Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 18/11/2018 04:52

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 160 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 25/11/2015 16:58 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
kisa67 написав:
что теперь делать?

тьфу.
у нас кадровичка,принимая неризидента,поменяла местами фамилию с именем(там можно голову сломать пока вьехали),от думаем менять или оставить как есть :smile:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/11/2015 17:03 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9277
Изображения: 0
Звідки: ******
kimberli, :smls10:
пасибо, утешила)))


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06/12/2015 19:58 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 08/06/2012 10:56
Повідомлення: 152
Изображения: 1
Звідки: Україна
Підкажіть терміново!
Бюджетною установою прийнято працівника на посаду бухгалтера без надання статусу держслужбовця. Потрібно подавати звіт про прийняття працівника в ДПС чи достатньо зазначити в пенсійному звіті Д4 і 1 ДФ?


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 06/12/2015 22:04 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 08/06/2012 10:56
Повідомлення: 152
Изображения: 1
Звідки: Україна
Знайшла: http://buhbudget.com.ua/ua/journal/buhb ... ticle/2896
З 1 січня 2015 року згідно з оновленою ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України перед тим, як допустити працівника до роботи, потрібно:
1) укласти з ним трудовий договір, оформивши його наказом або розпорядженням власника чи уповно­важеного ним органу;
2) повідомити центральний орган виконавчої влади з питань забезпечення формування і реалізації державної політики з адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄСВ) про прийняття працівника на роботув порядку, встановленому Кабміном.

Ця вимога повною мірою стосується роботодавців — бюджетних установ.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 11/12/2015 11:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Уведомление о приеме на работу
:arrow: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=370551


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 28/01/2016 17:26 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 03/02/2009 13:22
Повідомлення: 113
скажіть, будь ласка,(ТЕРМІНОВО!!! [-o< ) чи потрібно нараховувати з/пл стажеру, якого прислав ЦЗ і чи треба за нього подать Повідомлення про прийняття :?:
дуже дякую)))


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/02/2016 11:09 
Професор
Професор

З нами з: 10/08/2010 17:13
Повідомлення: 517
сегодня написана заява на принятие
как поступить правильно
1.Создаем наказ и бросаем заяву в налоговую(все от сегоднешнего числа 05/02
2.з/пл начинаем насчитівать с понедельника 08/02
так?
в центр занятости нужно здавать 5опп(или как там ее)?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/02/2016 11:43 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
Pavel80 написав:
сегодня написана заява на принятие
как поступить правильно
1.Создаем наказ и бросаем заяву в налоговую(все от сегоднешнего числа 05/02
2.з/пл начинаем насчитівать с понедельника 08/02
так?

:smls01:
Pavel80 написав:
в центр занятости нужно здавать 5опп(или как там ее)?

:smls02:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 07/02/2016 19:01 
Професор
Професор

З нами з: 11/11/2005 17:08
Повідомлення: 149
Звідки: Боярка
Добрый день, подскажите запуталась уже....ФОП принимает работника уведомление будет сдача отчета в феврале в таблице 5 ,что с 01.01.2016 года принят работник правильно?...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 07/02/2016 19:15 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Angelochek, :smls02: ,если чел приступает с 1.01 к работе ,то вы не можете его допустить к работе раньше ,чем подадите уведомление.Как заполнить :arrow: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=179119


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 11/02/2016 10:53 
Професор
Професор

З нами з: 11/11/2005 17:08
Повідомлення: 149
Звідки: Боярка
добрый день подскажите , уведомление в налогову подала в електроне 7.02, что 08,02 работник приступает к работе, он не смог выйти , а тут 11.02 и что работать не будет как поступить.....


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11/02/2016 11:07 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/03/2010 21:36
Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Angelochek, подайте "скасовуючу"


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 08/07/2016 14:46 
Доцент
Доцент

З нами з: 30/03/2009 21:20
Повідомлення: 85
Изображения: 0
Добрый день. Подскажите пожалуйста как подать "скасовуюче" повідомлення про прийняття на роботу. В фамилии сотрудника допущена ошибка. Было принто 3 сотрудника в одном уведомлении. В "Скасовуючому" я указываю только одного сотрудника, чья фамилия с ошибкой или всех трех, а затем отражаю их всех в новом "повідомленні"? Спасибо.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 08/07/2016 14:47 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/04/2010 16:40
Повідомлення: 419
Изображения: 3
Звідки: Харьков
Только сотрудника с не правильной фамилией.

_________________
Что может быть более увлекательного, чем видеть, как в вас целятся и не попадают?!



За це повідомлення автора Найли подякував: anila(08/07/2016 15:02)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 26/07/2016 13:05 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
Упродовж якого строку можуть накласти штраф за допуск працівника до роботи без повідомлення ДФС
25 липня 2016 / 14:00

Відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без відповідного повідомлення ДФС для посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізосіб-підприємців визначена ч.ч. 3 і 4 ст. 41 КпАП у вигляді штрафу від 500 до 1000 НМДГ (від 8500 до 17000 грн), а при повторному вчиненні такого правопорушення — від 1000 до 2000 НМДГ (від 17000 до 34000 грн).

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через 2 місяці із дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні — не пізніш як через 2 місяці із дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді) (ч. 1 ст. 38 КпАП).

Держпраці в листі від 29.04.2016 р. № 5043/4/4.1-ДП-16 указує, що фактичний допуск працівника до роботи без повідомлення ДФС при тому, що особа продовжує працювати, є триваючим порушенням, а тому повинні застосовуватися норми ч. 1 ст. 38 КпАП щодо притягнення до адміністративної відповідальності не пізніш як через 2 місяці із дня його виявлення. http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/99802



За це повідомлення автора lutishka подякував: kisa67(26/07/2016 13:37)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 160 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB