Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/10/2018 10:20

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 07/05/2018 15:33 
Професор
Професор

З нами з: 01/02/2008 14:38
Повідомлення: 297
Звідки: Вінниця
Добрий день. У мене питання щодо позики, яку надає (або отримує) підприємство фіз. особам та юр. особам.
Є договір поворотньої фін. доп. (позики) на суму 1 млн. грн. строком на 3 роки. Чи може підприємство видавати позику частково, погашати позику частково і потім знову видавати частки позики, поки не буде видано всю суму по договору. Тобто видали 500 тис. 01.04.18, 10.04.18 погасили нам 100 тис., 15.04.18 - знову видали і т.д. до 1 млн. грн. загальна сума позики? В договорі це все передбачено:
" 3. Порядок надання позики
3.1. Позикодавець зобов'язується надавати позику з 01 березня 2018 р. шляхом видачі готівкових коштів з каси підприємства (Позикодавця) або перерахуванням на картковий рахунок (за бажанням Позичальника) окремими частинами на вимогу Позичальника. Розмір (сума) окремих платежів та дата їх здійснення встановлюються Позикодавцем у межах загальної суми та строку дії Договору.
3.2. Датою надання позики вважається дата здійснення Позикодавцем на умовах цього Договору першого платежу на користь Позичальника.
5.2. Позичальник може повертати позику в будь який момент і будь яку суму (на момент часткового повернення - в межах фактично наданої суми позики) до настання строку обов’язкового для повернення позики шляхом внесення готівкових коштів в касу або на розрахунковий рахунок Позикодавця (за бажанням Позикодавця), або іншим способом, який не протирічить чинному законодавству України (переведення боргу та інше) Часткове повернення позики не припиняє дію договору, щодо видачі Позичальнику наступних часток позики у межах суми, яка зазначена у п.1.2."
Чи не перемудрив я ? Дякую.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10/05/2018 17:34 
Користувач
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 07/12/2017 17:20
Повідомлення: 14
можна.. чому ні?! головне - памятайте про готівкові обмеження в 50 тис грн


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10/05/2018 20:23 
Професор
Професор

З нами з: 01/02/2008 14:38
Повідомлення: 297
Звідки: Вінниця
Дякую.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27/06/2018 14:58 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 10/04/2008 19:16
Повідомлення: 165
Звідки: Київ
Добрый день всем! Перелопатила кучу информации, но меня взяли сомнения. Может кто подскажет как правильно сделать.
Учредитель хочет внести ФП в кассу предприятия. Нужен ли кассовый аппарат? ООО на едином налоге 3 группа без НДС.

_________________
Улыбайтесь... ...это всех раздражает!!!


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB