Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2018 07:32

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 05/07/2011 14:41 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 31/03/2010 12:23
Повідомлення: 214
Звідки: Бердянск
Вот прочитала этот номер, тема номера Транспортное экспедирование стр.8 Ситуация 2. Там автор пишет что НДС надо начислять на все, согласно ст.188 НКУ . У нас есть один заказчик, которрому мы выставлем вознаграждение и отдельно перевыставлям счета с НДС и без НДС - а судя по словам автора должна на все накручивать ндс (в том числе на услуги, которые мы покупаем без НДС) :krazzzzy
Но я не совсем с этим согласная ](*,)
Это наверное подходит когда в договоре прописана Комплексная ставка без выделения вознаграждения и затрат ?
Ведь согласно ст.188 НКУ "База налогообложения операций по поставке товаров / услуг определяется исходя из их договорной (контрактной) стоимости, но не ниже обычных цен, определенных в соответствии со статьей 39 настоящего Кодекса, с учетом общегосударственных налогов и сборов (кроме налога на добавленную стоимость и акцизного налога на спирт этиловый , используемый производителями субъектами хозяйствования для производства лекарственных средств, в том числе компонентов крови и изготовленных из них препаратов, кроме лекарственных средств в виде бальзамов и эликсиров)." Но ведь в Законе о ТЭД согласно ст.9 "За договором транспортного експедирування одна сторона (експедитор) зобов'язується за плату і за рахунок другої сторони (клієнта) виконати або організувати виконання визначених договором послуг, пов'язаних з перевезенням вантажу." , "Платою експедитору вважаються кошти, сплачені клієнтом експедитору за належне виконання договору транспортного експедирування.
У плату експедитору не включаються витрати експедитора на оплату послуг (робіт) інших осіб, залучених до виконання договору транспортного експедирування, на оплату зборів (обов'язкових платежів), що сплачуються при виконанні договору транспортного експедирування
."

т.е. базой налогооблажения не будут являтся теуслуги без НДС, которые проходят транзитом 8-[
Может меня кто-то поправить, потому как нам (да и любому, кто так работает) будет очень не выгодно начислять ндс, на услуги которые приобретаются без НДС :?:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06/07/2011 09:12 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 31/03/2010 12:23
Повідомлення: 214
Звідки: Бердянск
неужели некому поговорить на эту тему? :roll:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13/07/2011 11:45 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 21/04/2004 11:57
Повідомлення: 13945
п. 188.1 НКУ:
"База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб'єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів, крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів).

До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу у зв'язку з компенсацією вартості товарів/послуг".

пришли деньги на счет - предназначены они для компенсации - включайте в базу...

p.s. раньше - под ЗУ о НДС были ОТДЕЛЬНЫЕ письма, где налоговая соглашалась с неначислением НДС на входящие без НДС услуги... но это были очень ОТДЕЛЬНЫЕ разъяснения... а в общем - судились даже (насколько я помню) за обложение ВСЕГО...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13/07/2011 16:36 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 31/03/2010 12:23
Повідомлення: 214
Звідки: Бердянск
:cry:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/07/2011 16:09 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 28/06/2004 14:09
Повідомлення: 581
Звідки: Киев
VTB написав:
Вот прочитала этот номер, тема номера Транспортное экспедирование стр.8 Ситуация 2. Там автор пишет что НДС надо начислять на все, согласно ст.188 НКУ . У нас есть один заказчик, которрому мы выставлем вознаграждение и отдельно перевыставлям счета с НДС и без НДС - а судя по словам автора должна на все накручивать ндс (в том числе на услуги, которые мы покупаем без НДС) :krazzzzy
Но я не совсем с этим согласная ](*,)
Это наверное подходит когда в договоре прописана Комплексная ставка без выделения вознаграждения и затрат ?
Ведь согласно ст.188 НКУ "База налогообложения операций по поставке товаров / услуг определяется исходя из их договорной (контрактной) стоимости, но не ниже обычных цен, определенных в соответствии со статьей 39 настоящего Кодекса, с учетом общегосударственных налогов и сборов (кроме налога на добавленную стоимость и акцизного налога на спирт этиловый , используемый производителями субъектами хозяйствования для производства лекарственных средств, в том числе компонентов крови и изготовленных из них препаратов, кроме лекарственных средств в виде бальзамов и эликсиров)." Но ведь в Законе о ТЭД согласно ст.9 "За договором транспортного експедирування одна сторона (експедитор) зобов'язується за плату і за рахунок другої сторони (клієнта) виконати або організувати виконання визначених договором послуг, пов'язаних з перевезенням вантажу." , "Платою експедитору вважаються кошти, сплачені клієнтом експедитору за належне виконання договору транспортного експедирування.
У плату експедитору не включаються витрати експедитора на оплату послуг (робіт) інших осіб, залучених до виконання договору транспортного експедирування, на оплату зборів (обов'язкових платежів), що сплачуються при виконанні договору транспортного експедирування
."

т.е. базой налогооблажения не будут являтся теуслуги без НДС, которые проходят транзитом 8-[
Может меня кто-то поправить, потому как нам (да и любому, кто так работает) будет очень не выгодно начислять ндс, на услуги которые приобретаются без НДС :?:


НДС только на вознаграждение (стоимость услуги) экспедитора.

_________________
"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Competitive Intelligence


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/03/2012 01:54 
Академік
Академік

З нами з: 12/01/2009 23:42
Повідомлення: 1986
:!:

_________________
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.


Востаннє редагувалось nebo в 17/03/2012 02:07, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/03/2012 02:05 
Академік
Академік

З нами з: 12/01/2009 23:42
Повідомлення: 1986
:!:

_________________
Если результат не зависит от способа решения — это математика, а если зависит — это бухгалтерия.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/03/2012 11:47 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/07/2007 18:53
Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
НДС на все, d =;

_________________
Смотрящий Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/03/2012 12:05 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/07/2007 18:53
Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
VTB написав:
Но я не совсем с этим согласная

ну...мало ли
при равнозначности нормативно-правовых актов приоритет имеет специальная норма над общей (это т.н. иерархическое право). Оба НПА - и Закон о ТЭД и НКУ - Законы Украины, приоритет имеет НКУ как специальный Закон о налогообложении.
Если этого мало - читайте 5.2 НКУ

_________________
Смотрящий Зображення


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB