Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 19/11/2018 16:34

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 08/01/2016 19:23 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/03/2010 21:36
Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Лазурь написав:
це обоязково розбивати на місяці?

да, здесь нужно ориентироваться на период действия договора. Даже если договор заключен на год, а выплата будет в конце срока, тогда вся сумма договора будет разбиваться на 12 месяцев.



За це повідомлення автора Антон Янко подякував: Лазурь(08/01/2016 20:14)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/02/2016 17:37 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
Доброго вечора.
По договору ЦПХ прийнято виконаця з 13.01.16-29.01.2016.Нараховано 300грн.,Тому що послуга була одна 14.01.16-послуга водія по перевезенню вантажу,по місту.
Питання ЄСВ 22% я сплатила з суми 300грн, чи потрібно було сплатити з суми 1378?
Дякую.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/02/2016 18:09 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Лазурь, Який розмір ЄСВ застосовують роботодавці при нарахуванні фізособам доходу (винагороди) за цивільно-правовими договорами?



Відповідно до п. 1 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ платниками ЄСВ є роботодавці, зокрема ті, які використовують працю фізичних осіб за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою — підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців).

Базою нарахування ЄСВ для зазначених платників є сума винагороди фiзичним особам за виконання робiт (надання послуг) за цивiльно-правовими договорами (п. 1 частини першої ст. 7 Закону про ЄСВ).

Згідно з частиною п’ятою ст. 8 Закону про ЄСВ розмір ЄСВ для платникiв, зазначених у ст. 4 Закону про ЄСВ, встановлюється у розмiрi 22 % до визначеної ст. 7 Закону про ЄСВ бази нарахування ЄСВ.

У разi якщо база нарахування ЄСВ не перевищує розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд, сума ЄСВ розраховується як добуток розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд (прибуток), та ставки ЄСВ.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка ЄСВ, встановлена частиною п’ятою ст. 8 Закону про ЄСВ застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.

Таким чином, роботодавці нараховують ЄСВ на суму винагороди (доходу) фізичним особам за цивільно-правовими договорами у розмірі 22 %.



За це повідомлення автора макс.лю подякував: Лазурь(04/02/2016 20:20)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB