Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 30/10/2020 04:24

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 06/04/2011 09:17 
Користувач
Користувач

З нами з: 04/04/2011 16:01
Повідомлення: 4
dimajest, Не счёт в банке 301, если вы не заметили, то было написано, что снимались деньги с расчётного счёта В КАССУ.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13/04/2011 16:42 
Доцент
Доцент
Аватар користувача

З нами з: 31/01/2011 11:19
Повідомлення: 87
Підкажіть,будь ласка СПД на є.п. продає за готівку, покупець хоче накладну і квитанцію про отримання грошей. Товарний чек не влаштовує!!!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13/04/2011 16:56 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
Миша написав:
Товарний чек не влаштовує!!!

аргументы?

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13/04/2011 22:23 
Професор
Професор

З нами з: 16/02/2011 00:33
Повідомлення: 174
А мне за мойку машины дали товарный чек,хотя мойка-это ж услуга и надо акт вып.работ. Шо рабить? Или пойдет?

_________________
Да не оскудеет рука дающего.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13/04/2011 22:28 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 04/09/2008 18:28
Повідомлення: 9319
Муня написав:
хотя мойка-это ж услуга и надо акт вып.работ.

а Вы заключали договор на мойку чтобы Вам акт вып. работ давать? :roll:

_________________
Она любит больных и бездомных собак и не хочет терпеть людей...

Вы вправе иметь свое мнение.Или не иметь его вовсе.
Я имею право на свое

________________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13/04/2011 22:56 
Професор
Професор

З нами з: 16/02/2011 00:33
Повідомлення: 174
Нет.Сейчас заключать нет смысла,т.к. она на ЕН.Это я за 1 кв. деку готовлю и думаю:товарный чек+копии ФОп и Ен-это достаточные "аргументы"?

_________________
Да не оскудеет рука дающего.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14/04/2011 08:32 
Доцент
Доцент
Аватар користувача

З нами з: 31/01/2011 11:19
Повідомлення: 87
dashab написав:
аргументы?

покупець платить частинами,щоб не перевищити 10000 ліміт, а написати в товарному чекі часткова оплата якось не логічно
Клієнт хоче накладну і квитанцію,щоб відзвітуватися за підзвітні суми.Що порушить СПД,якщо дасть йому таку квитанцію?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15/04/2011 16:39 
Знавець
Знавець
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2011 16:25
Повідомлення: 39
Подскажите , плиз!!! Предприниматель на едином налоге с наемными , вид деятельности ремонт, обслуживание ел. и оф. техники. , а также торговля ....может принимать деньги наличкой? Какие документы надо выписывать???(мы выдаем счет и накладную или акт ).

_________________
Я не волшебник, я только учусь...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15/04/2011 16:58 
Знавець
Знавець
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2011 16:25
Повідомлення: 39
как правильно оформить з./пл. работникам , выплачивается из дохода предпринимателя???????Помогите!!!!

_________________
Я не волшебник, я только учусь...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/04/2011 14:56 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/03/2011 19:13
Повідомлення: 141
Миша написав:
Клієнт хоче накладну і квитанцію,щоб відзвітуватися за підзвітні суми


Ви можете видати розрахункову квитанцію

Миша написав:
Що порушить СПД,якщо дасть йому таку квитанцію?

Нічого. Це його обов'язок
Цитата:
Стаття 3. Суб'єкти господарювання, які здійснюють
розрахункові операції в готівковій
та/або в безготівковій формі
(із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо)
при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі,
громадського харчування та послуг зобов'язані:...

2) видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує
послугу або відмовляється від неї, розрахунковий документ
встановленої форми на повну суму проведеної операції
;...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/04/2011 15:04 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 12/06/2009 14:51
Повідомлення: 3948
Звідки: Харьков
ЮляS написав:
2) видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції;...

А какой в данном случае
Цитата:
розрахунковий документ встановленої форми
:^o

_________________
З повагою.
А. Орлов


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/04/2011 15:30 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/03/2011 19:13
Повідомлення: 141
victoriafox написав:
как правильно оформить з./пл. работникам , выплачивается из дохода предпринимателя???????


Нарахування чи виплату????

Порядок нарахування та виплати з/п одинаковий для суб'єктів господарювання усих форм власності.
Здійснення нарахувань:

за допомогою особових рахунків і розрахунково-платіжних відомостей;
за допомогою розрахункових відомостей;
за допомогою розрахунку заробітної плати, н-д у книзі нарахувань зп .

Виплата:
складається розрахунково -платіжна відомість;
платіжна відомість;
через установи банків (зарплатні картки)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/04/2011 13:44 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/03/2011 19:13
Повідомлення: 141
ПП "Орлов-А" написав:
А какой в данном случае
Цитата:
розрахунковий документ встановленої форми


В даному випадку більше хотіла звернути увагу на обов'язок видачі розрахункового документа, який би підтверджував сплату покупцем готівкових коштів (а "оно" во как вышло... :smls03: ).
Основним документом, який регулює порядок здійснення приватними підприємцями готівкових розрахунків з покупцями, є Закон про РРО. Проте приватні підприємці - платники єдиного податку мають право не застосовувати РРО, але видати покупцеві розрахунковий документ вони зобов'язані.
Розрахунковим документом для них може бути документ довільної форми (з вказівкою в ньому притаманних розрахунковим документам реквізитів (дата, зміст і загальна сума операції, назва і реквізити платника (при необхідності - отримувача коштів) та тощо).


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18/04/2011 11:19 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/01/2010 17:39
Повідомлення: 734
Звідки: Киев
у меня тоже физлицо на общей и мне не тяжело записать кассовую книгу, дабы потом налоговая не придралась. Ведь этот физ на общей системе как и тоже ООО, так почему ООО ведет книгу, а физ нет ? ](*,)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18/04/2011 11:35 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 26/09/2008 15:57
Повідомлення: 3748
Звідки: Львів
Брюнетка написав:
почему ООО ведет книгу, а физ нет ?

:?:

_________________
Лучшее -- враг хорошего


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB