Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Сметная документация
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=67032
Сторінка 1 з 1

Автор:  Katriн [ 25/10/2013 13:39 ]
Тема повідомлення:  Сметная документация

Уважаемые коллеги, возник такой вопрос: в каких случаях делается проектно-сметная документация по ДБНовским формам на текущий ремонт, но не помещений, а сетей - электрических, компьютерных, батарей.

Казначейство не требует на такое сметную документацию, проходит обычная спецификация расходов. Но вот какими критериями это регулируется?

Автор:  Kosha [ 25/10/2013 18:07 ]
Тема повідомлення:  Re: Сметная документация

Зображення

Автор:  Ф.Д. [ 25/10/2013 23:48 ]
Тема повідомлення:  Re: Сметная документация

Будівельні роботи - роботи з нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення діючих підприємств, реставрації, капітального ремонту.
Порядок виконання будівельних робіт http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF

будівництво - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об’єктів будівництва;
2. Цей Порядок визначає процедуру розроблення проектної документації на будівництво об’єктів та поширюється на суб’єктів містобудування.

Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0651-11

1. Ці Загальні умови відповідно до Цивільного кодексу України визначають порядок укладення та виконання договорів підряду на проведення робіт з нового будівництва, реконструкції будівель і споруд та технічного переоснащення діючих підприємств (далі - капітальне будівництво об'єктів), а також комплексів і видів робіт, пов'язаних із капітальним будівництвом об'єктів.
Положення Загальних умов застосовуються також щодо укладення та виконання договорів підряду на роботи з реставрації та капітального ремонту будівель і споруд.

Загальні умови укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/668-2005-%D0%BF

- то есть всюду речь сугубо о строительстве, в определение которого текущий ремонт НЕ входит.

Но!

Правила визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000
Ці будівельні норми встановлюють основні правила визначення вартості нового будівництва, розширення, реконструкції та технічного переоснащення підприємств, будівель і споруд, ремонту житла, об'єктів соціальної сфери і комунального призначення та благоустрою, а також реставрації пам'яток архітектури та містобудування** і носять обов'язковий характер при визначенні вартості будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств, установ і організацій державної власності.
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... N2206.html

То есть в случае если осуществляется текущий ремонт "житла, об'єктів соціальної сфери і комунального призначення та благоустрою" за бюджетные средства - ДБН требует сметной документации.

Автор:  Ф.Д. [ 26/10/2013 00:03 ]
Тема повідомлення:  Re: Сметная документация

Kosha написав:

Письмо № 7/469 от 26.05.99 утратило силу в связи с письмом N 7/8-134 от 24.02.05 http://zakon.nau.ua/doc/?code=v-134509-05. Я правда отличий не искала, но мало ли, вдруг они там есть :smile:

Автор:  Ф.Д. [ 26/10/2013 00:07 ]
Тема повідомлення:  Re: Сметная документация

Katriн написав:
текущий ремонт, но не помещений, а сетей - электрических, компьютерных, батарей

Так сети и батареи - помещения ведь, ремонт сетей и есть ремонт помещения :)

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/