Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Касса, ограничение 10тыс, класификация бюджетных счетов
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=66692
Сторінка 2 з 2

Автор:  Marlboro [ 21/08/2013 17:29 ]
Тема повідомлення:  Re: Касса, ограничение 10тыс, класификация бюджетных счетов

Татьяна Викторовна написав:
подскажите - где это написано (ведь в этих самых накладных указано форма розрахунку - за готивку) не нахожу - что покупка не ограничена.

Так нигде это и не написано - наоборот, ограничение есть только для расчетов, именно расчетов наличными деньгами.
Пп.2.3 постановления НБУ №637.

Татьяна Викторовна написав:
и может ли под отчетник получить например на руки 20 т.грн, и в течение двох дней выдавать их одному и тому же предприятию по 10 тыс за день?

Да, может.

Автор:  Татьяна Викторовна [ 21/08/2013 17:38 ]
Тема повідомлення:  Re: Касса, ограничение 10тыс, класификация бюджетных счетов

Marlboro написав:
Татьяна Викторовна написав:
подскажите - где это написано (ведь в этих самых накладных указано форма розрахунку - за готивку) не нахожу - что покупка не ограничена.

Так нигде это и не написано - наоборот, ограничение есть только для расчетов, именно расчетов наличными деньгами.
Пп.2.3 постановления НБУ №637.

Татьяна Викторовна написав:
и может ли под отчетник получить например на руки 20 т.грн, и в течение двох дней выдавать их одному и тому же предприятию по 10 тыс за день?

Да, может.


я нашла разьяснения, что нельзя
Пунктом 2.3. Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637 (далі – Положення № 637), визначено, що всі платежі, які перевищують 10 тис. грн повинні проводитися лише в безготівковій формі. Кількість суб’єктів господарювання, з якими можна здійснювати розрахунки впродовж дня, не визначається.

Обмеження загальної суми платежів стосуються розрахунків між підприємствами у вигляді оплати за товари, які придбані для потреб суб’єкта господарювання за рахунок одержаних через корпоративні спеціальні платіжні засоби готівкових коштів.

Таким чином, якщо кошти під звіт видаються особі для здійснення розрахунків готівкою з одним підприємством (підприємцем) впродовж одного дня, то їх сума не повинна перевищувати 10 тис. грн.

У випадку коли необхідно розрахуватися з більшою кількістю суб’єктів господарювання через підзвітну особу, загальний обсяг виданих їй коштів є необмеженим зважаючи на те, що сума розрахунку з кожним контрагентом протягом дня за одним або кількома платіжними документами не перевищуватиме готівкою 10 тис. грн. При цьому необхідно врахувати винятки, встановлені законодавством.

Автор:  Marlboro [ 21/08/2013 19:11 ]
Тема повідомлення:  Re: Касса, ограничение 10тыс, класификация бюджетных счетов

Это к какому пункту "нельзя"?)

Если по подотчетнику, то само получение физлицом попадает под освобождение по пункту "а" пп.2.3.
Расчеты же будут в разные дни - 10тыс в один, и 10тыс в другой. Поэтому перелимита не будет.

Если к товарам, то мы наверное неправильно друг-друга поняли - отгрузку можно делать на любую сумму, а оплату отгруженных товаров не больше 10тыс в день.

Сторінка 2 з 2 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/