Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Лист ДПАУ щодо оподаткування ПДВ сум пенс.страхування
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=46&t=57250
Сторінка 1 з 1

Автор:  Вики7 [ 11/08/2011 11:13 ]
Тема повідомлення:  Лист ДПАУ щодо оподаткування ПДВ сум пенс.страхування

З 01.01.2011 р. суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових авто включаються до бази обкладення ПДВ

Лист ДПАУ від 15.06.2011 р. №16590/7/16-1517-26 «Щодо включення до бази оподаткування податком на додану вартість сум збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів»

ДПАУ відповіла на запит ПФУ щодо включення до бази обкладення ПДВ сум збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових авто.
База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижчої від звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПКУ, з урахуванням загальнодержавних податків і зборів (крім ПДВ та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками – госпсуб’єктами для виробництва лікарських засобів, у т.ч. компонентів крові і вироблених з них препаратів, крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів) (п. 188.1 ст. 188 ПКУ).

До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу у зв’язку з компенсацією вартості товарів (послуг).

Тобто суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових авто будуть вважатися сумою коштів, що включається до складу договірної (контрактної) вартості.

Тож, з моменту набрання чинності ПКУ (з 01.01.2011 р.) суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових авто включаються до бази обкладення ПДВ.
Коллеги , кто может разъяснить , покупатель должен обложить суму сбора ПФ , при первой регистрации ???

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/