Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 17/11/2018 11:28

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 30/03/2014 11:36 
Користувач
Користувач

З нами з: 08/08/2012 11:41
Повідомлення: 6
Если ФОП работает по договору с предприятием, срок работы превышает более года. Имеет ли право ФОП на предоставления ему отпуска с соответствующей выплатой отпускных?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 30/03/2014 15:27 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
ludmula, по какому договору?если работник находиться в трудовых отношениях с предприятиями,тогда имеет право(ст.2 ЗУ "Про відпустки").


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 30/03/2014 17:49 
Користувач
Користувач

З нами з: 08/08/2012 11:41
Повідомлення: 6
Письменный договор, заключен между двумя сторонами, ФОП и организацией, в котором:
"ФОП обязывается лично выполнять определенную трудовую функцию за обусловленной специальностью, квалификацией и должностью в данной организации с подчинением внутреннему трудовому распорядку, а работодатель обязывается выплачивать работнику оплату за выполнение работ и обеспечивать условия труда, необходимые для выполнения работы, предусмотренные законодательством о труде".

Выше цитированный договор является трудовым отношением между работодателем и ФОП?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 30/03/2014 18:22 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
ludmula, да.



За це повідомлення автора макс.лю подякував: ludmula(31/03/2014 06:37)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 31/03/2014 13:04 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9277
Изображения: 0
Звідки: ******
какой странный договор, смесь между трудовым договором и договором ЦПХ.
Что-то я не поняла, так он наемный работник, или у предприятия заключен договор с ФОПом, по договору подряда? или это трудовое соглашение, ЦПХ? Отпуск положен только в первом случае.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 31/03/2014 18:50 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Вот по этому я и уточняла какой договор.
ludmula, вот вам для определения :arrow:

"Хто має право на відпустку

Право на відпустку відповідно до ст. 2 Закону «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 504/96-ВР) мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від їх форми власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи – суб'єкта підприємницької діяльності, іноземні громадяни і особи без громадянства, які працюють в Україні, працівники-сумісники.

Згідно зі ст. 6 цього Закону право на відпустку мають також сезонні та тимчасові працівники пропорційно відпрацьованому ними часу. Список сезонних робіт і сезонних галузей затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.97 р. № 278 (зі змінами та доповненнями, за текстом – Список сезонних робіт).

Отже, всім особам, що виконують роботу за трудовим договором, який укладено з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності й суб'єктами підприємницької діяльності – фізичними особами, надаються щорічні відпустки із збереженням на їх період місця роботи (посади) і заробітної плати.

Водночас громадяни, які працюють за договорами підряду, що належать до договорів цивільно-правового характеру, не мають права на відпустку."
"Трдові відносини - Статья 15. Трудовые отношения

Трудовые отношения - отношения, основанные на соглашении между работником и работодателем о личном выполнении работником за плату трудовой функции (работы по определенной специальности, квалификации или должности), подчинении работника правилам внутреннего трудового распорядка при обеспечении работодателем условий труда, предусмотренных трудовым законодательством, коллективным договором, соглашениями, трудовым договором."


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 01/04/2014 13:54 
Користувач
Користувач

З нами з: 08/08/2012 11:41
Повідомлення: 6
"Трудовим договором є угода між працівником і роботодавцем (юридичною або фізичною особою - підприємцем), за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, і підпорядковується при її виконанні, як правило, внутрішньому трудовому розпорядку (такого не існує при укладенні договору з фізичною особою - підприємцем), а роботодавець зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. При укладенні трудового договору роботи виконуються утриманням роботодавця, тобто за його рахунок, із його матеріалів, з використанням його інструменту та обладнання. Використання робітником своїх матеріалів, обладнання тощо може відбуватися тільки за згодою роботодавця і, як правило, на умовах компенсації робітникові. Результат робіт, що виконуються за трудовим договором, є власністю роботодавця, який несе ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження (псування) матеріалу до настання строку здачі робіт, а також ризик випадкового знищення предмета договору підряду до здачі його замовникові без вини сторін тощо."

Из договора: "ФОП обязывается лично выполнять определенную трудовую функцию за обусловленной специальностью, квалификацией и должностью в данной организации с подчинением внутреннему трудовому распорядку, а работодатель обязывается выплачивать работнику оплату за выполнение работ и обеспечивать условия труда, необходимые для выполнения работы, предусмотренные законодательством о труде".

Если договор предприятия с ФОП соответствует выше написанному - значит это трудовые отношения и отпуск положен.



Если между предприятием и ФОП заключен договор подряда на выполнение разовой работы (независимо от срока выполнения работы):
"Підрядник у договорі підряду виконує роботу на свій ризик і, якщо інше не встановлено договором, своїм утриманням, тобто зі свого матеріалу і своїми засобами (ч. 1 ст. 839 ЦК)."
Подрядчику отпуск не положен.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/04/2014 14:34 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9277
Изображения: 0
Звідки: ******
макс.лю написав:
Вот по этому я и уточняла какой договор.
+100 =; , абсолютно поддерживаю.
ludmula, ну так что вы решили с ФОПом? даете отпуск или нет?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/04/2014 21:36 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
kisa67,
Цитата:
ludmula, ну так что вы решили с ФОПом? даете отпуск или нет?

:mrgreen:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB