Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

акт выполненных услуг за год?
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=68527
Сторінка 2 з 2

Автор:  yurek [ 07/08/2015 13:42 ]
Тема повідомлення:  Re: акт выполненных услуг за год?

Хотелось бы дополнить. Когда-то делал выборку:

Міністерство доходів та зборів, посилаючись на норми Законів № 1023 та № 265, звертає увагу, що товарний чек повинен обов’язково містити напис «Товарний чек» та за змістом відповідати вимогам підпункту 3.2 Положення «Про форму та зміст розрахункових документів» № 614 від 02.03.2010 року. Отже, товарний чек повинен містити таку інформацію:
- назва та адреса господарської одиниці (найменування ФОП);
- для суб'єктів господарської діяльності, зареєстрованих як платники ПДВ, − індивідуальний податковий номер платника ПДВ, перед номером друкуються великі літери «ПН»;
- для суб'єктів господарської діяльності, що не є платниками ПДВ, − ідентифікаційний номер за ДРФО, перед яким друкуються великі літери «ІД» (реєстраційний номер облікової картки платника податків);
- найменування товару (послуги);
- літерне позначення ставки ПДВ праворуч від надрукованої вартості товару (послуги);
- форма оплати (готівкою, карткою, у кредит, чеками тощо) та сума коштів за визначеною формою оплати;
- загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах чека, перед якою друкується слово «СУМА» або «РАЗОМ»;
- для суб'єктів господарської діяльності, що зареєстровані як платники ПДВ, окремим рядком — літерне позначення ставки ПДВ, розмір ставки ПДВ у відсотках, загальну суму ПДВ за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами), на початку рядка − великі літери «ПДВ»;
- порядковий номер чека, дата (день, місяць, рік) проведення розрахункової операції;
- напис «Товарний чек»;
- кількість та вартість придбаного товару (отриманої послуги).

За порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків що засвідчує факт купівлі товару (послуги), ст. 155-1 КпАП передбачено адміністративний штраф на осіб, які здійснюють розрахункові операції, від 5 до 10 н. м. д. г.


Автор:  Evka [ 19/11/2015 11:11 ]
Тема повідомлення:  Re: акт выполненных услуг за год?

Доброго дня, шановні! Дуже срочно.
Будь ласка, допоможіть заповнити акт надання послуг, а саме: чи треба зазначати посаду ФОПа як директор?
Я раніше писала лише у шапці Затверджую: ФОП Іванов Іван Іванович, а далі в тексті акту писала лише його ПІБ, і знизу *відповідальна особа ПІБ.
А потрапив мені до рук акт від ФОП, де заповнили так як наче від підприємства і в тексті акту написано представник Виконавця ФОП Іванов І.І директор Іванов І.І., це ж не правильно?

Автор:  dashab [ 19/11/2015 11:50 ]
Тема повідомлення:  Re: акт выполненных услуг за год?

Evka написав:
, це ж не правильно?

не правильно, но: и не принципиально важно (ИМХО)

Автор:  Evka [ 19/11/2015 13:09 ]
Тема повідомлення:  Re: акт выполненных услуг за год?

Дякую! І я ж думаю посади директора немає на ФОП, і сам ФОП це не посадова особа (без посади), достатньо лише його ПІБ. Деякі юристи кажуть навіть, що не зазначення, що фіз.особа є ФОП не є порушенням.

Сторінка 2 з 2 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/