Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 11/11/2019 22:45

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 20/08/2009 15:03 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/09/2007 15:32
Повідомлення: 25
Відпустка одинокій маткрі, матері, що має 2-х дітей до 15 р. надається за календарний чи робочий рік?
Працівниця (вдова) працює з 01.04.2002 року. Має доньку 15.03.1987 року народження. Відпустку не використала. Як правильно вирахувати кількість років, за які вона має право отримати відпустку. 15.03.2005 році дочці виповнилось 18.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/08/2009 15:16 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
За отработанный рабочий год (как и основной отпуск по абз.1 ст.6) но с оговоркой указанной в абз.2 ст.5 ЗУ "Об отпусках". В общем считаете, так же как и по основному отпуску.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/08/2009 15:17 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 12/06/2009 14:51
Повідомлення: 3948
Звідки: Харьков
Olesya написав:
Відпустка одинокій маткрі, матері, що має 2-х дітей до 15 р. надається за календарний чи робочий рік?


[url=http://rastu.com.ua/content/view/3308/259/]МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ від 21.07.2008 р. N 187/13/116-08[/url]

_________________
З повагою.
А. Орлов


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/08/2009 15:25 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
ЧП "Орлов-А", я так понял из письма, что отпуск дается всего лишь один раз, за все годы?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/08/2009 15:33 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 12/06/2009 14:51
Повідомлення: 3948
Звідки: Харьков
Senya написав:
ЧП "Орлов-А", я так понял из письма, что отпуск дается всего лишь один раз, за все годы?

[url=http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=504%2F96-%E2%F0]ЗУ Про відпустки
[/url]
Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей

Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів

_________________
З повагою.
А. Орлов


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/08/2009 16:00 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/09/2007 15:32
Повідомлення: 25
Я знайшла такий варіант:
Зазначена відпустка надається в календарному році, а не за відпрацьований робочий рік, тому одинока мати може використати її в повному обсязі, починаючи з 18.11.04 р. (тобто за 2004 р.), незалежно від відпрацьованого часу в цьому році та до досягнення дитиною повноліття.
Джерело http://www.dcz.gov.ua/control/uk/publis ... id=8975889


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/08/2009 16:07 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/09/2007 15:32
Повідомлення: 25
Щодо мого прикладу за 2005 рік надавати відпустку чи вже ні? Адже в 2005 дочка стала повнолітня.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/08/2009 16:17 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 12/06/2009 14:51
Повідомлення: 3948
Звідки: Харьков
Olesya написав:
Щодо мого прикладу за 2005 рік надавати відпустку чи вже ні? Адже в 2005 дочка стала повнолітня.

Я понимаю - Да
Olesya написав:
незалежно від відпрацьованого часу в цьому році та до досягнення дитиною повноліття.
Джерело http://www.dcz.gov.ua/control/uk/publis ... id=8975889

_________________
З повагою.
А. Орлов


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21/08/2009 00:40 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
Olesya, +1
ЗУ Об отпусках
ст.4
Установлюються такі види відпусток:

1) щорічні відпустки:

основна відпустка (стаття 6 цього Закону);

додаткова відпустка за роботу із шкідливими та важкими
умовами праці (стаття 7 цього Закону);

додаткова відпустка за особливий характер праці (стаття 8
цього Закону);

інші додаткові відпустки, передбачені законодавством;

вот они ЕЖЕГОДНЫЕ

отпуск мамочке с 2-мя детьми - социальный, за каждый календарный год

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21/08/2009 09:51 
Знавець
Знавець

З нами з: 19/09/2007 15:32
Повідомлення: 25
Всім дякую за коментарі.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB