Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 16/11/2018 22:50

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 21/08/2013 17:29 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/12/2011 14:59
Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
Татьяна Викторовна написав:
подскажите - где это написано (ведь в этих самых накладных указано форма розрахунку - за готивку) не нахожу - что покупка не ограничена.

Так нигде это и не написано - наоборот, ограничение есть только для расчетов, именно расчетов наличными деньгами.
Пп.2.3 постановления НБУ №637.

Татьяна Викторовна написав:
и может ли под отчетник получить например на руки 20 т.грн, и в течение двох дней выдавать их одному и тому же предприятию по 10 тыс за день?

Да, может.

_________________
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21/08/2013 17:38 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 12/12/2011 19:32
Повідомлення: 737
Marlboro написав:
Татьяна Викторовна написав:
подскажите - где это написано (ведь в этих самых накладных указано форма розрахунку - за готивку) не нахожу - что покупка не ограничена.

Так нигде это и не написано - наоборот, ограничение есть только для расчетов, именно расчетов наличными деньгами.
Пп.2.3 постановления НБУ №637.

Татьяна Викторовна написав:
и может ли под отчетник получить например на руки 20 т.грн, и в течение двох дней выдавать их одному и тому же предприятию по 10 тыс за день?

Да, может.


я нашла разьяснения, что нельзя
Пунктом 2.3. Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637 (далі – Положення № 637), визначено, що всі платежі, які перевищують 10 тис. грн повинні проводитися лише в безготівковій формі. Кількість суб’єктів господарювання, з якими можна здійснювати розрахунки впродовж дня, не визначається.

Обмеження загальної суми платежів стосуються розрахунків між підприємствами у вигляді оплати за товари, які придбані для потреб суб’єкта господарювання за рахунок одержаних через корпоративні спеціальні платіжні засоби готівкових коштів.

Таким чином, якщо кошти під звіт видаються особі для здійснення розрахунків готівкою з одним підприємством (підприємцем) впродовж одного дня, то їх сума не повинна перевищувати 10 тис. грн.

У випадку коли необхідно розрахуватися з більшою кількістю суб’єктів господарювання через підзвітну особу, загальний обсяг виданих їй коштів є необмеженим зважаючи на те, що сума розрахунку з кожним контрагентом протягом дня за одним або кількома платіжними документами не перевищуватиме готівкою 10 тис. грн. При цьому необхідно врахувати винятки, встановлені законодавством.

_________________
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21/08/2013 19:11 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/12/2011 14:59
Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
Это к какому пункту "нельзя"?)

Если по подотчетнику, то само получение физлицом попадает под освобождение по пункту "а" пп.2.3.
Расчеты же будут в разные дни - 10тыс в один, и 10тыс в другой. Поэтому перелимита не будет.

Если к товарам, то мы наверное неправильно друг-друга поняли - отгрузку можно делать на любую сумму, а оплату отгруженных товаров не больше 10тыс в день.

_________________
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым



За це повідомлення автора Marlboro подякував: Татьяна Викторовна(21/08/2013 19:30)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB