Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 24/09/2019 12:30

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 65 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 19/04/2011 10:20 
Професор
Професор

Повідомлення: 417
Irisk@ написав:
мы, экспедиторы, можем работать....но некоторые мои заказчики уже запретили ставить на загрузку а/м от единщиков (проверяют печати в смр-ках и ттн-ках) :kookoo:

ну это уже ваще беспредел, так вы им скажите пусть фрахт повышают, у меня пер-ки требуют подниматься на 10-15%, если на общую платить (и в принципе они правы.)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19/04/2011 11:37 
Професор
Професор

Повідомлення: 170
SvetlanaAl написав:
Irisk@ написав:
мы, экспедиторы, можем работать....но некоторые мои заказчики уже запретили ставить на загрузку а/м от единщиков (проверяют печати в смр-ках и ттн-ках) :kookoo:

ну это уже ваще беспредел, так вы им скажите пусть фрахт повышают, у меня пер-ки требуют подниматься на 10-15%, если на общую платить (и в принципе они правы.)

Да, вот и менеджеры наши тихо выпадают в осадок ](*,)

Скажите, Светлана, Вы заказчикам выписываете налоговую только на свои экспедиторские? Я попыталась - но начали возмущаться :smls33:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19/04/2011 13:54 
Професор
Професор

да, только на свои экспедиторские, вы не имеете законного права выписывать налоговые на суммы пер-ков. Добивайтесь своей правоты, докажите им, что если вы выпишите налоговые на всю сумму, то у них тоже будет неправильно.

За це повідомлення автора SvetlanaAl подякував: Irisk@(19/04/2011 17:43)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19/04/2011 17:12 
Професор
Професор

Повідомлення: 140
акт експедитор робить же на всю суму: фрахт за перевезення + комісійна винагорода експедитора. А подакову виписувати лише на комісійну винагороду? а фрахт за перевезення куди? Замовник у витрати поставить сумму фрахту за перевезення і комісію без ПДВ по акту, а у ПК по ПДВ згідно податкової накл. суму ПДВ з комісії. А на суму фрахта за перевезення не буде под. накл. з ставкою 0% ?! так виходить?!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19/04/2011 17:43 
Професор
Професор

Vektor написав:
акт експедитор робить же на всю суму: фрахт за перевезення + комісійна винагорода експедитора. А подакову виписувати лише на комісійну винагороду? а фрахт за перевезення куди? Замовник у витрати поставить сумму фрахту за перевезення і комісію без ПДВ по акту, а у ПК по ПДВ згідно податкової накл. суму ПДВ з комісії. А на суму фрахта за перевезення не буде под. накл. з ставкою 0% ?! так виходить?!

да-да, вот и я мозаику сложить не могу :reverans

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19/04/2011 18:00 
Професор
Професор

і як відображати вартість перевеезння (фрахт) у акті експедитора для Замовника: відшкодування чи компенсація вартості перевезення , а про ПДВ як згадувати??? без ПДВ - то виходить не є об"єктом оподаткування ???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19/04/2011 18:01 
Професор
Професор

аналогічно із сайта ДПА:
Чи необхідно експедитору нараховувати податкові зобов’язання та виписувати податкову накладну замовнику - резиденту на послуги з міжнародних перевезень вантажів, придбаних у перевізника, як платника ПДВ так і неплатника ПДВ?
• Коротка відповідь : Об’єктом оподаткування ПДВ при виконанні договору транспортного експедирування є кошти, що надходять експедитору від замовника - резидента за належне виконання договору транспортного експедирування. Оскільки у плату експедитору не включаються витрати, понесені таким експедитором на оплату послуг з міжнародного перевезення вантажів перевізником, який залучений до виконання договору транспортного експедирування, то експедитор не повинен нараховувати податкові зобов’язання на зазначені послуги з перевезення та виписувати податкову накладну замовнику - резиденту.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20/04/2011 16:08 
Професор
Професор

Vektor, я выписываю клиенту НН только на свою экспедицию, а в акте указываю пер-ка, № авто и сумму общую. мои клиенты занимаются и экспортом и импортом, ни у кого вопросов не возникало.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20/04/2011 17:52 
Професор
Професор

SvetlanaAl написав:
... мои клиенты занимаются и экспортом и импортом ...
тобто, це Ваші Замовники (вантажовідправники, чи вантажоотримувачі). правильно?!
SvetlanaAl написав:
... а в акте указываю пер-ка, № авто и сумму общую ...
тобто: перевозка + своє комісійна винагорода = загальна сума. Комісія то з ПДВ 20% - зрозуміло, а сума за перевезення: без ПДВ чи 0% ??? в акті треба ж вказати: ставку ПДВ, або звільнене від ПДВ, чи не є об"єтом оподаткування

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20/04/2011 23:20 
Професор
Професор

Vektor написав:
тобто, це Ваші Замовники (вантажовідправники, чи вантажоотримувачі). правильно?!

прально

тобто: перевозка + своє комісійна винагорода = загальна сума. Комісія то з ПДВ 20% - зрозуміло, а сума за перевезення: без ПДВ чи 0% ??? в акті треба ж вказати: ставку ПДВ, або звільнене від ПДВ, чи не є об"єтом оподаткування

честно, никогда об этом не задумывалась, везде автоматом писала без ПДВ, ну в любом случае, я думаю, что мои клиенты в деку по НДС включали только НН на вознаграждение (по крайней мере я бы делала так).
Мы когда-то вместе с бухгалтером клиента разбирались в этом вопросе и она меня тоже попросила выписывать НН только на вознаграждение.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/04/2011 10:06 
Професор
Професор

SvetlanaAl написав:
честно, никогда об этом не задумывалась, везде автоматом писала без ПДВ ...
на мою думку, тут скоріше схоже на "не є об"єктом оподаткування" - без ПДВ, і скоріше схоже що вартість перевезення (фрахта) у акті експедитора - це відшкодування/чи компенсація
добре, тут з горем пополам розібралися, і якась картина вималювалась
а от із експедицію по внутрішніх перевезеннях (по території України) із ставкою ПДВ 20%
як тут бути? як тут буде виглядіти акт Експедитора? як тут має виписати податкову накладну Експедитор?

Востаннє редагувалось Vektor в 22/04/2011 17:53, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/04/2011 21:09 
Професор
Професор

Vektor, сегодня купила новый бух. журнал, в к-ром сказано, что при международных пер-ках НН надо выписывать и на экспедицию и на 0%, согл.пп 189.4 НК. Так что я уже не знаю как что отражать #-o .
По Украине, если покупаете у плательщика НДС, то и акт с НДС, а вот у неплательщика, думаю НДС надо платить полностью за услугу, здесь НК не будет.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/04/2011 13:37 
Професор
Професор

SvetlanaAl написав:
Vektor, сегодня купила новый бух. журнал, в к-ром сказано, что при международных пер-ках НН надо выписывать и на экспедицию и на 0%, согл.пп 189.4 НК. Так что я уже не знаю как что отражать #-o .
По Украине, если покупаете у плательщика НДС, то и акт с НДС, а вот у неплательщика, думаю НДС надо платить полностью за услугу, здесь НК не будет.

А какой журнал и какой номер? Очень хотелось бы ознакомится?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/04/2011 13:40 
Професор
Професор

Vektor написав:
SvetlanaAl написав:
честно, никогда об этом не задумывалась, везде автоматом писала без ПДВ ...
на мою думку, тут скоріше схоже на "не є об"єктом оподаткування" - без ПДВ, і скоріше схоже що вартість перевезення (фрахта) у акті експедитора - це відшкодування/чи компенсація
доре, тут з горем пополам розібралися, і якась картина вималювалась
а от із експедицію по внутрішніх перевезеннях (по території України) із ставкою ПДВ 20%
як тут бути? як тут буде виглядіти акт Експедитора? як тут має виписати податкову накладну Експедитор?

Я пишу "відшкодування ватості міжнарод. перевезення" и в акте, и в налоговой...но сомневаюсь уже, правильно ли? В акте при внутренних перевозках пишу "відшкод. вартості внутр. перевезення" - сумма без НДС, и экспед. - сумма без НДС. А потом обая сумма и НДС 20%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/04/2011 17:51 
Професор
Професор

SvetlanaAl написав:
трохи не зовсім зрозумів

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 65 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: