Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 18/10/2019 08:52

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Виробництво
ПовідомленняДодано: 19/12/2013 12:24 
Академік
Академік

Повідомлення: 1022
zapit написав:
Так може можна взагалі не заповнювати М-19?
не скажу... :roll:

zapit написав:
Чи є відповідальність за його відсутність?
нет, если не ошибаюсь

За це повідомлення автора oxx подякував: zapit(19/12/2013 12:26)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/12/2013 17:33 
Професор
Професор

Повідомлення: 996
oxx, вирішила складати М-19 :sad: Всі складають напевно...... :krazzzzy
Ви на рух матеріалів по Складу матеріалів та по Виробничому цеху складаєте один звіт М-19 (тобто одну штуку), чи окремо М-19 на Склад матеріалів та окремо М-19 на Виробничий цех?
Прочитала ще таке -(для будфівельників)"Правильність визначення вартості матеріальних ресурсів в актах виконаних робіт здійснюється шляхом зіставлення даних ресурсної відомості до актів приймання виконаних робіт з даними бухгалтерського обліку підрядника (Звіт про витрати основних матеріалів у будівництві у співвідношенні з виробничими нормами (форма М-29), Звіт про рух матеріальних цінностей (форма М-19), рахунками, накладними на придбання матеріалів. Якщо підрядником не ведуться форми М-29 і М-19, дані ресурсних відомостей порівнюються з довідками (актами) про витрати основних матеріалів та оборотно-сальдовими відомостями відповідних рахунків бухгалтерського обліку)."

Не зовсім розумію, що це значить...
Чи можна уникнути необхідності заповнення М-19? Так заповнювати не хочу....... :krazzzzy
Може замінити його можна чимось іншим, набагато простішим?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24/12/2013 12:44 
Академік
Академік

zapit, вижу, Вы уже ознакомились с моими мыслями на этот счёт, поэтому сообщение удаляю - нельзя такое оставлять

За це повідомлення автора oxx подякував: zapit(24/12/2013 12:58)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25/12/2013 21:03 
Професор
Професор

oxx,задав директор запитання "на засипку":
У насвелика кількість матеріалів на 201 та 209 (поворотні відходи) рахунках. Якщо їх не продати протягом певного терміну, сума (Дт 201 + Дт 209) піде в податковий Дохід? Не знаю, чому в нього таке в думках...
Думаю, що ні. Можуть лежати матеріали та поворотні відходи стільки, скільки завгодно, поки не спишемо чи не продамо....- дохід тільки при продажу. Я права? :oops:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/12/2013 09:47 
Теург
Теург

Повідомлення: 9768
Изображения: 0
zapit написав:
дохід тільки при продажу.

:smls01:

За це повідомлення автора kimberli подякував: zapit(26/12/2013 10:46)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/12/2013 11:44 
Академік
Академік

zapit написав:
oxx,задав директор запитання "на засипку":
Якщо їх не продати протягом певного терміну, сума (Дт 201 + Дт 209) піде в податковий Дохід? Не знаю, чому в нього таке в думках...
просто так было раньше - прирост стоимости материалов на конец отчётного периода по сравнению с началом шёл в налоговый доход, а сейчас действительно доход возникает только при продаже. :lol:

За це повідомлення автора oxx подякував: zapit(26/12/2013 11:49)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/12/2013 15:32 
Професор
Професор

oxx,

У мене є Розрахунок виходу 1м3 продукції з 1м3 матеріалу. Це і є технологічна карта?
Чи є стандартна форма/бланк, яку треба заповнювати?
(У мене Розрахунок виходу заповнений у довільній формі) :roll:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/12/2013 16:11 
Професор
Професор

oxx, і ще от в інтернеті зустріла такий вираз :Отчет производственный по списанию материалов\сырья.
"Отчет производственный по списанию материалов\сырья" напевно прирівнюється до М-19?
Якщо це щось інше, то чи є стандартний бланк/форма, чи можна його в довільній формі писати?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/12/2013 17:08 
Академік
Академік

zapit написав:
У мене є Розрахунок виходу 1м3 продукції з 1м3 матеріалу. Це і є технологічна карта?
в подчёркнутой формулировке, наверняка, опечатка, т.к. 1м3 продукции из 1м3 материала у Вас точно не получится (это так, к слову, проходя мимо :lol: )
А по существу - нет стандартной формы, можете придумать свою, утвердить приказом и спокойно использовать.

zapit написав:
і ще от в інтернеті зустріла такий вираз :Отчет производственный по списанию материалов\сырья.
"Отчет производственный по списанию материалов\сырья" напевно прирівнюється до М-19?
Якщо це щось інше, то чи є стандартний бланк/форма, чи можна його в довільній формі писати?
Отчет производственный по списанию материалов\сырья - считаю, очень неудачная формулировка, не понятно, что она под собой подразумевает, т.к. "списание материалов" - это действие, хоз.операция, которая изменяет данные учёта, а "отчёт" - это отчёт, он ни на что не влияет, просто даёт возможность проанализировать то, что уже произошло, поэтому совмещать их в одном названии - попытка соединить коня и трепетную лань. Так вот М-19 - это именно разновидность отчёта. Это, если не ошибаюсь, единственная рекомендуемая (но не обязательная) типовая форма, так что, думаю, что и здесь можно "сочинять" свою, но лично меня М-19 вполне устраивает.

За це повідомлення автора oxx подякував: zapit(26/12/2013 17:12)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27/12/2013 13:07 
Професор
Професор

Охх, стараюсь уважно читати Ваші консультації- Вам би статті аналітичні писати в професійні журнали, газети, всім фірмам би такого розумного бухгалтера, як Ви! :flower

oxx написав:
zapit написав:
в подчёркнутой формулировке, наверняка, опечатка, т.к. 1м3 продукции из 1м3 материала у Вас точно не получится (это так, к слову, проходя мимо :lol: )
А по существу - нет стандартной формы, можете придумать свою, утвердить приказом и спокойно использовать.
Тут Ви про стандартну форму, яку треба затвердити наказом.
Мені директор дав на фірмовому бланку (звичайний листочок, де зверху - реквізити фірми нашої) "Розрахунок виходу кількості продукції та поворотних відходів з матеріалів", тут і вказано в процентному відношенні, скільки виходить продукції та поворотних відходів з матеріалу,тобто нема ніяких розграфлень, табличок і тому подібного, в кінці - прізвище директора, назва фірми, підпис, дата.
Суто текст на листочку.
Тут Ви пишете, що потрібно стандартну форму затвердити. Форма в моєму розумінні- це мабуть бланк з кліточками, от звітність на стандартних затверджених формах здавати треба.
В моєму випадку наш дуже скромний Розрахунок треба просто затвердити наказом про його прийняття? Це і є наша технологічна карта?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27/12/2013 18:23 
Академік
Академік

zapit, спасибо за комплименты и Вам :flora
Мне не попадался нигде какой-либо перечень обязательных реквизитов для технологических карт, судя по тому, что применяться они могут в самых разных видах деятельности, то и выглядеть они могут по-разному, а то, что Ваша подписана директором - совершенно верно - это и значит - утверждена.
Я ещё упоминала об утверждении других бланков, по этому поводу уточняю: фирма обычно использует бланки документов, утверждённые каким-либо законодательным актом, и тогда дополнительно его утверждать на фирме, конечно же, не надо, а может пользоваться самостоятельно разработанным - вот такие "самопридуманные" желательно утверждать приказом директора, можно перечень и вид таких документов утверждать как дополнение к графику документооборота, можно - как приложение к приказу об учётной политике, можно просто отдельным приказом.

За це повідомлення автора oxx подякував: zapit(27/12/2013 18:42)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29/12/2013 18:25 
Професор
Професор

oxx, заповнюю М-19..... :sad:
Для початку вирішила для 201 та 209 заповнити.Знову купа питань виникає.
1. :?: Рух по 209 і 201 "тулити" в один М-19?
2. :?: Ви номенклатурні номери присвоюєте? Може без них можна?
3. :?: Бачу на титульному листку стовпчик По видатку/номери первинних документів. Тут що потрібно писати? :oops:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30/12/2013 12:33 
Теург
Теург

Повідомлення: 9768
Изображения: 0
zapit написав:
"тулити" в один М-19?

zapit написав:
Може без них можна?

zapit написав:
Бачу на титульному листку стовпчик По видатку/номери первинних документів.

тут №№ накладных на внутр.перемещение

За це повідомлення автора kimberli подякував: zapit(30/12/2013 17:03)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30/12/2013 17:21 
Професор
Професор

zapit написав:
Бачу на титульному листку стовпчик По видатку/номери первинних документів. Тут що потрібно писати?

kimberli написав:
тут №№ накладных на внутр.перемещение

Якщо М-19 складати по 201 "Сировина й матеріали", та 209 "Інші матеріали(тут в мене поворотні відходи)"
(2 в одному), тут Ви маєте на увазі накладні на передачу матеріалів у виробництво :?:

І ще питання.
Якщо М-19 складати по 201 "Сировина й матеріали", та 209 "Інші матеріали(тут в мене поворотні відходи)"
(2 в одному), то бажано розділяти у звіті витрачені на виробництво матеріали по назвах готової продукції :?: :oops:
:newy: З Наступаючим Вас!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08/01/2014 11:43 
Академік
Академік

Kimberli, :friendship

zapit написав:
І ще питання.
(2 в одному), то бажано розділяти у звіті витрачені на виробництво матеріали по назвах готової продукції :?:
Там, на 3-й странице есть графы "в том числе по объектам", так вот я там указываю в качестве объектов заказы и, соответственно, расходы расписываю по конкретным заказам, но, думаю, можно и по видам готовой продукции.

За це повідомлення автора oxx подякував: zapit(08/01/2014 12:05)

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: