Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 20/10/2018 02:36

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Податок на нерухоме майно
ПовідомленняДодано: 14/02/2018 19:31 
Користувач
Користувач

З нами з: 07/08/2017 14:58
Повідомлення: 2
Добрый день Впервые столкнулась с налогом на недвижимость. Как его правильно рассчитать? Из информации с сайтов сделала вывод, что 1% (к примеру) от минимальной зарплаты умноженный на общую площадь помещения - требуемый налог . Но в учете есть суммы, которые предыдущий бухгалтер начислял и оплачивал - они в разы не сходятся с моим расчетом. Что я упускаю? Чего не знаю? Спасибо.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Податок на нерухоме майно
ПовідомленняДодано: 15/02/2018 11:36 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 01/04/2013 18:05
Повідомлення: 1858
Відсоток потрібно уточнювати, він щороку мінявся. Ще в 2017 році примінявся знижувальний коефіцієнт, на 2018 рік його відмінили. Я телефонувала до своїх ДФСників і запитувала відсоток, офігєть на скільки він більший за попередні роки :lovez


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Податок на нерухоме майно
ПовідомленняДодано: 15/02/2018 16:58 
Користувач
Користувач

З нами з: 07/08/2017 14:58
Повідомлення: 2
А Вы в Киеве? Какой Вам назвали процент?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Податок на нерухоме майно
ПовідомленняДодано: 15/02/2018 16:59 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
она не в Киеве

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Податок на нерухоме майно
ПовідомленняДодано: 16/02/2018 11:26 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 01/04/2013 18:05
Повідомлення: 1858
dashab написав:
она не в Киеве

:smls08:

в нас 0,5% від мінім.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Податок на нерухоме майно
ПовідомленняДодано: 14/03/2018 17:16 
Професор
Професор

З нами з: 11/11/2005 17:08
Повідомлення: 149
Звідки: Боярка
Добрый день,подскажите, у нас построенный ресторан все документы есть, фоп на общей системе в работе уже 4 года, прошла проверка аудита год назад, звонят с налоговой и спрашивают почему вы не платите налог на недвижимость??? в этом году местный совет принял решенние, что взымается налог, приглашают в налоговою, проконсультируйте чем это грозит ????


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Податок на нерухоме майно
ПовідомленняДодано: 16/03/2018 10:32 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 01/04/2013 18:05
Повідомлення: 1858
Angelochek написав:
Добрый день,подскажите, у нас построенный ресторан все документы есть, фоп на общей системе в работе уже 4 года, прошла проверка аудита год назад, звонят с налоговой и спрашивают почему вы не платите налог на недвижимость??? в этом году местный совет принял решенние, что взымается налог, приглашают в налоговою, проконсультируйте чем это грозит ????


http://vl.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/261569.html
тобто, платити потрібно.

ст. 266 Податкового кодексу України не визначено такого платника як фізичну особу – підприємця, тому такий платник – власник об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за нормами, передбаченими для фізичних осіб.

Хочемо додати, що даний факт зумовлює особливості виконання фізичними особами – підприємцями податкового обов’язку з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Йдеться про відсутність обов’язку обчислення та декларування суми податкового зобов’язання, оскільки відповідно до пп. 266.7.2 п. 266.7 ст. 266 ПК України такі дії вчиняються контролюючим органом.

Для новоствореного (нововведеного) об'єктa нерухомості податок сплачується фізичною особoю починаючи з місяця, в якомy виникло право власності нa цeй об'єкт.

Відповідальність за несплату або несвоєчасну/нeповну уплату податку на нерухомість така ж, як для інших податків. Згідно з п. 126.1 ПК, загрожує штраф y розмірах:

10% вiд погaшеної суми податкового боргу — за затримку до 30 календарниx днiв;
20% вiд погашeної суми податкового боргу — за затримку більше 30 календаpних днів.
Якщо податок не буде сплачений своєчасно, то згідно зi ст. 129 ПК після закінчення граничних термінів для сплати на суму податкового боргу нараховують пеню з розрахунку 120% від ставки НБУ, щo діє нa день виникнення податкового боргу.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB