Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 18/12/2018 16:36

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 01/06/2012 12:04 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 23/09/2011 10:13
Повідомлення: 485
Лазурь написав:
Нинок,на мою думку,всі витрати повинні бути підтверджені. Поїхала на семінар,значить повинні бути білети і т.д.

на билеты предыдущий бух делал отдельный РКО,а вот эти суточные тоже не подтверждала,у нас есть счёт на оплату семинара,есть приказ на эту ком-ку и + она там на месте отметила командировочное удостоверение!!!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/06/2012 12:19 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
Нинок, з цього б і починали,що у Вас є рахунок і т.д.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/06/2012 13:12 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 23/09/2011 10:13
Повідомлення: 485
Лазурь написав:
Нинок, з цього б і починали,що у Вас є рахунок і т.д.

простите)))


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26/01/2013 12:19 
Користувач
Користувач

З нами з: 12/03/2012 23:06
Повідомлення: 2
подскажите, опытные грузоперевозчики ФОП на общей системе!!! ставить ли вы в расходы: стоимость запчастей, шин, техобслуживание автомобилей, на которых осуществляется деятельность? и идут ли эти суммы в налоговый кредит?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 30/01/2013 18:05 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 05/06/2005 16:46
Повідомлення: 842
Звідки: Рівне
rufa29 написав:
ставить ли вы в расходы: стоимость запчастей, шин, техобслуживание автомобилей, на которых осуществляется деятельность?


Разъясниловка с сайта ДПА:
"Чи має право ФОП віднести до складу витрат витрати, пов’язані з використанням транспортного засобу (вартість придбання запасних частин, придбання шин, технічного обслуговування тощо)?
Відповідь:
Коротка:
Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування не мають права включати до складу витрат витрати, які пов’язані із використанням транспортного засобу (вартість придбання запасних частин, придбання шин, технічного обслуговування тощо).
Повна:
Згідно із п. 1 ст. 325 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV (далі - ЦКУ) суб’єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи. Фізичні та юридичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, в тому числі і нерухомого майна комерційного призначення, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати.
ЦКУ не встановлює такого суб’єкта права приватної власності як фізична особа - підприємець.
Статтею 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
До переліку витрат фізичної особи - підприємця, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом ІІІ ПКУ.
Відповідно до п. 138.1 ст. 138 розділу ІІІ ПКУ витрати, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, складаються із витрат операційної діяльності, які визначаються згідно з п. 138.4, п. 138.6 - 138.9, пп. 138.10.2 - 138.10.4 п. 138.10, п. 138.11 ст. 138 ПКУ.
Нормами Положення про технічне обслуговування i ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту, затвердженого наказом Мінтрансу України від 30.03.98 №102 (далі - Положення №102), визначено порядок проведення технічного обслуговування та ремонту дорожніх транспортних засобів, що поширюється на юридичних і фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють експлуатацію, технічне обслуговування та ремонт дорожніх транспортних засобів (за винятком тролейбусів, мопедів і мотоциклів), незалежно від форми власності.
Згідно із п. 1.3 частини першої Положення №102 технічне обслуговування – комплекс операцій чи операція з підтримки роботоздатності або справності виробу під час використання за призначенням, зберігання і транспортування.
Витрати на технічне обслуговування автомобіля відносяться згідно з п. 138.1 ст. 138 ПКУ до інших витрат, однак не вважаються витратами операційної діяльності.
Крім того, пп. 139.1.5 п. 139.1 ст. 139 ПКУ передбачено, що не включаються до складу витрат, зокрема, витрати на придбання, виготовлення, будівництво, реконструкцію, модернізацію та інше поліпшення основних засобів та витрати, пов’язані з видобутком корисних копалин, а також з придбанням (виготовленням) нематеріальних активів, які підлягають амортизації згідно зі ст. 144 - 148 ПКУ, з урахуванням п. 146.11 і 146.12 ст. 146 та п. 148.5 ст. 148 ПКУ.
Враховуючи вищевикладене, фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування не мають права включати до складу витрат витрати, які пов’язані із використанням транспортного засобу (вартість придбання запасних частин, придбання шин, технічного обслуговування тощо)."



За це повідомлення автора yurek подякував: Олена1705(31/01/2013 15:59)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 31/01/2013 15:51 
Знавець
Знавець

З нами з: 31/01/2013 14:53
Повідомлення: 49
Доброго дня! Підскажіть будь ласка....я юридична особа...вид діяльності автоперевезення....нова фірма....на 01.01.2012 року немає основних засобів....на протязі року робили маленькі ремонти , купляли запчастини(підшипники, кільця), куди мені їх віднести ...я немаю 10%(на ремонти)....на збільшення вартості ОЗ??? дурниця якась...це ж замінні елементи.....роботи по заміні фільтрів...я віднесла до ТО...є акти виконаних робіт СТО...., а самі запчастини, куди??? щось нерозумію...допоможіть.....


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 31/01/2013 15:58 
Знавець
Знавець

З нами з: 31/01/2013 14:53
Повідомлення: 49
І ще ...автомобіль поломався за кордоном.....робив там ремонт....чи маю право проводити ці операції...читала на форумі, що ні...чому??? Дякую...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 31/01/2013 17:59 
Знавець
Знавець

З нами з: 31/01/2013 14:53
Повідомлення: 49
yurek, підскажіть...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18/04/2013 14:25 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
Допоможіть будь-ласка розрахувати:
Водій з вантажем 25т. проїде 80км. скільки буде коштувати т/км?Дякую


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/04/2013 14:47 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 16/08/2009 16:22
Повідомлення: 1338
yurek, спасибо за разъяснение, ни как не могла его в инете отыскать.
Бред конечно, как я поняла с разъяснения, эт относительно затрат, т.е. в НК ФОП может включить сумму приобретенных зап. частей, а в расходы - нет :?:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/04/2016 09:29 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
Доброго ранку, підскажіть буд-ласка,чи можна видавати кошти на відряження,якщо водій ,наприклад, з 14.03.2016 по31.03.2016року завжди курсовав з пункта А в пункт Б і назад і т.д.
Водію потрібно видати добові за 14.03. по 31.03 за 18 днів.Чи буде це правильно? Дякую.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB