Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 18/11/2018 22:11

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 13:18 
Професор
Професор

З нами з: 24/03/2008 00:40
Повідомлення: 206
В соответствии с ГК Украины, договора подлежат нотариальному заверению. Подскажите, пожалуйста, какие договора не обязательно удостоверять в нотариально порядке? Заранее спасибо.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 13:46 
Академік
Академік

З нами з: 14/09/2008 10:59
Повідомлення: 1922
Звідки: Київ
Стаття 209 ГКУ Нотаріальне посвідчення правочину

1. Правочин, який вчинений у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Договір про закупівлю, який укладається відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", на вимогу замовника підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню. 
...
4. На вимогу фізичної або юридичної особи будь-який правочин з її участю може бути нотаріально посвідчений.

читайте первоисточник на который ссылаетесь :)

_________________
осторожней на болотах

Ну ты это... Заходи если что... (с) Волк


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/03/2009 13:48 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 06/02/2009 12:08
Повідомлення: 1643
Звідки: Луганская обл.
ст.639 ГК.
смотрите в ГК раздел о нужном договоре и там будет отмечена обязательная форма.

_________________
Вcё в нашей власти! Если во власти - все наши!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21/03/2009 01:19 
Професор
Професор

З нами з: 13/03/2009 23:14
Повідомлення: 557
Звідки: м.Херсон
Коеna ВоБ №85 за 2008,
Договори, які підлягають нотаріальному посвідченню або державній реєстрації .

_________________
Знання - це шлях який приводить до бажаного результату.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB