому.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 15/02/2012 18:16 
Користувач
Користувач

З нами з: 19/10/2006 11:17
Повідомлення: 17
Дякую за відповідь, але мене цікавить як вірно розрахувати відпускні:
моя заробітна плата ділиться на календарні дні місяця, чи за виключенням днів за свій рахунок?
Наприклад якщо зарплата в місяці, коли відпустка була за власний рахунок була 2000грн, то 2000грн./31день,
чи 2000грн./23 дні .


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 16/02/2012 10:33 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9182
Изображения: 0
Звідки: ******
марія написав:
2000грн./23 дні .

Пункт 2. Обчислення середньої заробітної плати для оплати часу...Порядок №100 вычисления средней заработной платы:
Час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду.
http://www.jobs.ua/pravo/middle_zp/page2/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 16/02/2012 14:19 
Користувач
Користувач

З нами з: 19/10/2006 11:17
Повідомлення: 17
Дякую


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Помогите!!! Отпускные!!!
ПовідомленняДодано: 04/07/2012 11:07 
Знавець
Знавець

З нами з: 30/05/2012 10:22
Повідомлення: 29
Коллеги помогите разобраться. Сотрудница была в отпуске по уходу за ребенком до 3 лет. Вышла на работу 23.05.2012 идет в отпуск на 1 день 20.07.2012 (остался день еще до декрета). Какой бериод взять для расчета отпускных с 23.05.2012 по 30.06.2012 или с 01.06.2012 по 30.06.2012 (минус праздничные дни)?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB