Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/10/2018 15:06

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 04/06/2015 15:37 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 995
dashab, остаточну декларацію як ФОП коли і яку треба подавати? За два квартали 2015 року? І звіт подавати по ЄСВ остаточний за який період? Діяльності я не вела, я на загальній системі, працівників не маю.Звіт по ЄСВ подавати за два квартали 2015 року?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 04/06/2015 15:57 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
и деку и ЕСВ годовой за 2015 год-остаточные

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 04/06/2015 16:12 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 995
lutishka, а для чого довідка з банку про рух коштів за останні 3 роки?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 04/06/2015 16:23 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
zapit, налоговики могут потребовать при проверке


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 04/06/2015 16:25 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 995
lutishka, а якщо рахунок вже закритий, то довідку про рух коштів ж напевно не дадуть?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 04/06/2015 16:39 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
zapit написав:
а якщо рахунок вже закритий

тогда не парьтесь
zapit написав:
довідку про рух коштів ж напевно не дадуть?

Дадут, но выйдет намного дороже



За це повідомлення автора lutishka подякував: zapit(04/06/2015 16:40)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 09/06/2015 12:45 
Доцент
Доцент

З нами з: 27/12/2011 13:56
Повідомлення: 93
Добрый день!
Возник вопрос по поводу того, что в случае закрытия ФОПа, необходимо только отнести заяву госрегистратору, а в налоговую ничего.
Нужно ли было ФОПу-единщику подавать в налоговую Заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування с пометкой о закрытии. Вопрос возник вследствие определения последнего срока подачи отчетности (пункт 294.6 ПКУ):
- У разі державної реєстрації припинення юридичних осіб та державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, які є платниками єдиного податку, останнім податковим періодом вважається період, у якому подано до контролюючого органу заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв`язку з припиненням провадження господарської діяльності.

Особо остро стоит вопрос: Какие санкции светят за неподачу (несвоевременную) подачу этой заявы?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 09/06/2015 13:30 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
edin написав:
Какие санкции светят за неподачу (несвоевременную) подачу этой заявы?

Ниче не светит. В п.294.6 НКУ говорится о том, что Вы должны отчитываться как плательщик ЕН по тот период, в котором откажетесь от ЕН


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 09/06/2015 14:33 
Доцент
Доцент

З нами з: 27/12/2011 13:56
Повідомлення: 93
lutishka написав:
edin написав:
Какие санкции светят за неподачу (несвоевременную) подачу этой заявы?

Ниче не светит. В п.294.6 НКУ говорится о том, что Вы должны отчитываться как плательщик ЕН по тот период, в котором откажетесь от ЕН


Все бы было ничего, только ситуация не так проста:
Дата припинення держреестратором - 31 марта - по идее декларацию бы сдать по единому и перекреститься
Дата подачи заявы - во втором квартале. Теперь, выходит, за второй квартал деку единщика сдавать?

Проблема в том, что налоговая настаивает, что последний отчетный период по ЕСВ и единому должен совпадать. Однако, точно могу сказать, что по ЕСВ - последний период отчетный - по дату припинення держреестратором, а по единому налогу - выходит второй квартал.
А вообще, за несвоевременную подачу заявы про відмову від спрощенної системи - какие штрафные санкции могут применить?

Возможно, вообще не надо было подавать заяву эту? Как налоговики себя ведут, если ФОП просто подал в регистрационную документы на закрытие и все, никаких заяв в налоговую?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 11/06/2015 10:04 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 995
подала держреэстратору заяву про припинення діяльності, в податкову - нічого не подавала. Передумала ліквідовуватись. Тепер требам знову до держреєстратора? Яку форму заяви нести, щоб відновитися?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 11/06/2015 10:04 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 995
подала держреэстратору заяву про припинення діяльності, в податкову - нічого не подавала. Передумала ліквідовуватись. Тепер треба знову до держреєстратора? Яку форму заяви нести, щоб відновитися?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 17/06/2015 14:32 
Доцент
Доцент

З нами з: 27/12/2011 13:56
Повідомлення: 93
zapit написав:
подала держреэстратору заяву про припинення діяльності, в податкову - нічого не подавала. Передумала ліквідовуватись. Тепер треба знову до держреєстратора? Яку форму заяви нести, щоб відновитися?


У вас ФОП? Если гос. регистрацию припинення уже проведено, то заново открываетесь, подаете форму 10. Для ФОПов сейчас не предусмотрено процедуры відновлення.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 18/06/2015 17:30 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 995
подала держреэстратору заяву про припинення діяльності, в податкову - нічого не подавала.Мене по податковій навіть не почали ліквідовувати, бо не закрила ще рахунку підприємця. Тільки б закрила рахунок -почалась би процедура ліквідації. Передумала -не хочу ліквідовуватись. Тепер треба знову до держреєстратора з формою №10 (РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА
на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця) . Чи треба протягом 10-ти робочих днів після отримання держреєстратором форми № 10 йти в податкову та подавати якісь форми та заяви?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 23/06/2015 10:57 
Доцент
Доцент

З нами з: 27/12/2011 13:56
Повідомлення: 93
zapit написав:
Чи треба протягом 10-ти робочих днів після отримання держреєстратором форми № 10 йти в податкову та подавати якісь форми та заяви?


В налоговой система автоматически снимает вас с учета в день получения от держреестратора уведомления (обычно это или день подачи регистратору заявы на припинення либо на следующий день). В налоговой свои заморочки, связанные с автоматизацией этого процесса, но деятельность после внесения реестратором решения о припиненни деятельности, поверьте, не стоит осуществлять.

Поэтому в любом случае вы должны заново подавать регистратору ф. 10, и соответственно в налоговую заявы 5-ОПП, 20-ОПП.
И действовать вы будете с момента регистрации у держреестратора. При этом, предпринимательская деятельность после снятия с учета и до момента регистрации заново у держреестратора считается как предпринимательская деятельность без регистрации, не рискуйте.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Закрытие ЧП
ПовідомленняДодано: 23/06/2015 21:58 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 995
edin, подала держреэстратору заяву про припинення діяльності, в податкову - нічого не подавала.Мене по податковій навіть не почали ліквідовувати. Ліквідовуватись передумала. Треба тепер подавати форму 10 реєстратору чи просто написати заяву довільної форми реєстратору?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB