Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 17/09/2019 05:10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 65 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 22/06/2011 16:38 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 21/04/2004 11:57
Повідомлення: 13859
"Стаття 195. Операції, що підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою

195.1. За нульовою ставкою оподатковуються операції з:
...
195.1.3. постачання таких послуг:

а) міжнародні перевезення пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом.

Для цілей цього підпункту перевезення вважається міжнародним, якщо таке перевезення здійснюється за єдиним міжнародним перевізним документом"



За це повідомлення автора d подякував: Комета(22/06/2011 17:48)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23/06/2011 16:45 
Знавець
Знавець
Аватар користувача

З нами з: 22/08/2007 09:31
Повідомлення: 38
Звідки: Kyiv
Спасибо, d.
еще такой вопрос - наши клиенты это экспедиторские компании (резиденты украины) и оплату наших услуг производят они, но в CMR указывается конечный получатель, например, Россия.
какую колонку при этом заполнять в налоговой накладной 8 или 9?
0 % (постачання на митній території України) или 0 %(експорт) ](*,)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/06/2011 14:12 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 21/04/2004 11:57
Повідомлення: 13859
перевозка - это колонка 8...



За це повідомлення автора d подякував: Комета(28/06/2011 14:52)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28/06/2011 20:29 
Знавець
Знавець
Аватар користувача

З нами з: 22/08/2007 09:31
Повідомлення: 38
Звідки: Kyiv
d написав:
перевозка - это колонка 8...

Спасибо, а где об этом можно прочитать, это написано в каком-то нормативном документе или разъяснениях?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12/09/2011 12:41 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 16/08/2009 16:22
Повідомлення: 1338
Всем привет.

Я немного отстала от экспедиторских услух, вот, сейчас наверстываю :smile:
Подскажите такой момент, здесь, в форуме прочитала, что почти все экспедиторы работают по договорам комиссии.
А, могут, как и раньше, работать по обычным договорам, без выделения суммы экспедиторского вознагрождения :?:
Читаю НК, вроде, не вижу запрета на обычные договора. Или я где-то не доглядела и ошибаюсь :?:
Почему спрашиваю, т.к. экспедиторская фирма работает по "обычным" договорам с заказчиком, без выделения суммы эксп. вознагрорждения.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12/09/2011 14:01 
Професор
Професор

З нами з: 22/08/2005 15:56
Повідомлення: 894
Відповідно до підпунктів 200.7, 200.8 статті 200 розділу V Податкового кодексу України платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному органу державної податкової служби податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації. До декларації додаються розрахунок суми бюджетного відшкодування, а також оригінали митних декларацій (примірників декларанта), що підтверджують вивезення товарів (супутніх послуг) за межі митної території України.

Згідно із пунктом 18 розділу ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 25.01.2011 року № 41, у разі наявності експортних операцій (заповнення рядка 2.1 податкової декларації з ПДВ) до такої декларації додаються оригінали митних декларацій (примірники декларанта).

Платники податку, які подають податкову звітність в електронному вигляді, оригінали митних декларацій (примірників декларанта) подають окремо у порядку, визначеному для подання податкової звітності у паперовому вигляді.

По материалам: Управління оподаткування юридичних осіб Північної МДПІ у м. Кривому Розі


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/11/2011 10:57 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 09/12/2010 14:54
Повідомлення: 170
Добрый день.
Мы экспедиторы, решили со вступлением в силу НК выписывать налоговую накладную только на сумму своего экспедиторского вознаграждения. Но Заказчики начали дружно возмущаться....пришлось выписывать налоговую и на сумму м/н перевозки 0%. Но я с этим в принципе не согласна, а директор с заказчиками конфликтовать не хочет.
Может кто-то подсажет ссылку на письмо налоговой, либо еще какой-то документ, где будет четко написано, что налоговая только на сумму вознаграждения?
Буду очень благодарна :reverans


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/11/2011 11:59 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 09/12/2010 14:54
Повідомлення: 170
Svetulya, добый день.
У Вас есть статья из "Налоги и б/учет" № 31 от 18,04,2011 "Транспортное экспедирование и НДС"?
Отправьте, пож-та, на эл. адрес irina@amgroup.com.ua


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/11/2011 12:00 
Професор
Професор

З нами з: 22/08/2005 15:56
Повідомлення: 894
где будет четко написано, что налоговая только на сумму вознаграждения?

четко об этом написано только в "единой базе", но во всех статьях разных бух. журналов с этим не согласны...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/11/2011 12:02 
Професор
Професор

З нами з: 22/08/2005 15:56
Повідомлення: 894
уже отправила...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/11/2011 12:22 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 09/12/2010 14:54
Повідомлення: 170
Svetulya, спасибо за статью :drink| .
Хотя я была уверенна, что налоговую нужно выписывать только на свои экспедиторские :-k


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/11/2011 14:14 
Професор
Професор

З нами з: 22/08/2005 15:56
Повідомлення: 894
Было бы не плохо, но тогда "в пролете" клиент... ему ведь тоже нужен НК


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15/11/2011 22:26 
Користувач
Користувач

З нами з: 15/11/2011 21:35
Повідомлення: 6
Добрий вечір. Підскажіть будь-ласка таке питаннячко.
Ми експедитори (загальна система+ПДВ) виписуємо податкову накладну нашому замовнику, в якій виділямо міжнарод. перевезення (0%) та нашу комісійну винагороду (20%). В якому рядку податкової декларації з ПДВ Ви показуєте 0% ставку: в рядку 2.2 чи взагалі ніде її не показуєте?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18/11/2011 10:24 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 21/04/2004 11:57
Повідомлення: 13859
у экспедиторов налоговая не хочет видеть 0% по транспорту...



За це повідомлення автора d подякував: roma79(19/11/2011 23:21)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15/03/2012 17:33 
Користувач
Користувач

З нами з: 27/12/2011 13:59
Повідомлення: 2
Добрый день, помогите, пожалуйста, мы являемся перевозчиками (международные перевозки и перевозки по Украине) и сейчас начали заниматься экспедиторской деятельностью, когда мы делаем счет делаем разбивку: услуги по перевозке по СМR 0& и экспедиторское вознаграждение 20%. Но в большинстве случаев директор против выделения строки вознаграждения. Как показать НДС в таком случае? Заранее спасибо.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 65 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB