Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 17/01/2019 13:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16/01/2014 11:57 
Користувач
Користувач

З нами з: 13/03/2013 11:32
Повідомлення: 11
Доброго дня!
Під час реєстрації ТОВ заявлено статутний капітал 500грн., все внесено.
Нині постало питання реєстрації платником ПДВ, для чого, зі слів консультанта, необхідно статутний фонд, хоча б 200 тис.грн. Так це чи не так - інше питання. Припустимо, що є така вимога міндоходів...
Консультант зазначив, що достатньо хоча б прописати в статуті такий капітал, а не мати ці кошти на рахунку.
Отож, питання:
1. Якщо внести зміни в статут про збільшення стат.капіталу до 200тис.грн., чи доведеться 50% (100 тис.грн.) сплачувати відразу.
2. Які юридичні наслідки несформування статутного фонду протягом наступного року? (Тобто я не збираюсь ці кошти реально вносити, чи є якась відповідальність?)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/01/2014 20:04 
Доцент
Доцент

З нами з: 06/11/2013 09:54
Повідомлення: 85
Pavloz85, если речь идет о регистрации плательщиком НДС, то никакого увеличения уставного капитала проводить не нужно вообще:
Цитата:
182.1 ПКУ
Якщо особа, яка відповідно до пункту 181.1 статті 181 цього Кодексу не є платником податку [*на додану вартість]у зв'язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні або є меншими від встановленої зазначеною статтею суми, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28/01/2014 16:17 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 13/04/2010 17:25
Повідомлення: 404
Звідки: г.Кременчуг
Я недавно десь прочитала, що мін.розмір статутного фонду ТОВ = розміру мін.зарплати на 1 січня поточного року :oops:
А про зв’язок реєстрації платником ПДВ і розміром статутного фонду - перший раз чую! :shock: Консультант не показував Вам документ, де це прописано?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 29/01/2014 21:51 
Користувач
Користувач

З нами з: 13/03/2013 11:32
Повідомлення: 11
nadinca написав:
Я недавно десь прочитала, що мін.розмір статутного фонду ТОВ = розміру мін.зарплати на 1 січня поточного року :oops:
А про зв’язок реєстрації платником ПДВ і розміром статутного фонду - перший раз чую! :shock: Консультант не показував Вам документ, де це прописано?

працівник податкової, який приймає документи для реєстрації платником ПДВ так і сказав, що в ПКУ такого немає, але буцімто є якась постанова чи порядок міністерства фінансів, згідно якого новим підприємствам ПДВ "не світить" якщо статутний менше 200тис.грн і оформлено менше 5 осіб... маячня якась.
Але при цьому, коли три роки назад я реєстрував іншу свою фірму платником ПДВ, я в повній мірі відчув, наскільки податкова може просто відмовити в реєстрації платником... За пів року було 10 відмов!!! Без підстав, докулупувались до чого завгодно: договір оренди, не всі копії документів, не повні договори....


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 30/01/2014 10:21 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Pavloz85, [quote]працівник податкової, який приймає документи для реєстрації платником ПДВ так і сказав, що в ПКУ такого немає, але буцімто є якась постанова чи порядок міністерства фінансів, згідно якого новим підприємствам ПДВ "не світить" якщо статутний менше 200тис.грн і оформлено менше 5 осіб... маячня якась.
Але при цьому, коли три роки назад я реєстрував іншу свою фірму платником ПДВ, я в повній мірі відчув, наскільки податкова може просто відмовити в реєстрації платником... За пів року було 10 відмов!!! Без підстав, докулупувались до чого завгодно: договір оренди, не всі копії документів, не повні договори....

яка постанова,що вони....Е ПКУ в якому чітко прописано порядок обліку та реєстрації платників податків.Жалуйтесь.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 19/02/2014 11:22 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 13/04/2010 17:25
Повідомлення: 404
Звідки: г.Кременчуг
Pavloz85 написав:
працівник податкової, який приймає документи для реєстрації платником ПДВ так і сказав, що в ПКУ такого немає, але буцімто є якась постанова чи порядок міністерства фінансів, згідно якого новим підприємствам ПДВ "не світить" якщо статутний менше 200тис.грн і оформлено менше 5 осіб... маячня якась.
Але при цьому, коли три роки назад я реєстрував іншу свою фірму платником ПДВ, я в повній мірі відчув, наскільки податкова може просто відмовити в реєстрації платником... За пів року було 10 відмов!!! Без підстав, докулупувались до чого завгодно: договір оренди, не всі копії документів, не повні договори....


в таких випадках потрібно брати приклад зі знайомого фін.директора однієї фірми: він звертається в прокуратуру :smls06: - не приймають звітність з "мінусами" - лист в прокуратуру! Пишуть запити на якісь документи - теж в прокуратуру! і т.д. І тоді одразу все приймають. Я знаю ще, ця фірма довгий час не подавала Додаток 5 до декл. ПДВ після його введення - добились таки, що контрагенти - це комерційна таємниця...отак!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/03/2014 10:57 
Професор
Професор

З нами з: 20/09/2012 10:39
Повідомлення: 547
Подскажите пожалуйста, частное предприятие создано в 2011 году, с уставным фондом 100,00 грн., который до сих пор не внесен в кассу или на расчетный ячет предприятия. Теперь наше предприятие хочет увеличить уставный капитал 200 000,00 грн. Мои действия: сначала надо внести на расчетный счет предприятия 100,00 грн. уставного капитала, который не был внесен в 2011 году?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12/03/2014 11:31 
Професор
Професор

З нами з: 20/09/2012 10:39
Повідомлення: 547
Подскажите пожалуйста, хотим зарегистрировать у госрегистратора увеличение статутного капитала, так госрегистратор сказал, что заверять нотариально додаток до статуту с изменениями не надо. Тоесть не надо заверять нотариально эти изменения? Налоговая не требует эти изменения заверять нотариально?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14/03/2014 09:35 
Користувач
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 25/02/2014 23:04
Повідомлення: 4
наташас написав:
заверять нотариально додаток до статуту с изменениями не надо. Тоесть не надо заверять нотариально эти изменения? Налоговая не требует эти изменения заверять нотариально?

сейчас никто не требует заверять статут и изменения к нему,
но проблемы могут возникнуть только когда придётся заверять копию этого додатка у нотариуса (для банка, например)- нотариус не заверит копию с неизвестными подписями :smls03:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/03/2014 11:34 
Професор
Професор

З нами з: 20/09/2012 10:39
Повідомлення: 547
Подскажите пожалуйста, учредитель предприятия внес в кассу предприятия 37000,00 это пополнение уставного капитала. Учредитель в один день в кассу предприятия может внести до 150000,00 грн. Правильно?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/03/2014 20:12 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
наташас, почитайте :arrow: http://*hp.com.ua/newspaper-news/item/2 ... sentyabrya
*=с


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB