Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 23/09/2019 18:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 25/04/2012 13:19 
Доцент
Доцент
Аватар користувача

З нами з: 27/11/2009 13:55
Повідомлення: 75
Шановні форумчани-бюджетники!
Поділіться, будь ласка , як нараховуєте заробітну плату працівникам за час перебування у відрядженні: згідно постанови 100 за останні 2 місяці із ньюансами чи за відпрацьований час, як і решту заробітку? Чи торкаються у зв"язку із цим бюджетників зміни у зв"язку із набранням чинності з 13.05.2011 р.Закону №263/95-ВР. Дуже потрібно почути ваші обгрунтовані відповіді , бо перевірка вимагає повернення в бюджет всієї зарплати працівників, яка була виплачена за дні перебування у відрядженнях на загальних підставах, тобто, грубо кажучи, за вісімками (кількістью відпрацьованих днів, включаючи дні перебування у відрядженнях).Якщо маєте посилання на джерела, скиньте, будь ласка


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/04/2012 14:15 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4209
Звідки: Киев
Зарплата за час отпуска начисляется среднедневная, согласно постановления № 100. Просто ставить восьмерки - нарушение.

А почему возврашение в бюджет? Надо просто сделать перерасчет, выйдет очень маленькая разница.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/04/2012 14:19 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4209
Звідки: Киев
14. За відрядженим працівником зберігаються місце роботи (посада) та середній заробіток за час відрядження, в тому числі й за час перебування в дорозі.
Середній заробіток за час перебування працівника у відрядженні зберігається на всі робочі дні тижня за графіком, установленим за місцем постійної роботи.
На час відрядження особи, яка працює за сумісництвом, середній заробіток зберігається на тому підприємстві, що його відрядило. У разі направлення працівника у відрядження одночасно з основної роботи й роботи за сумісництвом середній заробіток зберігається за ним на обох посадах, а видатки для відшкодування витрат на відрядження розподіляються між підприємствами, що направляли працівника у відрядження, за згодою між ними.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0218-98


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/04/2012 14:51 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9182
Изображения: 0
Звідки: ******
Katriн написав:
А почему возврашение в бюджет? Надо просто сделать перерасчет,

+1 =;
кроме того, с 13,05,2011 (Закон № 3231 ст. 121 КЗоТ) отменяется обязательность начисления заработной платы за время нахождения сотрудника в командировке, исключительно исходя из размера его среднего заработка, рассчитанного в соответствии с порядком № 100.Просто необходимо сделать два расчета и сравнить их результаты между собой.
1-й расчет: определение размера заработка в соответствии с условиями трудового договора.
Среднедневной заработок составит: оклад. :норму раб.дней
2-й расчет: определение размера среднего заработка за два предшествующих месяца.
И для расчета заработка за период нахождения в командировке нужно использовать большую сумму. Подробнее здесь:
http://zarplata.chizh.ua/view_information.php?id=16
Katriн, вы же бюджетница? бюджета это тоже касается?



За це повідомлення автора kisa67 подякував: mulberry(25/04/2012 15:41)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/04/2012 15:38 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4209
Звідки: Киев
У нас действуют свои нормативные документы касательно командировок. И нормы нам установлены.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/04/2012 15:42 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4209
Звідки: Киев
Хотя, можно и поспорить с КРУ, закон высшую силу имеет.

В любом случае, о возврате в бюджет и речи быть не может.



За це повідомлення автора Katriн подякував: mulberry(25/04/2012 15:46)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21/05/2012 00:01 
Професор
Професор

З нами з: 26/09/2011 21:20
Повідомлення: 144
Відшкодування до бюджету вимагають інспектори ДФІ (тобто КРУ) у тому разі якщо меле місце переплата (незаконне, зайве нарахування) зарплати.
Стаття 121. Гарантії і компенсації при службових відрядженнях { із змінами, внесеними згідно із Законами № 263/95-ВР від 05.07.95, № 3231-VI від 19.04.2011}
Працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв'язку з службовими відрядженнями.
Працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством.
За відрядженими працівниками зберігаються протягом усього часу відрядження місце роботи (посада).
Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку. Средний заработок розрахується згадно Постанови 100.
Як правило, при перерахуванні зарплати за дні відрядження за середнемісячной, ви ще донарахуете зарплату робітникам.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/06/2012 09:51 
Знавець
Знавець

З нами з: 30/05/2012 10:22
Повідомлення: 29
Добрий день. Вот увидела, что здесь для бюджетников раздел. Подскажите как оплатить командировки правильно, ни как не могу найти журнал № 46 за этот год , а начислять надо.
Когда я оплачиваю дни командировки в расчет беру з/пл за предыдущие 2 месяцаи и суммы индексации тоже, потом исчисляю плановый дневной зароботок в месяце наступления командировки и сумму индексации (если есть) за этот месяц тоже беру в расчет. Это правильно или ее не надо включать в расчет для сравнения? Ведь индексация это компенсация з/пл.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 03/06/2012 10:42 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2010 01:07
Повідомлення: 1062
Allenka написав:
Ведь индексация это компенсация з/пл.
да сколько ж можно
Цитата:
Стаття 1. Визначення термінів

Для цілей цього Закону терміни вживаються в такому значенні:

індексація грошових доходів населення - встановлений законами
та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення
грошових доходів населення
, що дає можливість частково або
повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг;

_________________
Засрал форум - за что и получил БАН


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB