Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 23/10/2019 05:02

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 07/11/2012 19:14 
Доцент
Доцент

З нами з: 18/11/2008 14:48
Повідомлення: 55
Звідки: Украина
Нужно ли платить 100% ЕСВ за месяц регистрации, если СПД зарегистрировался в середине месяца или в конце месяца, или оплачивается пропорционально дням регистрации?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 07/11/2012 23:48 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 05/06/2005 16:46
Повідомлення: 841
Звідки: Рівне
Вы на какой системе? Если ед. налог, Вас выдадут свидетельство с 1 числа (ЕСВ соотвественно тоже с 1-го). Если на общей системе, ЕСВ от чистого дохода по показателям года.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 08/11/2012 10:25 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
yurek написав:
Если ед. налог, Вас выдадут свидетельство с 1 числа (ЕСВ соотвественно тоже с 1-го).

Это для 1 и 2-й групп правило


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/11/2012 10:21 
Доцент
Доцент

З нами з: 18/11/2008 14:48
Повідомлення: 55
Звідки: Украина
планирую быть на 3 группе


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/11/2012 10:45 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
Cinnamon написав:
планирую быть на 3 группе

с какой даты?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/11/2012 11:35 
Доцент
Доцент

З нами з: 18/11/2008 14:48
Повідомлення: 55
Звідки: Украина
с конца ноября или может с первой декады декабря


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 07/12/2014 00:38 
Доцент
Доцент

З нами з: 27/12/2011 13:56
Повідомлення: 93
Кстати, вопрос остался без ответа...
Та же ситуация. Регистрация ФОП 26 ноября. Плюс одновременный переход на единый налог, 3 группа.
ЕСВ платить с ноября или с декабря? Если с ноября, то всю сумму, или пропорционально?

Заранее спасибо!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11/12/2014 11:40 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 24/10/2006 11:19
Повідомлення: 2540
Звідки: Луганск, Украина!
такой вопрос, помогите кто знает - ЧП изменил адрес проживания, у гос. регистратора зарег. изменения 3/12 отчет по ЕСВ за ноябрь и налоги по зп за ноябрь, куда платить на старую или новую?

_________________
С уважением, Елена


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11/12/2014 11:46 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
http://buhgalter911.com/Res/Articles/ka ... lstva.aspx

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть



За це повідомлення автора dashab подякував: УЕ(11/12/2014 11:50)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11/12/2014 11:51 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 24/10/2006 11:19
Повідомлення: 2540
Звідки: Луганск, Украина!
dashab, Дашунь, я тебя лю :D :flower :flower :flower :flower :flower :flower :flower

_________________
С уважением, Елена


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11/12/2014 11:56 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
УЕ написав:
я тебя лю

:oops: Взаимно :lol:

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2015 01:50 
Доцент
Доцент

З нами з: 07/12/2005 13:28
Повідомлення: 90
Звідки: Киев
Та же ситуация. Регистрация нового ФОП и одновременно единый налог 3-я группа с 27.11.2014
И платить за целый месяц как бы и рука не поднимается, а никаких оснований не платить не могу нарыть.
Может кто сталкивался и консультировался дополнительно?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19/01/2015 11:15 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16421
Изображения: 1
ДюДюка, Згідно пункту 298.1.2 Податкового кодексу, дата набуття підприємцем статусу платника єдиного податку дещо відрізняється для різних груп:

Якщо підприємець обирає першу або другу групу та до закінчення місяця, в якому відбулася його державна реєстрація, подає заяву на обрання спрощеної системи оподаткування, він вважатиметься єдинником з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому виписано свідоцтво платника єдиного податку. Наприклад, якщо ФОП зареєстрований 15 серпня та подав заяву на застосування спрощеної системи оподаткування 16 серпня, він вважатиметься платником єдиного податку з 01 вересня.

Якщо підприємець обирає третю або п’яту групу та подав заяву на єдиний податок протягом 10 календарних днів з дня державної реєстрації, він вважається єдинником з дати цієї самої державної реєстрації.

При цьому, новоствореним підприємцям, відповідно до пункту 299.6 ПКУ, податкова служба повинна видати свідоцтво платника єдиного податку у день отримання реєстраційної заяви.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 07/04/2015 11:11 
Доцент
Доцент

З нами з: 27/12/2011 13:56
Повідомлення: 93
В


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB