Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 24/10/2018 01:52

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 05/05/2011 22:21 
Професор
Професор

Повідомлення: 127
Перечитала більшість активних тем форуму. Тема ФОП-перевізник на загальній системі - актуальна, тому, прошу не видаляти цієї теми, бо є деякі особливості, і легше обговорити їх в окремій темі. :smile:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05/05/2011 22:25 
Теург
Теург

Повідомлення: 9636
и какой вопрос? :-s

Вы вправе иметь свое мнение.Или не иметь его вовсе.
Я имею право на свое

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05/05/2011 23:13 
Критик головний

Повідомлення: 63212
Изображения: 0
нужны ли путевые листы и ТТН-ки? :)

Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa

Догори
 Профіль Персональный альбом  

ПовідомленняДодано: 05/05/2011 23:38 
Теург
Теург

Повідомлення: 9636
#-o :-k

Вы вправе иметь свое мнение.Или не иметь его вовсе.
Я имею право на свое

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/05/2011 08:20 
Професор
Професор

marusik написав:
и какой вопрос?

На даний момент - питання про списання пального. При веденні "нормального" бух обліку паливно-мастильні матеріали СПИСУЮТЬСЯ за нормами. Дя загальносистемника, який не веде бух обліку, витрати визнаються згідно із підтверджуючими документами за умови отримання доходу, повязаного з цими витратами. Якщо ФОП перевізник переважно заправляє а/м за готівку (або з кредитної картки), підтверджуючий документ - чек, то його достатньо для того, щоб записати певну суму витрат в ту ж саму книгу обліку. З іншої сторони, списувати паливо на основі чеків в необмежених кількостях - думаю, такий варіант для податкової також не пройде, потрібно враховувати норми. Питання: як правильно організувати облік віднесення на витрати паливно-мастильних матеріалів, щоб і для перевізника було добре.... :lol: :lol: :lol: і в податкової не виникало питань :?: :lol:

Klinika написав:
нужны ли путевые листы и ТТН-ки?

Обов"язково потрібні. Це первинні документи. ТТН-кою ви підтверджуєте, що перевізник дійсно здійснив перевезення, відвантажив товар, важливо також, щоб в цьому документі стояла печатка одержувача вантажу. А якщо хочете нараховувати добові - то ще й посвідчення про відрядження водія, наказ про відрядження, звіт про використані кошти....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/05/2011 08:34 
Професор
Професор

До речі, що стосується відрядження. Відповідно до Наказу ДПА № 996 від 23.12.2010. Звіт про використання коштів, виданих на відрядження складається підзвітною особою на підприємствах всіх орг-пр форм або у САМОЗАЙНЯТОЇ ОСОБИ. В той же час, форма звіту - виключно для юридичної особи, де ведеться бухгалтерський облік.
Як правильно заповнювати такий звіт?
1. Бухгалтерських проводок не заповнюємо, тут зрозуміло.
2. У випадку, якщо є залишок/перевитрата коштів, передбачено їх внесення до каси або на рахунок. ФОП каси не має, на рахунок кошти , що залишилися, вносити не зобов"язаний. не оформляти повернення коштів жодним документом (як і їх видачу у під звіт на відрядження) - не думаю, що це правильно.. Чи оформити касовий ордер????

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07/05/2011 19:32 
Професор
Професор

Повідомлення: 174
По поводу ТТН.За 6 лет перевозок у меня на руках не осталось ни одной.Фтрма в 2 экз. дает мне(водителю),один остается у получателя,другой с подписью о получении возвращаем поставщику.Топливо списываю согласно норм и путевых листов,которые соответствуют акту вып.работ,подписанному фирмой-заказчиком.
На яблочках: акт-за месяц 5 рейсов в Киев по 300 км каждый.К акту 5 пут.листов,в каждом расстояние 300 км и соотв. списание топлива по нормам.
Я правильно делаю?

За це повідомлення автора Муня подякував: myla_k(10/05/2011 08:42)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07/05/2011 21:06 
Теург
Теург

Повідомлення: 3955
Муня написав:
Я правильно делаю
[-(
Правила перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні
Цитата:
11.5. Товарно-транспортну накладну на перевезення вантажів автомобільним транспортом Замовник (вантажовідправник) повинен виписувати в кількості не менше чотирьох екземплярів. Замовник (вантажовідправник) засвідчує всі екземпляри товарно-транспортної накладної підписом і при необхідності печаткою (штампом).
( Пункт 11.6 виключено на підставі Наказу Мінтрансу N 90 ( z0242-98 ) від 23.03.98 ) 11.6. Замовник у разі потреби може виписувати додаткові екземпляри товарно-транспортної накладної, кількість яких визначається угодою між Замовником та Перевізником. Усі екземпляри товарно-транспортної накладної як основні, так і додаткові, повинні мати єдину серію і номер.
11.6. Після прийняття вантажу згідно з товарно-транспортною накладною водій (експедитор) підписує всі її екземпляри.
11.7. Перший екземпляр товарно-транспортної накладної залишається у Замовника (вантажовідправника), другий - передається водієм (експедитором) вантажоодержувачу, третій і четвертий екземпляри, засвідчені підписом вантажоодержувача (у разі потреби й печаткою або штампом), передається Перевізнику.

За це повідомлення автора Орлов подякував: myla_k(10/05/2011 08:43)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07/05/2011 21:57 
Професор
Професор

Ясности в п.11.7 нет.Передаются 3 и 4 экз.А для чего? Аж 3 и 4 ?Один экз. (например,3) надо вернуть все равно заказчику с подписью получателя (а вдруг никто товар не получал). а вот 4 экз. я полагаю,к акту вып. работ приложить и вернуть в бухгалтерию заказчика.
У моей фирмы-заказчика все выглядит так.Накладная в 4 экз. Один на выписке остается,2- на проходной,3-у получателя,4 с подписами о получении назад заказчику.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07/05/2011 22:10 
Теург
Теург

Муня написав:
Передаются 3 и 4 экз.А для чего?

Один из них прикладывается к путевому листу хранится в делах автоперевозчика. Другой прилагается к счету для оплаты (акту выполненных работ) и передается плательщику для оплаты автоуслуг.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07/05/2011 22:14 
Професор
Професор

У меня такой товар ,что погрузка на 3 складах и в каждом накладная и клиентов около 20.Т.е. на каждый оейс мне оставлять 60 шт. накладных себе? Если я об этом скажу заказчику,он меня пошлет.А если все перевозчики такое затребуют?На одну бумагу работать надо.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07/05/2011 23:19 
Теург
Теург

Муня написав:
У меня такой товар ,что погрузка на 3 складах и в каждом накладная и клиентов около 20.Т.е. на каждый оейс мне оставлять 60 шт. накладных себе? Если я об этом скажу заказчику,он меня пошлет.А если все перевозчики такое затребуют?На одну бумагу работать надо.
В один прекрасный день, когда Вам предъявят претензию за недовоз, Ваше мнение может сильно измениться :roll:

Чем больше бумаги, тем чище ж...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07/05/2011 23:56 
Професор
Професор

Я сама работала до декрета в администрации этой фирмы-заказчика,так что знаю там все от А до Я.И проблем с недовозом я не боюсь.Меня интересует другое.Налоговая при проверке меня как ФОП интересуется накладными или ей достаточно договора и акта?Мне совсем не интересно,чтобы были видны фамилии водителей в накладных.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08/05/2011 08:08 
Теург
Теург

Муня написав:
Я сама работала до декрета в администрации этой фирмы-заказчика,так что знаю там все от А до Я.И проблем с недовозом я не боюсь.Меня интересует другое.Налоговая при проверке меня как ФОП интересуется накладными или ей достаточно договора и акта?Мне совсем не интересно,чтобы были видны фамилии водителей в накладных.

Я не могу сказать будет ли конкретный налоговый инспектор интересоваться ТТН, но они обязательны. :smls03:
http://news.yurist-online.com/laws/26917/
http://nau.com.ua/nau10/ukr/getcnt.php? ... .0&nobreak

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08/05/2011 08:39 
Теург
Теург

Муня, между прочим, не подкладывая ТТН под счета (акты выполненных работ) за автоуслуги, Вы оказываете Заказчику медвежью услугу, у которого могут возникнуть проблемы с отнесением автоуслуг на учитываемые при налогообложении налогом на прибыль затраты. (До 1.04.11 это были "валовые расходы").

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: