Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 24/06/2019 15:14

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 149 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 29/08/2012 13:44 
Доцент
Доцент

З нами з: 28/08/2012 18:11
Повідомлення: 73
Добрый день! Подскажите , Дубику)
ЧП на общих основаниях , работаем по безналу( компьютерные услуги), а хотим ввести наличные расчеты .
Как это осуществить? нужно ли заводить какие нибудь доп.книги?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 29/08/2012 13:47 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
нужен кассовый аппарат и соответственно книга к нему

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/09/2012 12:54 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 05/06/2005 16:46
Повідомлення: 841
Звідки: Рівне
Есть еще одна возможность. Открываете транзитный счет в банке и кладете наличку на свой счет от имени покупателей (конечный покупатель здесь не проходит, а вот Вася Пупкин - да, которому вы перед этим выписали накладную на отпуск товаров ил оказали услуги по акту). Обычно стоимость этой услуги (пополнение основного счета через транзитный) в разных банках 0,6-1% от суммы, но не менее 5 грн. за операцию.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/09/2012 13:12 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 23/04/2009 13:47
Повідомлення: 4602
Изображения: 1
yurek, =;

_________________
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 19/09/2012 12:52 
Доцент
Доцент

З нами з: 03/11/2007 23:20
Повідомлення: 82
ФОП оказывает услуги населению и никаких расчетных документов при получении наличных не выписывает, а просто вносит полученную сумму в Книгу. Насколько я поняла - это неправильно, потому что данные о доходах должны подтверждаться первичкой.
Выходит, что каждому клиенту нужно выдавать товарный чек?

_________________
Женщина должна быть красивой, счастливой и здоровой. И больше она НИКОМУ и НИЧЕГО не должна.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/09/2012 13:18 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
SOKOL написав:
ФОП оказывает услуги населению и никаких расчетных документов при получении наличных не выписывает, а просто вносит полученную сумму в Книгу.

Это правильно, а расчетный документ по требованию. И почитайте еще здесь viewtopic.php?f=6&t=61622


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/09/2012 10:17 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9488
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
SOKOL написав:
Выходит, что каждому клиенту нужно выдавать товарный чек?
lutishka написав:
а расчетный документ по требованию.

а нормативне підтвердження?

імхо - навпаки - ЗУ про захист прав споживачів. п. 11. Під час продажу товару продавець зобов'язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 20/09/2012 10:28 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
Serg написав:
ЗУ про захист прав споживачів. п. 11 (Під час продажу товару продавець зобов'язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу)

Однако ФОПы - единщики не могут выдавать покупателям расчетный документ установленной формы, который был бы разработан исключительно для них, поскольку такого документа нет :roll:
И вот еще из ст.3 Закона об РРО
Цитата:
15) надавати покупцю товарів (послуг) за його вимогою чек, накладну або інший письмовий документ, що засвідчує передання права власності на них від продавця до покупця з метою виконання
вимог Закону України "Про захист прав споживачів"
:smls03:



За це повідомлення автора lutishka подякував: Светланка Ч(20/09/2012 22:02)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/09/2012 10:44 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9488
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
lutishka, я навів вимогу ЗУ про захист справ споживачів. коли прийдуть перевіряти по скарзі їх "неточне" посилання з ЗУ про РРО не цікавитиме. у них свій ЗУ.
lutishka написав:
Однако ФОПы - единщики не могут выдавать покупателям расчетный документ установленной формы, который был бы разработан исключительно для них, поскольку такого документа нет

форми нема. назва документа є завдяки, вау,ст. 2 ЗУ про РРО.
Цитата:
розрахунковий документ - документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, купівлі-продажу іноземної валюти, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або заповнений вручну;

а форму по ЗУ про бухоблік, і Положенню 88 можна застосувати свою, якщо нема типової. головне шоб були всі реквізити первинн дока. податківці додають ще послиання на обовяз реквізити до чека (ФКЧ-1) з Наказу № 614. типографії тов.чеки друкують вже давно і досить успішно.

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 20/09/2012 10:49 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9488
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
lutishka написав:
за його вимогою чек

ізуїтська цитата, адже за нероздрукування чека (раз не потрібно видавати - нащо друкувати, чи не так?) на РРО є відповідальність від 1 грн до пятикратки. п. 1 ст. 17 ЗУ про РРО...
це так. оффтоп.

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 20/09/2012 12:51 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
Serg написав:
я навів вимогу ЗУ про захист справ споживачів. коли прийдуть перевіряти по скарзі їх "неточне" посилання з ЗУ про РРО не цікавитиме. у них свій ЗУ.

А как они узнают, что выдавались расчетные документы только на вимогу, и как человек без расчетного документа докажет, что он купил свой товар именно у этого продавца и именно в этот день, ведь единщик запишет в книгу виторг за день, а не каждую покупку расписывает.
Вобщем я всетаки придерживаюсь мнения, что ФОП единщик может выдавать расчетный документ по требованию :da!
пы.сы. Так можно договориться до того, что на каждую проданную булку хлеба, например, нужно расчетный документ выписывать, когда очередь стоит :ni!



За це повідомлення автора lutishka подякував: Светланка Ч(20/09/2012 22:03)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/09/2012 11:04 
Доцент
Доцент

З нами з: 03/11/2007 23:20
Повідомлення: 82
lutishka написав:
Вобщем я всетаки придерживаюсь мнения, что ФОП единщик может выдавать расчетный документ по требованию :da!
пы.сы. Так можно договориться до того, что на каждую проданную булку хлеба, например, нужно расчетный документ выписывать, когда очередь стоит :ni!

Я тоже так считаю. Просто не возникнет ли вопрос у проверяющих в части полноты отражения полученных сумм в Книге. Ведь получается, что ФОПу верят на слово:сколько он получил выручки.

_________________
Женщина должна быть красивой, счастливой и здоровой. И больше она НИКОМУ и НИЧЕГО не должна.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/09/2012 11:28 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9488
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
lutishka написав:
Так можно договориться до того, что на каждую проданную булку хлеба, например, нужно расчетный документ выписывать, когда очередь стоит

ну. в магазі. будь-якому так і роблять. через РРО. і черга стоїть. чи не так? я Вам цитати навів як робити і чому. ставка на фарт? ну, повчати не буду O:)

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 24/09/2012 13:50 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
Serg написав:
ставка на фарт?

Не на фарт, а на здравый смысл ;) Представила вот себе маленький магазинчик ФОПа-единщика с очередью, где каждый покупает булку хлеба, 200 гр. колбаски, вон тех конфеток грамм 150, и т.д., и продавец сидит выписывает товарные чеки на эти покупки. Тут люди в очереди ему и расскажут про обязательность расчетного документа 8-[
Но в случае с продажей гарантийных товаров насчет обязательности расчетного документа полностью согласна! :friendship


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/09/2012 14:10 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
SOKOL написав:
получается, что ФОПу верят на слово:сколько он получил выручки.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 149 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB