Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Надбавка за шкідливі умови праці в закладах ОЗ
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=62585
Сторінка 1 з 1

Автор:  Popelivskij [ 25/06/2012 22:54 ]
Тема повідомлення:  Надбавка за шкідливі умови праці в закладах ОЗ

в наших закладах ОЗ проводиться перевірка "органами" фізкабінетів (медичних працівників, які працюють з УВЧ) щодо виплати надбавки за шкідливі умови праці, вони трактують, що дана надбавка повинна виплачуватися лише тим працівникам, що проводять в середньому 10 процедур.Винними в даному випадку вони вважають бухгалтерів по нарахуванню з\плати, оскільки ці бухгалтери повинні були добиватися подачі звітів із головних лікарів (фізкабінетів).Що робити в даному випадку

Автор:  Kosha [ 07/07/2012 19:00 ]
Тема повідомлення:  Re: Надбавка за шкідливі умови праці в закладах ОЗ

Все верно. Согл. п.2.11 Приказа МОЗ от 05.10.2005 № 308/519 такая надбавка выплачивается при условии, что работник в течении месяца производит в среднем отпуск не менее 10 процедур в смену. Если бухгалтеру не предоставляется справка о подтверждении указанной нормы, значит отсутствует и основание для выплаты этой надбавки.
Выход только один. Восстановить справки за весь период. Сделать это несложно, поскольку отпуск процедур должен фиксироваться в журнале посещения больных данного кабинета.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/