Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2018 11:30

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 15:23 
Знавець
Знавець

З нами з: 24/09/2010 15:36
Повідомлення: 23
В сентябре 2015г. заключила договор по добровольному страхование с целью получения оплаты по больничным листам (собираюсь идти в декрет), где оплата взносов состоит из 34,7% пенс.ф. и 1,9% соцстрах = 36,6%. С января 2016г. изменены ставки по ЕСВ - 22% и отменена оплата больничных, но в налоговой говорят, что согласно договору оплату производить в прежнем размере 36,6% до его окончания. А как же нарушение условий договора и изменение исходной ставки по ЕСВ? Помогите, пожалуйста. Как быть? Как правильно поступить?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 15:53 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
скока раз задали вопрос? три...маловато будет, лучше пять и написать с помощью "капс лук"

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть



За це повідомлення автора dashab подякував: lerivi2(19/01/2016 16:25)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 15:57 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9272
Изображения: 0
Звідки: ******
dashab написав:
"капс лук"

ого, все слова какие-то аглицкие....
dashab написав:
три...маловато будет,

угу, я тоже считаю



За це повідомлення автора kisa67 подякував: lerivi2(19/01/2016 16:25)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 16:45 
Знавець
Знавець

З нами з: 24/09/2010 15:36
Повідомлення: 23
Когда ответить не могут, то блестят "интеллектом"...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:00 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9272
Изображения: 0
Звідки: ******
lerivi2, поскольку Вы собираетесь идти в декрет, то задайте, пжл, свой вопрос в теме, специально для таких вопросов созданной:
viewtopic.php?f=1&t=61131&p=1268992&hilit=%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B9+%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82#p1268992


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:16 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
lerivi2, меня не тошнит от себя (как вы спросили в личке) а от вас тошнит...научитесь читать, прежде чем писать...

Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році
3) у Законі України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 31-32, ст. 263 із наступними змінами):
... б) у статті 4:....доповнити пунктом 15 такого змісту:
"15) особи, які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування";
...."5. Єдиний внесок для платників, зазначених у статті 4 цього Закону, встановлюється у розмірі 22 відсотки до визначеної статтею 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску.
У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:20 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
dashab, :smile: тебе орден за супертерпение.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:21 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
lerivi2 написав:
Когда ответить не могут, то блестят "интеллектом"...

:arrow:
lerivi2 написав:
Зарегистрирован: 24 сен 2010, 14:36
Сообщения: 18

:twisted:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:23 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
kimberli, :mrgreen: =;


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:25 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
ыыы, тока заметила: в личку она оскорбила, а тут поблагодарила за "капс лук" :smls10:

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:37 
Знавець
Знавець

З нами з: 24/09/2010 15:36
Повідомлення: 23
Самое интересное в ответах один выпендреж друг перед другом, а ответить-то никто не смог...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:42 
Знавець
Знавець

З нами з: 24/09/2010 15:36
Повідомлення: 23
А по поводу благодарностей... это просто ирония по поводу Ваших знаний и корректности ответов


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 17:50 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
lerivi2 написав:
ответить-то никто не смог...

:smile: а читать (равно как и общаться на форуме) тоже не научились?
Вам правильно замечание сделали по поводу создания лишних тем(дубляж) да и правила форума за столько лет можно бы было почитать,и поиском воспользоваться.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2016 18:30 
Знавець
Знавець

З нами з: 24/09/2010 15:36
Повідомлення: 23
И опять не ответ...Такая ситуация сложилась впервые, чтобы уменьшили ЕСВ для всех. Ну а тем, кто согласно ст.10 заключил договор вроде как и не касается...Ну назовите хоть один источник где об этом написано? И какая правовая основа для этого?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/01/2016 11:22 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9272
Изображения: 0
Звідки: ******
lerivi2 написав:
Такая ситуация сложилась впервые, чтобы уменьшили ЕСВ для всех.

такая ситуация не впервые, и уменьшали налоги и увеличивали, и для всех и для отдельных категорий. на веку как на долгой ниве... поживете- узнаете.
по поводу вашего вопроса:
Постанова № 62 від 02.06.2005 ПОРЯДОК страхування осіб на добровільних засадах за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами.....
см ст 11. Особи, які беруть участь у загальнообов'язковому
державному соціальному страхуванні у зв'язку з тимчасовою втратою
працездатності та витратами, зумовленими народженням та
похованням, на добровільних засадах, сплачують (перераховують)
страхові внески з дня взяття на облік як страхувальника у робочих
органах Фонду в розмірі, встановленому чинним законодавством
України.

На сегодня законодательно установлено размер ЕСВ 22%, см выше, Даша Вам дала выдержки из изменений.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB