Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 15/09/2019 08:26

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 112 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 09:45 
Доцент
Доцент

З нами з: 11/10/2010 17:12
Повідомлення: 85
Может есть еще какой вариант??? :oops:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 09:46 
Доцент
Доцент

З нами з: 11/10/2010 17:12
Повідомлення: 85
Может есть еще какой вариант??? :oops:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 12:26 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
PLP написав:
У меня шесть машин, а директор ну очень добрый. Я змучаюсь бегать по нотариусам.

Ну так договор позики не надо регистрировать. Я ж для этого и писала.

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 13:12 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 03/11/2006 10:58
Повідомлення: 13659
Звідки: Запорожье
ЮЮ написав:
Згідно Цивільного Кодексу України № 435-IV від 16.01.2003 (п.4 ст. 828):
«Договір позички транспортного засобу (крім наземних самохідних транспортних засобів), в якому хоча б однією стороною є фізична особа, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.

а тут написано, что надо ](*,)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 13:21 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 30/07/2009 13:49
Повідомлення: 4476
Изображения: 2
Звідки: ◘◘◘• Донецк •◘◘◘ ­•ドネツク•
Afina написав:
ЮЮ написав:
Згідно Цивільного Кодексу України № 435-IV від 16.01.2003 (п.4 ст. 828):
«Договір позички транспортного засобу (крім наземних самохідних транспортних засобів), в якому хоча б однією стороною є фізична особа, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.

а тут написано, что надо ](*,)

так лучше видно будет? :mrgreen:

«термін "автомобіль" означає будь-який самохідний автотранспортний засіб

_________________
• Do Or Die ©® •
________________________________________________
Зображення


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 13:24 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 03/11/2006 10:58
Повідомлення: 13659
Звідки: Запорожье
AnaKiM, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: меня смутило слово "САМОХIДНИХ"... я представила, как ползет луноход :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 13:25 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 30/07/2009 13:49
Повідомлення: 4476
Изображения: 2
Звідки: ◘◘◘• Донецк •◘◘◘ ­•ドネツク•
Afina написав:
луноход

надо еще найти луноход на предприятии :mrgreen:

_________________
• Do Or Die ©® •
________________________________________________
Зображення


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 13:26 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 03/11/2006 10:58
Повідомлення: 13659
Звідки: Запорожье
AnaKiM написав:
«термін "автомобіль" означає будь-який самохідний автотранспортний засіб

чтоб я без Вас делала?!!! так доходчиво рассказываете :mrgreen:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 13:35 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
](*,) И для кого я ото выложила целых три пункта обоснования почему договор позики можно не регить.....
От жары моск поплавился......

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 13:35 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 03/11/2006 10:58
Повідомлення: 13659
Звідки: Запорожье
ЮЮ, ага :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: поплавился


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 13:38 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
Еще можно по нету полазить в прошлом году когда вышло это изменение к ЦКУ (июль 2011 помоему)были небольшие заметки от юристов по поводу договора позики и необязательности его регить нотариально.

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ИГРА ДЛЯ БУХГАЛТЕРОн
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 14:12 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16421
Изображения: 1
Да,жара видно влияет на серое вещество :smile:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 01/08/2012 14:22 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
Тут на блоге инфы добавилось по ГСМ, давно искала письмо КРУ о необязательности пользоваться нормами списания, кому интересно читайте http://www.uchetbezproblem.in.ua/?p=202

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины


Востаннє редагувалось ЮЮ в 19/03/2013 15:21, всього редагувалось 1 раз.


За це повідомлення автора ЮЮ подякував: PLP(03/08/2012 10:11)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 28/08/2012 11:27 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4544
Изображения: 0
смотрю акт приема-передачи авто, и там не указываются показания спидометра, их обязательно нужно указывать? можно ли заключить такой договор не с сотрудником предприятия?
нашла вот что: Заслуговує також на увагу обмеження, встановлене статтею 829 ЦКУ, згідно з яким юридична особа, яка здійснює підприємницьку діяльність, не може передавати речі у безоплатне користування особі, яка є її засновником, учасником, керівником, членом її органу управління або контролю.
получается что авто можно дать кому хочешь, кроме учредителя и руководителя? или это имеется ввиду что всем сотрудникам кроме этих?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Авто на предприятии
ПовідомленняДодано: 31/08/2012 11:41 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
1.не обязательно, т.е. законами не предусмотрено обязательство
2.можно, конечно
3.я понимаю что бесплатно передавать что-либо можно любому сотруднику/не сотруднику, кроме руководящих и учередителя

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины



За це повідомлення автора ЮЮ подякував: lily27(31/08/2012 11:47)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 112 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB