Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 15/10/2019 21:53

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16/03/2011 17:29 
Знавець
Знавець

З нами з: 27/07/2010 14:05
Повідомлення: 45
Здравствуйте!!! Такой спорный вопросец сегодня возник на семинаре в налоговой - он поставил весь город и район с ног на голову.. В новой декларации по подоходному налогу есть колонка 7 "Дата погашення податкового зобовязання з податку (визначена податковим агентом дата виплати доходів)".. Ну , ясное дело все бюджетники поставили там последний день месяца (31.01 и 28.02), т.к. у нас не выплатить из бюджета зарплату месяц в месяц - это страх и ужас (об этом постоянно пишет область!!!). Но наша налоговая инспекция сказала, что согласно изменений к КЗоТу, которые вступили в силу где-то с прошлого октябя и где написано, что зарплата должна выплачиваться не позднее 7 дней по окончании периода, все (и в том числе бюджетники ) должны платить зарплату с 1 по 7 число следующего месяца, а если мы заплатили до окончания месяца, то это нарушение, и чтобы мы все срочно обморочно меняли колдоговора и прочее. Может, у кого подобная ситуация возникала??


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/03/2011 18:33 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Blackie написав:
Но наша налоговая инспекция сказала, что согласно изменений к КЗоТу, которые вступили в силу где-то с прошлого октябя и где написано, что зарплата должна выплачиваться не позднее 7 дней по окончании периода, все (и в том числе бюджетники ) должны платить зарплату с 1 по 7 число следующего месяца, а если мы заплатили до окончания месяца, то это нарушение, и чтобы мы все срочно обморочно меняли колдоговора и прочее.
Blackie, я Вам очень сочувствую, но Ваши налоговики, мягко говоря, недалекие.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/03/2011 18:37 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Цитата:
Стаття 115. Строки виплати заробітної плати
Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... reg=322-08
А разве выплата в предыдущем месяце считается "позднее"???


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/03/2011 09:33 
Знавець
Знавець

З нами з: 27/07/2010 14:05
Повідомлення: 45
Нет . Они придрались что написано не позднее 7 го числа ПО ИСТЕЧЕНИИ отчетного периода. То есть это просто их трактовка фразы, мы согласны с Вами, и сами вачале поняли так, что не позднее 7 го это хоть 6 го а хоть и 30 го)) Тут уже диалектика или чего там - логика??)) Спасибо, укрепили нашу уверенность


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], MSN [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB