Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 11/12/2018 12:30

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 02/06/2014 20:35 
Користувач
Користувач

З нами з: 05/05/2014 22:48
Повідомлення: 3
на экспорт кто то работал на ФОПе 2груп.?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 28/01/2015 19:34 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 26/09/2008 15:57
Повідомлення: 3781
Звідки: Львів
ФОП-пенсіонер, який не сплачує ЄСВ, не повинен же подавати звітність по ЄСВ, так?

_________________
Лучшее -- враг хорошего


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 28/01/2015 20:54 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Arlett, якщо пенсіонер за віком - то не потрібно.



За це повідомлення автора макс.лю подякував: Arlett(03/02/2015 02:39)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 17/02/2015 10:17 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Лист ДФС від 21.01.2015 № 1573/7/99-99-17-02-02-17 Фіскальні органи повідомили, що оскільки платники єдиного податку — фізичні особи — підприємці декларують доходи за 2014 рік, а зміни до Податкового кодексу України (ПК) набрали чинності з 01.01.2015, підприємці подають податкову декларацію платника єдиного податку за минулий рік за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 21.12.2011 № 1688. Нарахування єдиного податку за IV квартал 2014 року платниками третьої та п’ятої груп здійснюється за відсотковими ставками, які діяли до 31.12.2014. Також зазначено, що платники єдиного податку продовжують ведення книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат, форми яких затверджено наказом Мінфіну від 13.12.2011 № 1637. Платники єдиного податку, які перевищили обсяги доходів у податковому (звітному) періоді, визначені у підпунктах 1, 2, 3 пункту 291.4 ПК, які діяли до 01.01.2015, до суми перевищення обсягу доходу застосовують ставку у розмірі 15%. При цьому такі платники, з урахуванням змін у законодавстві щодо збільшення максимального розміру обсягу доходу у відповідній групі з 2015 року, не зобов’язані з наступного календарного кварталу за заявою переходити на іншу групу платника єдиного податку чи відмовлятися від застосування спрощеної системи оподаткування, якщо зазначена категорія платників не порушує умов перебування на спрощеній системі оподаткування, які діють з 01.01.2015.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 02/03/2015 12:55 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 27/04/2009 17:29
Повідомлення: 720
Звідки: Киев
Підкажіть, якщо ПП на ЄП став пенсіонером у лютому 2015р і тепер він не повинен доплачувати ЄСВ, то як про це повідомляти і кого? Чи просто перестати платити і все? :mrgreen:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 02/03/2015 20:19 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Цитата:
просто перестати платити і все


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 04/05/2015 13:00 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
тема о вроде "зубах" :smile: ,на самом деле интересная для ФОПов.
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=169564


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 18/05/2015 07:18 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
напоминаю - Копии выписки из ЕГР и извлечения из Реестра плательщиков ЕН избавит предприятие от необходимости удерживать НДФЛ и ЕСВ из выплат предпринимателю.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 18/05/2015 11:30 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
макс.лю написав:
напоминаю - Копии выписки из ЕГР и извлечения из Реестра плательщиков ЕН избавит предприятие от необходимости удерживать НДФЛ и ЕСВ из выплат предпринимателю.

+ военный сбор


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 20/05/2015 20:20 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Безналичные расчеты с СПД

:arrow: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=171061


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 22/05/2015 10:01 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 24/10/2006 11:19
Повідомлення: 2547
Звідки: Луганск, Украина!
Подскажите пожалуйста ЧПЕН уплачивает военный сбор с суммы своего дохода?

_________________
С уважением, Елена


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 22/05/2015 10:09 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
УЕ, :smls02:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 22/05/2015 10:37 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 24/10/2006 11:19
Повідомлення: 2547
Звідки: Луганск, Украина!
lutishka, прочла в брошюрке на семинар, что какие-то изменения были приняты и написано, что уплата военного сбора с дохода ЧП единщика, вот и ищу где, когда и как :sad:

_________________
С уважением, Елена


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 22/05/2015 11:36 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
УЕ, вот такой проект ОНК публиковался на офсайте налоговой
Цитата:
Запитання 3. Який дохід фізичної особи – підприємця та фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, підлягає оподаткуванню військовим збором?

Фізичні особи – підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують військовий збір у розмірі 1,5 відсотка чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують у терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.
Фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують суму військового збору в розмірі 1,5 відсотка сукупного чистого доходу, відображають у річній податковій декларації та сплачують у терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.
Першим звітним податковим періодом для нарахування військового збору з доходів фізичних осіб – підприємців та фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, є 2015 рік.

Подробнее: http://buhforum.com/viewtopic.php?p=85981#p85981


Сейчас я там этого не нашла (может плохо искала? 8-[ ) А насчет
УЕ написав:
какие-то изменения были приняты и написано, что уплата военного сбора с дохода ЧП единщика

нашла только мнение какого-то юриста вот здесь http://jurblog.com.ua/2015/02/viyskoviy ... 2015-roku/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ФОП (від А до Я)
ПовідомленняДодано: 22/05/2015 13:01 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
УЕ, в ЗИРе категория 132.02
Цитата:
Питання
Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума доходу, отриманого ФОП від провадження господарської діяльності?
Відповідь
Коротка:
Отже, фізичні особи – підприємці, крім тих що обрали спрощену систему, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують військовий збір в розмірі 1,5 відсотки чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують в терміни передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.




За це повідомлення автора lutishka подякували: 2 MiVika(29/07/2016 12:27), УЕ(22/05/2015 16:14)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB