Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2019 15:21

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16/03/2015 15:26 
Професор
Професор

З нами з: 22/08/2009 03:08
Повідомлення: 767
Из налоговой информация, что ФОП на общей системе (без деятельности) пенсионер по возрасту уже должен сдавать отчет по ЕСВ. Вроде были изменения в законодательстве. Кто-то слышал на этот счет?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/03/2015 15:44 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
arni1980, Вам уже здесь viewtopic.php?p=1265666#p1265666 на Ваш вопрос отвечали. Зачем опять новую тему создавать?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/03/2015 16:23 
Професор
Професор

З нами з: 22/08/2009 03:08
Повідомлення: 767
lutishka написав:
arni1980, Вам уже здесь viewtopic.php?p=1265666#p1265666 на Ваш вопрос отвечали. Зачем опять новую тему создавать?

Что отвечали хорошо, но теперь у меня совсем другой вопрос. И не касающийся ФОПа 3-группы, от того и новая тема.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/03/2015 10:38 
Професор
Професор

З нами з: 22/08/2009 03:08
Повідомлення: 767
Ну, буду надеяться, что наврали, раз никто не слышал такого :smile:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/03/2015 16:30 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
arni1980 написав:
ФОП на общей системе (без деятельности) пенсионер по возрасту уже должен сдавать отчет по ЕСВ.

Сразу не дочитала, что ФОП - общесистемник. Так вот ФОПы на ОС, (будучи пенсионерами/инвалидами) и раньше не освобождались от уплаты/подачи отчетности по ЕСВ. Читаем Закон ст.4 п.4:
Цитата:
4. Особи, зазначені у пункті 4 частини першої цієї статті, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.
{ Статтю 4 доповнено частиною четвертою згідно із Законом
N 3609-VI ( 3609-17 ) від 07.07.2011
}



За це повідомлення автора lutishka подякував: arni1980(17/03/2015 16:44)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB