Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 20/10/2018 03:27

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Зарплата
ПовідомленняДодано: 20/03/2012 10:32 
Знавець
Знавець

З нами з: 12/07/2008 22:59
Повідомлення: 25
Ребята, табель рабочего времени заполняем за месяц? А то пошли слухи, что должен быть табель за каждые полмесяца. Только я не могу найти, откуда это взяли.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 20/03/2012 11:04 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4211
Звідки: Киев
Этот прикол появился в связи с изменениями в законодательство о выплате з/п.
Было много статей на эту тему в прошлом году.

Лично я выпускаю еще и табель за полмесяца.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 26/03/2012 21:51 
Користувач
Користувач

З нами з: 26/03/2012 21:26
Повідомлення: 3
Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається
колективним договором або нормативним актом роботодавця,
погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації
чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом
органом (а в разі відсутності таких органів - представниками,
обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не менше
оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки
(посадового окладу) працівника.
{ Статтю 24 доповнено новою частиною згідно із Законом N 2559-VI
( 2559-17 ) від 23.09.2010 }
Фактично відпрацьований час відображається у табелі обліку робочого часу!!!!!!!



За це повідомлення автора taniy подякував: Ярмак(12/07/2012 11:50)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 23/04/2012 13:16 
Професор
Професор

З нами з: 28/01/2010 16:23
Повідомлення: 293
Звідки: Хмельницкий
Здравствуйте! Интересует следующий вопрос: 1. Каким НПА регулируется оплата в бюджетной сфере а именно: спортивная школа - з/п получает согласно своего закона. А вот доплаты и надбавки чем регулируюся? И могут ли быть доплаты в размере 50% от оклада + 50% от оклада надбавки. Или есть ограничения? Скиньте название НПА где об этом можно почитать. Всем заранее спасибо.

_________________
aLisa


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 23/04/2012 14:49 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4211
Звідки: Киев
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1236-05

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Н А К А З
23.09.2005 N 2097
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 2005 р. за N 1236/11516
Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту



За це повідомлення автора Katriн подякував: aLisa1910(23/04/2012 16:16)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 24/04/2012 10:59 
Професор
Професор

З нами з: 28/01/2010 16:23
Повідомлення: 293
Звідки: Хмельницкий
Из этого приказа поняла, что главный бухгалтер ни под каким соусом не может иметь 50 % надбавки, а вот доплаты пожалуйста? Подскажите я праильно поняла? Заранее спасибо.

_________________
aLisa


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 24/04/2012 12:32 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4211
Звідки: Киев
Почему?
Там все написано. Например:

3) надбавки працівникам
а) у розмірі до 50 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки):
за високі досягнення у праці;
за виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання);
за складність, напруженість у роботі.
Граничний розмір зазначених надбавок для одного працівника не повинен перевищувати 50 відсотків посадового окладу ( ставки заробітної плати, тарифної ставки).


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 24/04/2012 12:55 
Професор
Професор

З нами з: 28/01/2010 16:23
Повідомлення: 293
Звідки: Хмельницкий
Я прошу прощения, наоборот доплаты пожалуйста а вот надбавки нет, но прошлый бухгалтер их начислял а у меня встал вопрос, что согласно этого приказа если нет каких либо регалий то и надбавки не может быть.

_________________
aLisa


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 24/04/2012 13:43 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4211
Звідки: Киев
Да нет же, наоборот. Если "согласно этого приказа если нет каких либо регалий то" доплат может не быть (пп 4).



За це повідомлення автора Katriн подякував: aLisa1910(24/04/2012 15:42)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 24/04/2012 15:42 
Професор
Професор

З нами з: 28/01/2010 16:23
Повідомлення: 293
Звідки: Хмельницкий
Katrin, спасибо огромное

_________________
aLisa


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 19/01/2013 14:17 
Доцент
Доцент

З нами з: 12/07/2012 18:37
Повідомлення: 72
Допоможіть розрахувати зарплату

Посадовий оклад - 2000 грн
звання заслуженого діяча - 20%

Доплати
звання доцента 25%
науковий ступінь кандидата 15%

Надбавки

Секретність 15%
за стаж науково-педагогічної роботи 20%


Перевірьте чи правильно я розраховую:
2000+20% = 2400 грн
2400*25%=600 грн
2400*15%=360 грн
2400*15%=360 грн
2400*20%=480 грн
Всього нараховано 2400+600+360+360+480=4200 грн.
Утримано
ЄСВ 3,6 = 4200*3,6%=151,2
Прибутковий податок 4200-151,2=4048,8*15%=607,32
Отже 4200- 151,2-607,32 = 3441,48 - видача на руки


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 20/01/2013 14:38 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/03/2010 21:36
Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Bombik написав:
2000+20% = 2400 грн2400*25%=600 грн

А почему Вы надбавку за засуженного считаете от оклада, а все остальные надбавки с учетом заслуженного?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 21/01/2013 18:10 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2010 01:07
Повідомлення: 1062
Антон Янко написав:
А почему Вы надбавку за засуженного считаете от оклада, а все остальные надбавки с учетом заслуженного?
тоже не понятно, чем вы там руководствуетесь?
Цитата:
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про почесні звання України
...
8. Встановлено такі почесні звання:
..."Заслужений діяч мистецтв України";
"Заслужений діяч науки і техніки України";
Цитата:
Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери
...
3. Установити:
...
2) надбавки працівникам:
...
б) за почесні звання України, СРСР, союзних республік СРСР "народний" - у розмірі 40 відсотків, "заслужений" - 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати);

_________________
Засрал форум - за что и получил БАН


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 21/01/2013 22:09 
Доцент
Доцент

З нами з: 12/07/2012 18:37
Повідомлення: 72
Я вот и спрашиваю как правильно расчетать


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Зарплата
ПовідомленняДодано: 21/01/2013 22:36 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2010 01:07
Повідомлення: 1062
от туда же
Цитата:
3) доплати працівникам:
...
в) за вчене звання:
...
доцента, старшого наукового співробітника - у граничному розмірі 25 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати);
...
г) за науковий ступінь:
...
кандидата наук - у граничному розмірі 15 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

ПОЛОЖЕННЯ про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці
...
2. Особам, які працюють в умовах режимних обмежень,
установлюється надбавка до посадових окладів (тарифних ставок)
залежно від ступеня секретності інформації:
...
відомості та їх носії, що мають ступінь секретності "цілком
таємно", - 15 відсотків;

ПОРЯДОК виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти
1. Педагогічним та науково-педагогічним працівникам
навчальних закладів і установ освіти виплачуються надбавки за
вислугу років щомісяця у відсотках до посадового окладу (ставки
заробітної плати) залежно від стажу педагогічної роботи
у таких розмірах: понад 3 роки - 10 відсотків, понад
10 років - 20 відсотків і понад 20 років - 30 відсотків.
итого
2000*1,95=3900
3900*0,8194=3195,66
ай-яй-яй... как вам не стыдно то... из бюджета...

и ответьте на такой вопрос:
в каком это учебном заведении научно-педагогический работник имеет доступ к грифу совершенно секретно?
вы ничего не перепутали в условии задачи?

я понимаю там проводить научную работу с секретными материалами, но не в учебном же заведении...

_________________
Засрал форум - за что и получил БАН


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB