Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 15/11/2018 02:32

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 26/02/2015 15:37 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
molruga написав:
отклонил зарегистрированную налоговую

а это как? :oops:
да, тел не обязат реквизит

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26/02/2015 20:22 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4550
Изображения: 0
dashab, это они в медке гоняют друг другу НН, утверждают и отклоняют между собой


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 11:05 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/07/2012 14:09
Повідомлення: 24
Доброго дня. Податкова накладна виписана на постачання товарів в рахунок оплати праці фізичним особам. Потрібно заповняти вид цивільно-правового договору і форму проведених розрахунків чи це не обов'язково? Дякую.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 11:18 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Сільмаш, вид цивільно-правового договору є обов"язковим реквізитом пн.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 11:24 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/07/2012 14:09
Повідомлення: 24
макс.лю написав:
Сільмаш, вид цивільно-правового договору є обов"язковим реквізитом пн.


А що мені там написати, якщо наш працівник виписав собі певні товари в рахунок зарплати? Усний договір чи щось інше?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 11:34 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
вид договору у вас буде «Договор купли-продажи»


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 11:50 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/07/2012 14:09
Повідомлення: 24
макс.лю написав:
вид договору у вас буде «Договор купли-продажи»


А де номер договору прочерк? Форму проведених розрахунків можна не заповнювати?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 11:54 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Сільмаш, ЗИР :arrow: за відсутності документа, що фіксує зміст правочину, вважається, що такий правочин вчинено усно. У разі наявності рахунку - фактури або іншого документа, що підтверджує вчинення усного правочину, в графі «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної робиться відповідний запис та вказується документ, на підставі якого здійснено операцію, його дата і номер (наприклад: Усний договір купівлі - продажу, рахунок – фактура від _ №).


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 12:28 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/07/2012 14:09
Повідомлення: 24
макс.лю, ось що я найшла на ЗИР.

ПитанняЯкі особливості заповнення податкової накладної, що складається платником податку у разі нарахування податкового зобов’язання, яке не пов’язане зі здійсненням операцій з постачання товарів/послуг іншим особам, в тому числі рядків «Вид цивільно-правового договору» та «Форма проведених розрахунків»?
ВідповідьКоротка та повна відповіді ідентичні.
Згідно із п. 12 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за № 1235/26012, (далі – Порядок № 957) у разі складання податкової накладної за операціями з постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання; використання товарів/послуг, за якими суми ПДВ попередньо були включені до податкового кредиту, в операціях, які не є об’єктом оподаткування або звільняються від оподаткування; використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, не в господарській діяльності; визначення при анулюванні реєстрації платника податку податкових зобов’язань за товарами/послугами, необоротними активами, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту та не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності; ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку; переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих; здійснення операцій з постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний ІПН «400000000000», а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.
При цьому, відповідно до п. 9 Порядку № 957, у верхній лівій частині такої накладної робиться відповідна помітка «Х» та зазначається тип причини, зокрема:
03 - Постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичним особам, які перебувають у трудових відносинах із платником податку;
04 - Постачання у межах балансу для невиробничого використання;
05 - Ліквідація основних засобів за самостійним рішенням платника податку;
06 - Переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих;
08 - Постачання для операцій, які не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість;
09 - Постачання для операцій, які звільнені від оподаткування податком на додану вартість;
10 - Визначення при анулюванні реєстрації платника податку податкових зобов’язань за товарами/послугами, необоротними активами, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту та не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності;
13 - Використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності.
При цьому, рядки «Вид цивільно-правового договору» та «Форма проведених розрахунків» заголовної частини податкової накладної, що складається платником податку у разі нарахування податкового зобов’язання, яке не пов’язане зі здійсненням операцій з постачання товарів/послуг на підставі цивільно-правового договору, не заповнюються.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 12:41 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Сільмаш,номер категорії?
я вам свою думку написала,крім того таке "У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов’язкові реквізити:
а) порядковий номер податкової накладної;
б) дата виписування податкової накладної;
в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;
г) податковий номер платника податку (продавця та покупця);
ґ) місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку;
д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;
е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;
є) ціна постачання без урахування податку;
ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;
з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;
и) вид цивільно-правового договору;
і) код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України)."


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 14:59 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/07/2012 14:09
Повідомлення: 24
макс.лю, категорія 101.19


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27/02/2015 19:49 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Сільмаш, и я вам с той же категории :smile:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 02/03/2015 17:22 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/04/2012 10:55
Повідомлення: 521
Изображения: 0
Звідки: УКРАЇНА
lily27 написав:
dashab, это они в медке гоняют друг другу НН, утверждают и отклоняют между собой

lily27, так це в МЕДку така зараза, але не ганяють один одному(функцію узгодження не підключала), а вже зареєстровані в ДФС податкові накладні просить підтвердити або відхилити, так як раніше було з Актом виконаних робіт, накладається ЕЦП на податкову :roll:

_________________
Налоговая инспекция о бухгалтерах: "И всё-таки они вертятся!"


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/03/2015 17:53 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4550
Изображения: 0
MiVika написав:
не ганяють один одному

а как это по-вашему называется?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/06/2015 13:38 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 13/04/2010 17:25
Повідомлення: 404
Звідки: г.Кременчуг
Добрый день, получила с Един.реестра налоговую накладную от поставщика - Физ.лица -предпринимателя. В своем наименовании он написал "ФОП Иванов Иван Иванович". Если я правильно понимаю, сейчас "ФОП" не пишется, а просто ФИО предпринимателя. Какие варианты исправления ошибки? или это ошибкой не считается?


Востаннє редагувалось nadinca в 03/06/2015 12:25, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB