Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 16/11/2018 18:32

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Заробітна плата
ПовідомленняДодано: 28/10/2013 17:57 
Користувач
Користувач

Повідомлення: 6
Чи маємо ми право викладачу гуманітарної дисципліни, який вийшов на неповний робочий день під час перебування у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, виплатити доплату за завідування кабінетом. Навчальний заклад II рівня акредитація.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Заробітна плата
ПовідомленняДодано: 28/10/2013 21:50 
Професор
Професор

Повідомлення: 667
А что вас смущает? Выплата такой доплаты прямо определена п.41 Приказа МОН № 102 и Письмом МОН от 10.12.10 г. № 10/2-1376. Не смотря на то, что работник находится в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет, он продолжает находиться в трудовых отношениях, но только на условиях неполной занятости, что так же прямо определено ст.18 Закона об отпусках, в соответствии с чем, на него распространяются нормы Закона по оплате труда и КЗоТ.
Цитата:
За бажанням жінки або осіб, зазначених у частині третій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за ними зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07/01/2016 17:45 
Професор
Професор

Повідомлення: 152
Изображения: 1
Допоможіть! Виявила помилку в нарахованій і виплаченій зарплаті за грудень: неправильно розрахувала утримання 3,6% та ПДФО (потрібно доплатити). Як здійснити доплату, особливо 3,6%? Наразі приступаю до складання звітності, воно мені десь вилізе по цифрах? Думаю стягнути із січневої зарплати, але напевно казначейство 3,6% не пропустить. Як розібратися з мінімальними втратами?

Догори
 Профіль Персональный альбом  

ПовідомленняДодано: 08/01/2016 12:49 
Професор
Професор

Sonichka написав:
Допоможіть! Виявила помилку в нарахованій і виплаченій зарплаті за грудень: неправильно розрахувала утримання 3,6% та ПДФО (потрібно доплатити). Як здійснити доплату, особливо 3,6%? Наразі приступаю до складання звітності, воно мені десь вилізе по цифрах? Думаю стягнути із січневої зарплати, але напевно казначейство 3,6% не пропустить. Як розібратися з мінімальними втратами?

Шановні форумчани, дайте пораду, ткніть носом, де і як знайти варіанти виходу. Дякую!

Догори

ПовідомленняДодано: 08/01/2016 15:30 
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Покажите в отчете правильные цифры, а доплатите сейчас - до 20 числа еще куча времени.
Кстати, такие ситуации уже уйму раз обсуждали, например, в этой теме: viewtopic.php?f=1&t=45916

За це повідомлення автора Антон Янко подякував: Sonichka(09/01/2016 01:23)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09/01/2016 01:12 
Професор
Професор

Антон Янко написав:
Покажите в отчете правильные цифры, а доплатите сейчас - до 20 числа еще куча времени.

А як бути з головною книгою, заповнити як є, чи виправити? Не хочеться показувати, бо було здано звіт в казначейство про відсутність кредиторської заборгованості. А доплату здійснити з ПДФО надіюсь встигну, а утримання ЄСВ 3,6% відмінили, не зможу подати в казначейство платіжку, чи можна як варіант сплатити ці кошти із картки працівника (помилка якраз сталася при обчисленні моєї зарплати).

Догори

ПовідомленняДодано: 28/01/2016 12:58 
Професор
Професор

Повідомлення: 165
Підкажіть, будь ласка, виникла така проблема в установі! У зв'язку зі звільненням директора комунальної установи виникла необхідність виплатити йому компенсацію за невикористану відпустку. Це призвело до того, що суми коштів, яка закладена в помісячному плані асигнувань, не вистачає для виплати працівникам заробітної плати у повному обсязі. Бухгалтерською запискою описано проблему і дозвіл виплатити частину заробітної плати (у тому числі всі податки) разом з заробітною платою за І пол.лютого. Працівник іде в відпустку з 01.02.16 р. Як правильно розрахувати йому середню заробітну плату, а саме, який оклад брати за січень 2016 р.? Той, який повинен бути, чи той, який нарахований з урахуванням ситуації, яка склалася? (тобто без тої частини, яка виплатиться у лютому). Дякую

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28/01/2016 13:13 
Теург
Теург

Лілія210490, якщо Ви нарахували заробітну плату працівнику за весь січень, а виплату частково перенесли на лютий, тоді вся нарахована сума заробітної плати за січень буде включатись до розрахунку відпускних за лютий.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28/01/2016 13:22 
Професор
Професор

Так, але ж це буде враховуватися, що я три дні виплати заробітної плати січня перенесла на лютий. Податки я теж буду сплачувати у лютому. Виходить, що я нарахувала менше, чим потрібно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28/01/2016 13:24 
Професор
Професор

У звіті про ЄСВ я буду показувати лише те, що виплатила (буду ставити і в нараховане), так як нарахування до Пенсійного я не платила

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28/01/2016 13:38 
Теург
Теург

А чому Ви нарахували неповністю? Перенесли б лише виплату, а податки ж можна заплатити і до 20 лютого ЄСВ, а до кінця лютого - ПДФО та ВЗ.
Але якщо Ви все ж нарахували лише частину січня, тоді у відпускні включаєте лише цю частину, оскільки виправлення помилок (а фактично це помилка) включаються в місяці, в якому було проведено виправлення.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28/01/2016 13:44 
Професор
Професор

Я б і повністю нарахувала, але ж у Заявкі на видачу готівки (Казна) є графа "Нараховано за місяць". Якби там стояла сума за всі дні, вони б не пропустили реєстрацію заробітної плати. Як бути в такому випадку? Нарахувати за місяць, а в заявкі нехай стоїть лише частина? Чи не буде це помилкою?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28/01/2016 14:05 
Теург
Теург

Лілія210490 написав:
Чи не буде це помилкою?

у Вас же є пояснення ситуації :arrow:
Лілія210490 написав:
Бухгалтерською запискою описано проблему і дозвіл виплатити частину заробітної плати (у тому числі всі податки) разом з заробітною платою за І пол.лютого.

Помилкою буде нарахувати заробітну плату за неповний місяць при тому, що фактично відпрацьовано повний місяць.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23/03/2016 14:09 
Професор
Професор

Доброго дня! Установа реорганізовується, керівника призначили в. о. нової установи з 10-го числа, документи йому передали 16-го. 16-го він зареєстрував нову установу. Попередню дату вивільнення поставлено було і прозвітовано в центр зайнятості 21 березня. Бухгалтер виплатила зарплату до 21 березня :pomidor . Виходить зарплату від 16 по 21 березня треба повернути? Як це зробити? Чи може за щось донарахувати (премію не можна, бо затверджується заздалегідь Києвом)? :krazzzzy
П. С. Керівник і тепер підписує документи старої установи як голова комісії з реорганізації.

Догори

ПовідомленняДодано: 24/03/2016 09:49 
Професор
Професор

Допоможіть, будь ласка! :kookoo:

Догори

Відображати повідомлення за:  Сортувати за