Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 17/09/2019 15:27

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Списання квітів
ПовідомленняДодано: 05/09/2012 13:26 
Професор
Професор

З нами з: 09/07/2012 13:50
Повідомлення: 165
Якщо установа придбає квіти та дипломи для нагородження на святі, як правильно списати квіти та дипломи?І чи потрібно їх списувати взагалі?Дякую


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Списання квітів
ПовідомленняДодано: 05/09/2012 15:19 
Професор
Професор

З нами з: 09/07/2012 13:50
Повідомлення: 165
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o<


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Списання квітів
ПовідомленняДодано: 05/09/2012 15:21 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9768
Изображения: 0
Лілія210490, а вы про бюджетную организацию спрашиваете,судя по теме?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Списання квітів
ПовідомленняДодано: 05/09/2012 15:46 
Теург
Теург

З нами з: 18/11/2009 09:59
Повідомлення: 4209
Звідки: Киев
А как же можно их не списывать? :shock:

Списываете, составляете акт, пишете в нем, в связи с каким мероприятием проведена раздача. Что конкретно непонятно?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Списання квітів
ПовідомленняДодано: 08/09/2012 10:38 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 19/01/2010 14:22
Повідомлення: 667
Звідки: Крым
Лілія210490 написав:
Якщо установа придбає квіти та дипломи для нагородження на святі, як правильно списати квіти та дипломи?І чи потрібно їх списувати взагалі?

Согласно п.1 ст.9 Закона Украины от 16.07.99 г. № 996-XIV «О бухгалтерском учете и финансовой отчетности в Украине»
Цитата:
Основанием для бухгалтерского учета хозяйственных операций являются первичные документы, фиксирующие факты осуществления хозяйственных операций. Первичные документы должны быть составлены при осуществлении хозяйственной операции, а если это невозможно – непосредственно после ее завершения. Для контроля и упорядочения обработки данных на основании первичных документов могут составляться сводные учетные документы.

Первичным документом для списания в данном случае ТМЦ, является Акт № З-2, форма которого утверждена Приказом ГКУ от 18.12.2000 № 130


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Списання квітів
ПовідомленняДодано: 10/09/2012 11:16 
Професор
Професор

З нами з: 09/07/2012 13:50
Повідомлення: 165
Дякую :smls08:


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB