Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 19/11/2018 06:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 3990 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 266  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 14:41 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 06/11/2008 12:16
Повідомлення: 6415
Звідки: Одесса
Niagara написав:
Девочки, учите мат. часть
Закон о НДС
7.3.5. Датою виникнення податкових зобов'язань у разі продажу товарів (робіт, послуг) з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата надходження таких коштів на розрахунковий рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якому іншому виді, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед таким бюджетом.


Спасибо :flower :smls09: , сама работала когда-то в бюджетной организации, а сейчас с другой стороны мы с ними не сталкиваемся :D
Niagara, т.е получается, что если Вы отгрузили им товар/оказали им услугу, оплаты в этом месяце не произошло, у Вас отсутствуют НО, и появляются только по оплате, так?

_________________
...Лечить - так лечить, любить - так любить, гулять - так гулять, стрелять - так стрелять......


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 14:49 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 10/06/2008 11:30
Повідомлення: 1288
Цитата:
Niagara, т.е получается, что если Вы отгрузили им товар/оказали им услугу, оплаты в этом месяце не произошло, у Вас отсутствуют НО, и появляются только по оплате, так?

Так :smls01: , больше того - ВД тоже по оплате Ст. 11.3.5 Закона о прибыли.

_________________
Всё кончается хорошо. Если всё плохо - значит, ещё не конец.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 14:51 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 06/11/2008 12:16
Повідомлення: 6415
Звідки: Одесса
:smls05:

_________________
...Лечить - так лечить, любить - так любить, гулять - так гулять, стрелять - так стрелять......


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 14:55 
Професор
Професор

З нами з: 15/01/2009 22:37
Повідомлення: 125
[/quote]
Так :smls01: , больше того - ВД тоже по оплате Ст. 11.3.5 Закона о прибыли.[/quote]



А что с учетом прироста-убыли? Снимаем с остатков товары по расходной, ВД не насчитывает, так как нет оплаты? Круто получается, особенно если поставка большая!! :P А что налоговая, неужели наблюдает спокойно? :roll: и еще ничего там не придумала?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 14:57 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/02/2009 14:15
Повідомлення: 526
Звідки: Київ
дякую всім за допомогу! :flower :smls05: а що буде якщо зобовязання показувати по відпуску товару? я щось пропустила щодо пдв і бюджетних коштів... :oops: і завжди беру собі по відпуску, як по першій події :smls07:

_________________
Дорога в ад вымощена благими намерениями


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:00 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/02/2009 14:15
Повідомлення: 526
Звідки: Київ
byx2007 а где написано, что номера должны быть подряд? Я не обращаю на это внимание, еще ни одного замечания за 3 проверки не было!! А вот налоговая должна быть железно 12-го, по первому событию!
[/quote]
:smls05: я також так роблю інколи...і переживаю. тепер знаю, що нічого страшного немає!

_________________
Дорога в ад вымощена благими намерениями


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:02 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/02/2009 14:15
Повідомлення: 526
Звідки: Київ
Marishenka написав:
наши бюджетники платят через казначейство, которому должны предоставить договор, расходную, налоговую, а уже второе событие - оплата
наші точно так також.

_________________
Дорога в ад вымощена благими намерениями


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:04 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 31/03/2008 16:35
Повідомлення: 12518
Цитата:
А что налоговая, неужели наблюдает спокойно? и еще ничего там не придумала?

Алена Ш., придумала, если Вы вдруг поставили по первому событию, то соответсвенно завысили свои обязательства, но если в следующем периоде Вы их не отобразили, так как положено по закону, то попадаете на штраф

_________________
Всех переживём!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:06 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 10/06/2008 11:30
Повідомлення: 1288
Цитата:
а що буде якщо зобовязання показувати по відпуску товару?

Если в одном месяце оплата и отгрузка, то скорей всего ничего страшного. У нас с этим проще, наше "модное" казначейство деньги по накладным прошлого месяца не переводит, так что покупатели просят переделать накладные.

_________________
Всё кончается хорошо. Если всё плохо - значит, ещё не конец.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:07 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/02/2009 14:15
Повідомлення: 526
Звідки: Київ
і що буде якщо не слідувати цьому 7.3.5? невже придеруться? ми н-д у минулому році надавали послуги бюджетникам, акти є підписані і зареєстровані в казначействі, а оплати досі немає. виходить, я завищила ВД і НО? :shock:

_________________
Дорога в ад вымощена благими намерениями


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:08 
Професор
Професор

З нами з: 28/02/2008 21:06
Повідомлення: 865
Звідки: 50°27`00°с. ш. 30°30`00°в. д.
Цитата:
Marishenka писал(а):
наши бюджетники платят через казначейство, которому должны предоставить договор, расходную, налоговую, а уже второе событие - оплата
наші точно так також.

кроме того, еще и документы должны быть "свеженькие", так сказать
Цитата:
если Вы вдруг поставили по первому событию, то соответсвенно завысили свои обязательства, но если в следующем периоде Вы их не отобразили, так как положено по закону, то попадаете на штраф

и какой штраф, и как отобразить?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:09 
Професор
Професор

З нами з: 28/02/2008 21:06
Повідомлення: 865
Звідки: 50°27`00°с. ш. 30°30`00°в. д.
Цитата:
У нас с этим проще, наше "модное" казначейство деньги по накладным прошлого месяца не переводит, так что покупатели просят переделать накладные.

)))Ниагара опередила))


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:09 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/02/2009 14:15
Повідомлення: 526
Звідки: Київ
Niagara, якби ж то в одному :(

_________________
Дорога в ад вымощена благими намерениями


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:09 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 31/03/2008 16:35
Повідомлення: 12518
Marishenka, если Вы сами исправляете, то стандартный 5%, если онин находят, то 10-50%

_________________
Всех переживём!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 15:11 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/02/2009 14:15
Повідомлення: 526
Звідки: Київ
Marishenka, Niagara,
Цитата:
покупатели просят переделать накладные

таке інколи і в мене буває. але акти ще не переробляла, так як послуги, згідно Договору, надаються щомісяця (абон.обслуговування). а проплачують вони їх інколи ще три місяці після того були надані

_________________
Дорога в ад вымощена благими намерениями


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3990 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 266  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB