Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 16/09/2019 11:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Виробництво
ПовідомленняДодано: 21/01/2014 18:49 
Професор
Професор

Повідомлення: 996
Доброго дня, oxx, kimberli,
якщо з матеріалів продукція виготовляється і продається, чи це будуть капітальні інвестиції?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/01/2014 19:24 
Академік
Академік

Повідомлення: 1022
zapit написав:
якщо з матеріалів продукція виготовляється і продається, чи це будуть капітальні інвестиції?
нет, капитальные инвестиции могут быть только при создании\приобретении основных средств, нематериальных активов.

За це повідомлення автора oxx подякував: zapit(22/01/2014 09:56)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27/02/2014 15:01 
Професор
Професор

Повідомлення: 308
Форумчане, огромная просьба, у кого есть примерная калькуляция товара в EXCEL, поделитесь, пожалуйста

Востаннє редагувалось fragola в 19/11/2015 18:23, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/03/2014 10:52 
Професор
Професор

oxx, прочитала статтю:
Відповідно до пункту «г» статті 17 Закону України від 05.03.1998 № 187/98-ВР «Про відходи» суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов’язані на основі матеріально-сировинних балансів виробництва виявляти і вести первинний поточний облік кількості, типу і складу відходів, що утворюються, збираються, перевозяться, зберігаються, обробляються, утилізуються, знешкоджуються та видаляються, і подавати щодо них статистичну звітність у встановленому порядку.

До Податкової декларації екологічного податку, форму якої затверджено наказом ДПАУ від 24.12.2010 № 1010 (далі — декларація), додається, зокрема, розрахунок податкового зобов’язання з екологічного податку, що справляється за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах (додаток 4).

Таким чином, якщо за даними матеріально-сировинного балансу виробництва суб’єкта господарювання у звітному кварталі поточного року залишаються обліковуватися відходи, за які вже було сплачено екологічний податок у попередньому кварталі, проте їх не було передано на видалення та утилізацію спеціалізованому підприємству (відсутній договір на видалення та утилізацію відходів), та відходи, що були розміщені у відповідному податковому (звітному) періоді, то в додатку 4 до декларації за звітний квартал поточного року відображаються фактичні обсяги відходів, що були розміщені у відповідному податковому (звітному) періоді.

Тобто у колонці 3 «Фактичні обсяги розміщення відходів, тонн (одиниць)» додатка 4 до декларації за звітний квартал поточного року не потрібно зазначати обсяги відходів, що були відображені у декларації за попередній звітний квартал, але не передані на видалення та утилізацію спеціалізованому підприємству.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/03/2014 10:55 
Професор
Професор

oxx, у мене поворотні відходи - стружка, обрізки. Чи треба щодо них подавати звіт, сплачувати екологічний податок? На мою думку - не треба.....я права?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/03/2014 12:15 
Академік
Академік

zapit написав:
oxx, у мене поворотні відходи - стружка, обрізки. Чи треба щодо них подавати звіт, сплачувати екологічний податок? На мою думку - не треба.....я права?
я тоже думаю, не надо.

"Стаття 1. Визначення основних термінів
У цьому Законі наведені нижче основні терміни вживаються в такому значенні:
відходи - будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворилися у процесі виробництва чи споживання, а також товари (продукція), що повністю або частково втратили свої споживчі властивості і не мають подальшого використання за місцем їх утворення чи виявлення і від яких їх власник позбувається, має намір або повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення;"

это - явно не Ваш случай, т.к. Вы их продаёте.

За це повідомлення автора oxx подякував: zapit(18/03/2014 12:34)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01/07/2014 16:23 
Професор
Професор

Повідомлення: 522
Изображения: 0
Допоможіть з калькуляцією...
Приход накоплюю на 23 рах
потім створюю Продукцію, состав не забиваю в програмі, так як кожного разу інші затрати
Роблю калькуляцію в 1С 7.7, вибираю назву продукцію, і вибираю перелік необхідних матеріалів для виготовлення даної продукції?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02/07/2014 11:43 
Академік
Академік

Kejt написав:
Допоможіть з калькуляцією...
Приход накоплюю на 23 рах
потім створюю Продукцію, состав не забиваю в програмі, так як кожного разу інші затрати
Роблю калькуляцію в 1С 7.7, вибираю назву продукцію, і вибираю перелік необхідних матеріалів для виготовлення даної продукції?
для проводок, когда все нужные расходы уже на сч.23, делая калькуляцию, заполняю её НЕ номенклатурой (т.е. перечнем материалов и пр.), а "видами затрат": прямые мат., прочие прямые и др., т.е. те, которые в Вашей реальной калькуляции есть.

За це повідомлення автора oxx подякував: Kejt(02/07/2014 11:53)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02/07/2014 12:01 
Професор
Професор

oxx написав:
для проводок, когда все нужные расходы уже на сч.23, делая калькуляцию, заполняю её НЕ номенклатурой (т.е. перечнем материалов и пр.), а "видами затрат": прямые мат., прочие прямые и др., т.е. те, которые в Вашей реальной калькуляции есть.

Дякую за допомогу! Я вже перечитала цю всю тему і на ст 4, точно не памятаю, нашла де ви подробно це все описали... :da! :friendship

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02/07/2014 12:09 
Теург
Теург

Повідомлення: 9768
:kookoo: ну и я добавлю: в 1с 7.7. можно двумя способами:
1.В составе продукции задать только виды затрат,тогда и в калькуляции при заполнении только виды затрат.А материалы списываете документом "Списание ТМЦ"(вид затрат -прямые материальные(пример).
2. В составе продукции вводите материалы по нормам которые используются на данную продукцию+прочие затраты(амортизация,з/пл,взносы и т.д.).Тогда в калькуляциях будут и материалы и затратные.Тогда док.Списание ТМЦ не делаете,калькуляциями спишутся все необходимые ТМЦ.

За це повідомлення автора kimberli подякував: Kejt(02/07/2014 12:15)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02/07/2014 12:21 
Професор
Професор

kimberli написав:
:kookoo: ну и я добавлю: в 1с 7.7. можно двумя способами:
1.В составе продукции задать только виды затрат,тогда и в калькуляции при заполнении только виды затрат.А материалы списываете документом "Списание ТМЦ"(вид затрат -прямые материальные(пример).
2. В составе продукции вводите материалы по нормам которые используются на данную продукцию+прочие затраты(амортизация,з/пл,взносы и т.д.).Тогда в калькуляциях будут и материалы и затратные.Тогда док.Списание ТМЦ не делаете,калькуляциями спишутся все необходимые ТМЦ.

дякую за допомогу!!! Я мабуть все таки буду 2 способом... Мені так кажеться простіше :smls07:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02/07/2014 12:31 
Професор
Професор

oxx, я можу пропустити 3 пунк, якщо я не продаю відходи, я їх просто викидаю....
oxx написав:
Для примера я сочинила цену:тырса по 20грн/м3, обрезки по 10грн/м3.
1. Получили кругляк - "Приходная накладная" - дт201 кт631 - 1,88м3*320грн=601,60грн.

2. Передали материалы в производство - "Предварительная калькуляция" (поставить отметку "Только списать материалы в производство", указать счёт затрат 23, в перечне указывать номенклатуру ТМЦ - дт23 кт201 - 1,88м3*320грн=601,60грн.

3. Завершили производство, оприходуем возвратные отходы - "Приходная накладная" (счёт поставщика указываем 23) - дт209 кт23 - тырса 0,308м3*20грн=6,16грн; дт209 кт23 - обрезки 0,572м3*10грн=5,72грн.

4. Оприходуем готовую продукцию (доску) - "Предварительная калькуляция" (в перечне указывать "Виды затрат" - прямые материальные на сумму 601,60-(6,16+5,72)=589,72грн - дт26 кт-23 - доска 1 м3 на сумму 589,72грн.
Здесь обратите внимание 1С-ка с помощью этого документа формирует нужные проводки, но Вам нужна первичка для этой хоз.операции, а калькуляция - не первичка. Я для этих целей использую отдельно распечатанный Акт выпуска готовой продукции+приложением к нему является предварительная калькуляция.

5. Продали доску, тырсу и обрезки - "Расходная накладная" - дт901 кт26 - себестоимость 1м3 доски на сумму 589,72грн; дт901 кт209 - с/ть тырсы на сумму 6,16грн; дт901 кт209 - с/ть обрезков на сумму 5,72грн.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02/07/2014 13:56 
Академік
Академік

Kejt написав:
oxx, я можу пропустити 3 пунк, якщо я не продаю відходи, я їх просто викидаю....
конечно, раз у Вас нет возвратных отходов, т.е. тех, которые можно продать или как-нибудь использовать в своей хоз.деятельности, тогда 3 пункт не про Вас.
Очень приятно, что наши зимние "разборы полётов" ещё кому-то помагают ]:D/

За це повідомлення автора oxx подякував: Kejt(02/07/2014 14:33)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/09/2014 15:17 
Професор
Професор

Допоможіть, будь ласка, розібратися. Трошки був простой в мене по виробництву і я знову забулася як в цій 7 робиться ця процедура :oops:
16 числа (наприклад) я роблю Калькуляцію предварительную, вибираю галочку списание материалов в производство, рах 23. Вибираю весь необхідний матеріал (з нього маю зробити 4 види дверей).
17 числа роблю 4 предварительних калькуляцій, на кожні вид дверей окремо. Затрати вибираю прямі матеріальні затрати. Сума предварительная вручну проставляється чи її програма повинна якось вибивати автоматом? (я поставила вручну, наприклад)
На основі предварітельної роблю окончатєльную (4 шт).
І в мене виходить мінус чогось...
ЗображенняЗображення
що не так роблю? дуже срочно нада зробити, не дає видаткову здєлать....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29/09/2014 10:36 
Академік
Академік

Kejt написав:
16 числа (наприклад) я роблю Калькуляцію предварительную, вибираю галочку списание материалов в производство, рах 23. Вибираю весь необхідний матеріал (з нього маю зробити 4 види дверей).
=;
Kejt написав:
17 числа роблю 4 предварительних калькуляцій, на кожні вид дверей окремо. Затрати вибираю прямі матеріальні затрати. Сума предварительная вручну проставляється чи її програма повинна якось вибивати автоматом? (я поставила вручну, наприклад)
=;
по поводу автоматом или вручную - тут всё от программы/настроек зависит, так что не подскажу, лично я вношу ручками и результатам это не мешает.
И вот на этом этапе можно выписывать расходную накладную.
А окончательная делается в конце месяца/квартала/года после отражения/распределения ВСЕХ общепроизводственных расходов

Kejt написав:
дуже срочно нада зробити, не дає видаткову здєлать....
:smls03: за то, что не очень сразу...

За це повідомлення автора oxx подякував: Kejt(29/09/2014 14:06)

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: