Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2018 20:04

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 72 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 16/09/2016 10:41 
Знавець
Знавець
Аватар користувача

З нами з: 12/08/2014 10:03
Повідомлення: 32
Звідки: Чернігів
flow,
1-найманий, 2- інвалід, 25 - держслужбовець... з кодом типу нарахувань 13 , місяць, рік - і показуєте суму недоплати до мінімальної.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 25/10/2016 13:56 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 21/12/2010 13:47
Повідомлення: 953
Звідки: Кіровоград
Працівниця використала за 2014-2015 рік 14 днів щорічної відпустки і 10 додаткової як одинока мати. Чи маємо право надати компенсацію за невикористану відпуску за 10 календарних днів?
Стаття 24. Грошова компенсація за невикористані щорічні
відпустки

За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється
грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові
щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24
календарних дні.

_________________
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 25/10/2016 17:31 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/03/2010 21:36
Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Гадючка, я считаю, что да.



За це повідомлення автора Антон Янко подякували: 2 Гадючка(25/10/2016 17:53), Richardraivy(17/01/2017 07:58)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 26/10/2016 16:21 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 21/12/2010 13:47
Повідомлення: 953
Звідки: Кіровоград
Гадючка написав:
Чи маємо право надати компенсацію за невикористану відпуску за 10 календарних днів?

Знайшла: науково-практичний коментар до ст.83 КЗпП - можливо!

_________________
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 06/12/2016 15:10 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/04/2010 16:40
Повідомлення: 419
Изображения: 3
Звідки: Харьков
Увольняем человека. Как ему правильно насчитать отпуск. Получается, что принят был 08.11.2016 ставка 1650 грн., а увольняем сегодня, ставка в декабре 1700 грн. Я ему насчитываю отпуск по ставке в 1650 грн?
1650/30*2=110,00 грн компенсация отпуска. 2 дня отпуска.

_________________
Что может быть более увлекательного, чем видеть, как в вас целятся и не попадают?!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 06/12/2016 16:09 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
Працівникам, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації менше двох календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час.

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 06/12/2016 17:48 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/04/2010 16:40
Повідомлення: 419
Изображения: 3
Звідки: Харьков
Поскольку работник не отработал ни одного полного месяца (с первого по первое число) перед увольнением, расчетного периода, на основании заработка которого необходимо производить исчисление средней зарплаты, в данном случае фактически нет. Поэтому компенсацию исчисляют исходя из должностного (месячного) оклада (тарифной ставки), установленного на момент ее начисления (абз. 3 п. 4 Порядка № 100). Такой же подход был озвучен Минтруда в письме от 22.12.2005 г. № 717/018/84-05.
А я вот такое нашла

_________________
Что может быть более увлекательного, чем видеть, как в вас целятся и не попадают?!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 06/12/2016 18:03 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
[-X
У всіх інших випадках збереження середньої заробітної плати
середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою
пов'язана відповідна виплата. Працівникам, які пропрацювали на
підприємстві, в установі, організації менше двох календарних
місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
фактично відпрацьований час. ( Абзац третій пункту 2 із змінами,
внесеними згідно з Постановою КМ N 1266 ( 1266-2001-п ) від
26.09.2001 )

Якщо протягом останніх двох календарних місяців працівник не
працював, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат
за попередні два місяці роботи. Якщо і протягом цих місяців
працівник не відпрацював жодного робочого дня, середня заробітна
плата обчислюється відповідно до останнього абзацу пункту 4 цього
Порядку. ( Абзац четвертий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
Постановою КМ N 1398 ( 1398-99-п ) від 30.07.99 )

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 07/12/2016 17:45 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 21/12/2010 13:47
Повідомлення: 953
Звідки: Кіровоград
dashab написав:
У всіх інших випадках збереження середньої заробітної плати
середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою
пов'язана відповідна виплата. Працівникам, які пропрацювали на
підприємстві, в установі, організації менше двох календарних
місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
фактично відпрацьований час. ( Абзац третій пункту 2 із змінами,
внесеними згідно з Постановою КМ N 1266 ( 1266-2001-п ) від
26.09.2001 )

Якщо протягом останніх двох календарних місяців працівник не
працював, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат
за попередні два місяці роботи. Якщо і протягом цих місяців
працівник не відпрацював жодного робочого дня, середня заробітна
плата обчислюється відповідно до останнього абзацу пункту 4 цього
Порядку. ( Абзац четвертий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
Постановою КМ N 1398 ( 1398-99-п ) від 30.07.99 )


[-X [-X [-X [-X

Це не стосується нарахування відпускних! Для відпускних беруться тільки повні місяці! І дійсно так, як сказала Найли: із посадового окладу на момент звільнення.

_________________
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 30/07/2018 11:27 
Доцент
Доцент

З нами з: 30/03/2009 21:20
Повідомлення: 85
Изображения: 0
Підскажіть будь ласка, як нарахувати і виплатити відпускні в 1С 8.2 ред.1.2 Якщо , наприклад відпускні за серпень нарахувались в липні і виплачені в 30.07. Робити окремою "відомістю нарахування зар.плати" і окремою відомістю? Тоді не формуються проводки по виплаті взносів через "формування платіжних документів і взносіів", мабуть тому що наперед...???


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 02/08/2018 17:11 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 21/11/2005 13:32
Повідомлення: 13801
Изображения: 0
Звідки: г.Киев
Відпустка перехідна чи тільки у серпні?

_________________
Ты можешь всё если рядом есть человек, который в тебя верит;-)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Отпускные
ПовідомленняДодано: 09/08/2018 16:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
Alizet написав:
Відпустка перехідна чи тільки у серпні?

судя по тому что выплачена 30.07 то явно с первых чисел августа.
поэтому начисление я бы провела в августе период тоже август(это для 8.2) :smls09:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 72 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB