Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 20/11/2018 03:28

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 17/07/2012 12:18 
Знавець
Знавець

З нами з: 10/04/2012 17:19
Повідомлення: 32
Добрий день! Відповідно до пп. 188.1 статті 188 ПКУ не включається до бази оподаткування ПДВ відшкодування ком. послуг орендодавцю бюджетній організації. Підскажіть, будь-ласка, молодому спеціалісту, як оформлювати рахунки , "без ПДВ"? Чи потрібно виписувати ПН?..Дякую)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/07/2012 11:30 
Професор
Професор

З нами з: 28/01/2010 16:23
Повідомлення: 293
Звідки: Хмельницкий
Я что-то такого не нашла, может плохо смотрела.

_________________
aLisa


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/07/2012 11:39 
Знавець
Знавець

З нами з: 10/04/2012 17:19
Повідомлення: 32
188.1. ...
До бази оподаткування враховується вартість товарів/послуг,
які постачаються за будь-які кошти (за виключенням суми
компенсації на покриття різниці між фактичними витратами та
регульованими цінами (тарифами) у вигляді виробничої дотації з
бюджету та або суми відшкодування орендодавцю - бюджетній установі
витрат на утримання наданого в оренду нерухомого майна та
комунальних послуг і енергоносіїв
), та вартість матеріальних і
нематеріальних активів, що передаються платникові податку
безпосередньо отримувачем товарів/послуг або будь-якою третьою
особою як компенсація вартості товарів/послуг, поставлених таким
платником податку. { Абзац шостий пункту 188.1 статті 188 із
змінами, внесеними згідно із Законом N 4834-VI ( 4834-17 ) від
24.05.2012 }

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/275 ... 8753036009

У разі постачання товарів за договорами фінансового лізингу
базою оподаткування є договірна (контрактна) вартість, але не
нижче ціни придбання об'єкту лізингу.

У випадках, передбачених статтею 189 цього Кодексу, база
оподаткування визначається з урахуванням положень статті 189 цього
Кодексу.

Стаття 189. Особливості визначення бази опод
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/275 ... 8753036009


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/07/2012 12:45 
Професор
Професор

З нами з: 28/01/2010 16:23
Повідомлення: 293
Звідки: Хмельницкий
Все знайшла, я рахую, що раз Ви бюджетна організаціЯ, то з бази оподаткування у Вас вивели - суми відшкодування витрат на утримання наданого в оренду нерухомого майна та комунальних послуг і енегоносіїв. Тобто рахунки виписуєте без ПДВ.

_________________
aLisa


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/07/2012 13:05 
Знавець
Знавець

З нами з: 10/04/2012 17:19
Повідомлення: 32
Дякую Вам за допомогу :smls05: ...
Хочу конкретизувати: в рахунках виставлених в липні "відшкодування комунальних послуг за червень", тобто,липневі - з ПДВ. А серпневі рахунки відшкодування комунальних послуг за липень" будуть без ПДВ?..Я так розумію?!..
Дякую :smls05:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23/07/2012 16:32 
Знавець
Знавець

З нами з: 23/07/2012 16:25
Повідомлення: 30
Доброго дня!! Підскажіть будь-ласка, що робити якщо рахунки за липень по комунальним вже виставлено і оплачено разом з ПДВ!!!!! ?????????? Як бути тепер з податковою накладною за липень?????? : :krazzzzy


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23/07/2012 17:25 
Користувач
Користувач

З нами з: 18/07/2012 10:53
Повідомлення: 5
Наша організація проводить виписку рахунку на відшкодування комуналних послуг з ПДВ без податкової, так як ми проводимо відновлення касових видатків через ГУДКСУ, ми ж то отримуємо і сплачуємо рахунки за комун послуги з ПДВ, а орендарі лише нам їх компенсують.



За це повідомлення автора економіст ПДАА подякував: БУХГАЛТЕР-181186(24/07/2012 09:55)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/07/2012 09:57 
Знавець
Знавець

З нами з: 23/07/2012 16:25
Повідомлення: 30
економіст ПДАА написав:
Наша організація проводить виписку рахунку на відшкодування комуналних послуг з ПДВ без податкової, так як ми проводимо відновлення касових видатків через ГУДКСУ, ми ж то отримуємо і сплачуємо рахунки за комун послуги з ПДВ, а орендарі лише нам їх компенсують.


Я так розумію, що тоді орендарі не мають право на податковий кредит в цьому випадку??? :-k :-k :-k І податкову не потрібно виписувати, так :-k :-k :-k ?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/07/2012 15:56 
Користувач
Користувач

З нами з: 18/07/2012 10:53
Повідомлення: 5
так, податкову накладну ми не виписуємо, і безпеосоредньому орендарю не надаємо



За це повідомлення автора економіст ПДАА подякував: БУХГАЛТЕР-181186(24/07/2012 17:24)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/07/2012 17:25 
Знавець
Знавець

З нами з: 23/07/2012 16:25
Повідомлення: 30
Дякую Вам за відповідь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26/07/2012 10:48 
Користувач
Користувач

З нами з: 26/07/2012 10:36
Повідомлення: 3
aLisa1910 написав:
Все знайшла, я рахую, що раз Ви бюджетна організаціЯ, то з бази оподаткування у Вас вивели - суми відшкодування витрат на утримання наданого в оренду нерухомого майна та комунальних послуг і енегоносіїв. Тобто рахунки виписуєте без ПДВ.


Я теж вважаю, що треба без ПДВ, щоб дотриматись законодавства. АЛЕ! А куди по вашому відносити витрати, які виникають у нас (бюджетної організації) у звязку зі зменшенням суми в рахунках, виставленому орендареві, на суму ПДВ? Постачальники послуг же нам виставляють з ПДВ (і на нас, і на орендарів). За нас ми ПДВ сплачуемо, а за них - звітки брати гроші? Підкажіть будь ласка дії при такому варіанті?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27/07/2012 15:34 
Користувач
Користувач

З нами з: 27/07/2012 15:06
Повідомлення: 19
Частку для орендарів ви повинні брати з загальної суми з пдв (по акту від постачальника). А в самому рахунку (акту) для орендарів пдв не зазначаєте (фактично орендар відшкодовує Вам те, що ви оплатили). Податкова не виписується.
Але справа в тому, що до 01.07.12р. ви повинні були нараховувати на суму орендара пдв.
Н-д.:
від постачальника послуг Ви отримали акт на 5000,00 грн. з пдв.
ваша частка 2000,00 грн. з пдв.
частка орендара 3000,00 грн. з пдв.
І на частку орендара 3000,00 грн. нараховуємо пдв = 3600,00 грн.(такий рахунок потрібно було виставляти). Виходить якби подвійне накручування пдв.

А з 01.07.12р.
від постачальника послуг Ви отримали акт на 5000,00 грн. з пдв.
ваша частка 2000,00 грн. з пдв.
частка орендара 3000,00 грн. без пдв.
Таке нам надали роз'яснення.

А ось ще приклад (з інтернету)
Найпростіший приклад розрахунку податку на додану вартість
Розглянемо приклад:
Підприємство придбало товари на суму 2400 грн. у т.ч. ПДВ та отримало від продавця податкову накладну.
У ціні товару вже “сидить” податковий кредит (вхідний ПДВ), який складає 400 грн. Ця сума вказана у податковій накладній. Вартість товару без ПДВ складає 2000 грн. Підприємство формує свою ціну товару для подальшої реалізації. Для цього воно робить націнку на товар. Припустимо, націнка складає 500 грн.
Ціна реалізації без ПДВ дорівнює 2000 + 500 = 2500 грн. Тепер на цю ціну необхідно нарахувати податкове зобов’язання 20%. 2500 * 20% = 500 грн. Ціна реалізації з ПДВ складає 2500 + 500 = 3000 грн.
Отже маємо:
Податковий кредит (вхідний ПДВ) – сума, яку підприємство отримало у ціні товару, складає 400 грн.
Податкове зобов’язання (вихідний ПДВ) – сума, яку підприємство нарахувало на свою ціну товару, складає 500 грн.
Податок на додану вартість для сплати до бюджету складає 500 – 400 = 100 грн.



За це повідомлення автора Людмила Д подякували: 2 бюджетбух(30/07/2012 14:09), Галина Володимирівна(30/03/2013 18:43)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 30/07/2012 14:11 
Користувач
Користувач

З нами з: 26/07/2012 10:36
Повідомлення: 3
Дякую, хоч якась ясність! А роз'яснення надала Податкова?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 31/07/2012 10:00 
Користувач
Користувач

З нами з: 27/07/2012 15:06
Повідомлення: 19
В одній податковій сказали, що відповідь на наше запитання відсутня в єдиній базі податкових знань, в другій - що обкладається пдв, в третій - що не обкладається, а сума пдв буде відшкодовуватись з бюджету. Консультація, зазначена вище надана газетою "Баланс-бюджет".


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/08/2012 14:22 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4211
Звідки: Киев
Еще вопрос: мы бюджетники, арендуем помещение у ДП.

калькуляцию расчетов эксплуатационных услуг он включают налог на землю.

Можем ли мы его возмещать?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB