Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 23/09/2019 02:14

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 22/05/2012 16:43 
Знавець
Знавець

З нами з: 11/04/2011 16:06
Повідомлення: 45
Лікар уже 7 місяць на курсах підвищення кваліфікації (листпад 2011р.-травень 2012р.) приніс лікарняний з 10.05.12-18.05.12. Потрібно його оплачувати та як визначити середню з/пл якщо він не працював ці 6 місяців.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/05/2012 17:49 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 05/06/2005 16:46
Повідомлення: 841
Звідки: Рівне
А что на тот момент пока он на курсах ему з/пл не начислялась? Он что уволился? судя по тому что он принес больничный - нет. А где же он был? Просто не ходит на работу? Вы ему з/пл не начсляете и не увольняете? прогуливает?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/05/2012 18:48 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9182
Изображения: 0
Звідки: ******
Совсем не уверена, можно ли в вашем случае применить порядок 1266 п 10. Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (п4) ...або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата (грошове забезпечення) для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.
Ведь в п.4перечислено:тимчасова непрацездатність, відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
та шестирічного віку за мед. висновком).

Вы его в командировку отправили на все это время для повышения квалификации? и еще вопрос: считаете ему по среднему зарплату? или какой-то учебный отпуск?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/05/2012 19:52 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2010 01:07
Повідомлення: 1062
Цитата:
2. Установити, що:
...
за медичними і фармацевтичними працівниками державних та
комунальних закладів (установ), які направляються до закладів
післядипломної освіти
для підвищення кваліфікації, підготовки і
перепідготовки, зберігається середня заробітна плата за кожним
місцем роботи згідно із законодавством;
Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери

_________________
Засрал форум - за что и получил БАН


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/05/2012 19:55 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9182
Изображения: 0
Звідки: ******
тем более тогда непонятно, как считать.я б соцстаху вопрос задала, я люблю у них спрашивать.правда, не всегда внятно отвечают(((
Р.С.считала бы исходя из оклада.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/05/2012 11:05 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2010 01:07
Повідомлення: 1062
Цитата:
Згідно з роз’ясненням Міністерства праці та соціальної політики України від 02.04.2007 р. №211/020/153-07 виплати за час, протягом якого працівник не працював, але за ним зберігався середній заробіток, обчислений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 р. №100 (оплата всіх видів відпусток, компенсації за невикористані відпустки, збереження середньої заробітної плати працівникам за час їхнього навчання з відривом від виробництва в системі підвищення кваліфікації, виконання державних і громадських обов’язків в робочий час, оплата простою) не повинні включатися до розрахунку.

ИМХО: писать запрос в Минсоцполитики

_________________
Засрал форум - за что и получил БАН


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28/05/2012 11:02 
Знавець
Знавець

З нами з: 11/04/2011 16:06
Повідомлення: 45
Командировка не оформлялась, учебный отпуск тоже, просто приказ о том, что она на курсах. Оплачивается по средней за два предыдущих месяца. Вопрос задавали фонду соц.страха они ответить не могут или не хотят-нужно оплачивать или нет и как.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28/05/2012 13:17 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 28/02/2010 01:07
Повідомлення: 1062
Соколенко Алена написав:
Вопрос задавали фонду соц.страха они ответить не могут или не хотят

быть такого не может
или вы вопрос задавали устно?
пишите письменный запрос и сразу в центральный офис в Киеве, а ещё лучше в Минсоцполитику

_________________
Засрал форум - за что и получил БАН


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28/05/2012 15:44 
Знавець
Знавець

З нами з: 11/04/2011 16:06
Повідомлення: 45
Может. Ми первым делом позвонили в Святошинскую дирекцию фонда г.Киева


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28/05/2012 19:12 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9182
Изображения: 0
Звідки: ******
Соколенко Алена написав:
Ми первым делом позвонили

а теперь попробуйте написать, а не позвонить. и отметку поставить у них, что им писали. хоть что да ответить должны.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB