Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 17/11/2019 08:23

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 01/05/2015 10:09 
Знавець
Знавець

З нами з: 04/04/2007 17:00
Повідомлення: 26
Здравствуйте, кто может подсказать или дать ссылку, чтобы почитать самостоятельно?
Мама- пенсионер на едином налоге, 1-я группа. пенсионный она не платила. за прошлый месяц с ее пенсии сняли подоходный налог.
Она подошла в ПФ, сказали, что будут его снимать до конца года, а там посмотрят, может отменят..
Я думала, что это касается только пенсионеров, которые работают по трудовой книжке, а не самозанятых.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/05/2015 15:49 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
vrednaya написав:
Я думала, что это касается только пенсионеров, которые работают по трудовой книжке, а не самозанятых.

:arrow:
Цитата:
Кто такой работающий пенсионер в понимании Пенсионного фонда
03.04.2015
И будет ли считаться работающим пенсионер, который зарегистрирован как частный предприниматель, но длительное время не имеет доходов? Разьясняет ПФУ


Пенсійний фонд зазначив, що у чинному законодавстві не має визначення поняття "працююча особа". Водночас, згідно зі статтею 11 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" фізособи-підприємці, у тому числі ті, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок), є застрахованими особами.
Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України "Про зайнятість населення", зайнятість населення забезпечується шляхом встановлення відносин, що регламентуються трудовими договорами (контрактами), провадження підприємницької та інших видів діяльності, не заборонених законом.
Державна реєстрація фізичних осіб-підприємців – це засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, а також вчинення інших реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру (стаття 4 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"). Згідно із частиною 3 статті 46 цього Закону, фізична особа позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.
Тому, підприємець вважається працюючим до дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB