Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Роботодавець перешкоджав перевірці.
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=69152
Сторінка 1 з 1

Автор:  yurek [ 20/03/2017 16:18 ]
Тема повідомлення:  Роботодавець перешкоджав перевірці.

Роботодавець перешкоджав перевірці. Результат — доведеться сплатити штраф у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, а це - 320 тис. грн.
Зокрема, інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області була проведена планова перевірка одного із підприємств щодо дотримання норм законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства. Встановлено, що в порушення вимог статті 24 КЗпП України трудові відносини з усіма працівниками не були належним чином оформлені: на вимогу інспекторів не надано для перевірки відповідних договорів чи наказів керівника.
Згідно з наданою ДФС інформацією у 2016 році в товаристві працювало 37 осіб за цивільно-правовими договорами та 16 осіб − за трудовими договорами.
Інспекторами Управління було складено акт про перешкоджання контролюючому органу у проведенні перевірки.
Відповідно до ст. 265 КЗпП України за недопущення до проведення перевірки з питань оформлення трудових відносин юридичні особи несуть відповідальність у вигляді штрафу у стократному розмірі мінімальної заробітної плати – 320 тисяч гривень. Також складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 1886 КУпАП.

Комментарии
#3 Игорь 23.02.2017 18:45
Друзья, а видели какой штраф по УК.У. за легкие телесные? до 900 грн! В таком случае лучше инспекторов таких "лупить" еще на подходе... можно весь год лупить, разными людьми по очереди, и 10% штрафа в 320т. не составит даже!!!

Автор:  glavbux1 [ 31/03/2017 18:17 ]
Тема повідомлення:  Re: Роботодавець перешкоджав перевірці.

Це не адекватний рівень штрафних санкцій, та відношення до підприємств, чиновники, які таке придумали і запровадили живуть в іншому вимірі, і не розуміють економічний стан в країні та не можливість платити такі штрафи.
Найкращий варіант це закривати і не вести бізнесу в Україні.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/