Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2019 16:10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1703 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 114  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 12/06/2014 12:34 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 04/08/2011 09:23
Повідомлення: 155
Изображения: 0
Привіт.
Підкажіть будь-ласка - підприємець 2 група, має найманих працівників, по них отримує повернення ЄСВ від центру зайнятості. Суму цієї дотації я, часом, не маю записувати в книгу, як дохід???

_________________
Зображення


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 12/06/2014 13:45 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
292.11. До складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:....
4) суми коштів цільового призначення, що надійшли від Пенсійного фонду та інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з бюджетів або державних цільових фондів, у тому числі в межах державних або місцевих програм;

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть



За це повідомлення автора dashab подякували: 2 Светланка Ч(10/07/2014 09:24), olga_voy(12/06/2014 13:57)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12/06/2014 13:50 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 05/06/2005 16:46
Повідомлення: 841
Звідки: Рівне
Какой же это доход? Это компенсация ваших расходов.

ПКУ 292.1. Доходом платника єдиного податку є:
1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;
292.3. До суми доходу за звітний період включаються сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, та вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг).
292.11. До складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:
4) суми коштів цільового призначення, що надійшли від Пенсійного фонду та інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, з бюджетів або державних цільових фондів, у тому числі в межах державних або місцевих програм;
9) суми коштів у частині надмірно сплачених податків і зборів, встановлених цим Кодексом, та суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що повертаються платнику єдиного податку з бюджетів або державних цільових фондів;



За це повідомлення автора yurek подякували: 2 Светланка Ч(10/07/2014 09:24), olga_voy(12/06/2014 13:57)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/09/2014 14:47 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 28/01/2008 23:25
Повідомлення: 229
Звідки: Харьков
ФЛП единщик 3 группа. Сейчас, в 3 квартале 14 года заметила, что в книге учета доходов вообще не заполнен 4 кв. 2012 года(после 3 кв.12 сразу идет 1кв.14), хотя по отчету за год 2012 - доход за 4кв. начислен и ед. налог 5% оплачен. как теперь внести этот квартал в книгу и вносить ли его вообще, там не одна строка пропущена, а минимум страница. и чем грозит?

_________________
Бухгалтер-тоже человек


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/09/2014 15:29 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
распечатайте из проги, вклейте в книгу, а той пустой строчке напишите (смотреть распечатку) и общую сумму за 4 кв.

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/09/2014 17:24 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 28/01/2008 23:25
Повідомлення: 229
Звідки: Харьков
у меня ближайшая пустая строчка, после 2 кв. 2014г. в ней написать общую сумму за 4 кв. 12?

_________________
Бухгалтер-тоже человек


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26/10/2014 16:58 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16421
Изображения: 1
Ответственность за ненадлежащее ведение Книги доходов/расходов ФЛП на общей системе налогообложения :arrow: http://****.com.ua/novoe/otvetstvennost ... enija.html
**** = /kchp


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 05/11/2014 16:01 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 14/07/2008 12:36
Повідомлення: 189
Подскажите пожалуйста, знакомая зарегистрировалась ФОП и попросила ей помочь наладить учет, вести книгу и т.д., я с этим не сталкивалась и не знаю с чего начать, вообще какой учет предпринимателя :smls07: Где можно почитать? Может где-то расписано доступно? Подскажите пожалуйста [-o< :smls05:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/11/2014 16:11 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 14/07/2008 12:36
Повідомлення: 189
И еще, она зарегистрировалась где-то месяц назад ФОП 2 группы, деятельность еще не вела (дохода у нее еще нет), т.к. делали ремонт в помещении, но в налоговой ей сказали, что она должна платить налог ежемесячно, а в какой сумме? должна ли она уже вести книгу доходов? или у нее ставка единого налога не зависит от дохода? :smls07:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/11/2014 16:18 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
Ymikye написав:
у нее ставка единого налога не зависит от дохода?

:smls01: + ЕСВ 422,65 грн в мес (платится поквартально...постфактум)
Ymikye написав:
должна ли она уже вести книгу доходов?

05.11 получили доход 300 грн, записали в книгу
06.11-не получили дохода-не записали в книгу...блин, ну проще не бывает

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/11/2014 16:34 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 14/07/2008 12:36
Повідомлення: 189
Цитата:
ЕСВ 422,65 грн в мес (платится поквартально...постфактум)

если она зарегистрировалась в октябре, то в январе ей нужно заплатить такую сумму? а декларацию (или что они подают) когда нужно подавать?
Цитата:
05.11 получили доход 300 грн, записали в книгу
06.11-не получили дохода-не записали в книгу...блин, ну проще не бывает

согласна, если бы хоть раз этим занималась, то думаю столько вопросов не было :oops: я в начале темы видела что от дохода отнимают расходы и с чистого дохода платят налог, я так поняла это касается 3,4,5,6 групп?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/11/2014 16:50 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 14/07/2008 12:36
Повідомлення: 189
И еще спрошу O:) она собирается оформлять на работу продавца, что для этого нужно (заявление, приказ о приёме на работу)?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/11/2014 16:54 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4544
Изображения: 0
Ymikye написав:
И еще спрошу она собирается оформлять на работу продавца, что для этого нужно (заявление, приказ о приёме на работу)?

и регистрация договора в ЦЗ


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/11/2014 17:24 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 14/07/2008 12:36
Повідомлення: 189
Цитата:
и регистрация договора в ЦЗ

договор :?: есть какой-то бланк этого трудового договора? обычно мы ведь никакого договора не подписуем при устройстве на работу... заявление, трудовая книжка, приказ :-k


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/11/2014 20:45 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16421
Изображения: 1
Ymikye, Заповнення книги регулюється порядком, затвердженими наказом Мінфіну №1637 від 15.12.2011р.
Книга заповнюється в гривнях, без копійок,зaписи в книзі обліку доходів здійснюютьcя за підсумками робочого дня, протягoм якого був отриманий дохід.
Вот здесь почитайте,поможет http://www.*****.com.ua/ua/pubs/id/939
вместо **** ставите visnuk.
Насчет договора,формы :arrow: http://***.com.ua/spravochnik/naemnye-rabotniki
*** chp


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1703 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 114  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB