Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/11/2018 14:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 11/07/2013 16:05 
Знавець
Знавець

Повідомлення: 25
Добрий день...
Так як я підприємець-початківець (займаюсь шиномонтажом) до нас прийшли на перевірку інспектори з питань прав споживачів, не предявляючи документ на проведеня перевірки, провели саму перевірку, та склали акт про накладення штрафу, але ні я ні мій замісник, який був на місці за моєї відсутності його не підписав, так само як і не підписували повідомлення про проведення перевірки ( за 10 днів до перевірки). Оскільки при запитані де направлення та повідомлення на перевірку, вони відповіли, що мають право прийти на підприємство без цих документів та лиши попередити в усній формі що зараз вони будуть проводити перевірку на моєму підприємстві, навіть не питаючи де жуврнал реєстрації перевірок....
дані в журнал ніхто не вносив та не підписував з їхньої сторони, на проханя показати посвідченя інспектора, була відмова, спираючись на те що в акті все буде вказано, причому дати мені акт для того щоб ознайомитись що вони взагалі там "малюють"... мови не могло бути...
що потрібно зробити, для того щоб акт про штрафні санкції визнати не вірними, а інспекторів які без підставно прийшли на перевірку поставити на місце.... Або до кого звернутись з даною проблемою, так як в Інспекції з прав споживачів було чітко сказано що вони захищають лише права споживачів.... Куди мені підприємцю звернутись, хто захищає мої права як підприємця та громадянина....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12/07/2013 11:23 
Знавець
Знавець

Повідомлення: 25
Я зрозуміла, що на данний момент ніхто не може дати відповідь на моє питання, тож для тіх хто опинився в такій же ситуації надаю копії статтей які вас обов'язково зацікавлять та допоможуть, як допомогли і мені... тож тримайте..

22.02.2013
Київська Інспекція з питань захисту прав споживачів незаконно перевіряла підприємців-спрощенців

Про це засвідчила перевірка, проведена прокуратурою Києва за зверненнями підприємців, які надходять на телефон «гарячої лінії».
Обставини справи:
Як з’ясувалося, контролери у минулому році незаконно провели перевірку в туристичному агентстві, яке знаходиться в Дніпровському районі, в кафе-ресторані на Печерську та в інших суб’єктах господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування.
Натомість, як встановлено прокурорською перевіркою, жодних скарг чи звернень споживачів на роботу цих підприємців до інспекції не надходило.
Незаконно заплановано проведення перевірок підприємців-спрощенців і в цьому році, що прямо заборонено Законом.
Довідково:
За законодавством органи захисту прав споживачів можуть перевіряти підприємців та юридичних осіб з середнім та низьким ступенем ризику, які застосовують спрощену систему оподаткування, виключно за скаргами споживачів.
Додатково:
За результатами перевірки прокуратура Києва внесла подання начальнику Інспекції з питань захисту прав споживачів у м. Києві з вимогою виключити з плану перевірок на 2013 рік суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування та притягнути до відповідальності винних посадовців.
Нагадаємо, що у прокуратурі Києва постійно діє телефон «гарячої лінії» 524-84-42, за яким можна звернутися до прокуратури з приводу незаконного втручання в господарську діяльність та тиску з боку органів державного контролю та міліції.

Відділ зв’язків із засобами масової інформації
проку

та прочитайте ПОРЯДОК проведення перевірок у суб'єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, якості продукції, додержання обов'язкових вимог щодо безпеки продукції, а також додержання правил торгівлі та надання послуг
НАС ПЕРЕВІРЯЮТЬ, БО МИ ДОЗВАЛЯЄМО

За це повідомлення автора missis.malenko подякував: lutishka(13/07/2013 11:02)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі