101 — НДС
12.06.2020 | 12:43

Чи підлягають відображенню у податковій накладній надбавки та/або знижки, надані продавцем при постачанні товарів/послуг покупцю?

12.06.2020 | 12:30

Який код та найменування якого контролюючого органу необхідно зазначати в полі «Контролюючий орган до якого подається документ» Повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено, а також Повідомлення про надання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податків, якщо їх подання здійснюється після зміни місцезнаходження (місця проживання), пов’язаного ЗІ зміною адміністративного району?

12.06.2020 | 12:28

Які встановлені строки для подання податкової декларації з ПДВ та сплати ПДВ до бюджету?

12.06.2020 | 12:24

Який механізм накладення штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних та розрахунків коригування в ЄРПН?

11.06.2020 | 11:43

Чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ згідно з п. 198.5 ст. 198 ПКУ по товарам/послугам, які були придбані/виготовлені після 01 липня 2015 року, якщо під час такого придбання суми податку не були включені до складу податкового кредиту, зокрема з причини помилок у податковій накладній або відсутності її реєстрації в ЄРПН?

11.06.2020 | 11:40

Як визначається база оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів за межі митної території України у митному режимі експорту?

11.06.2020 | 11:29

В які терміни подається податкова декларація з ПДВ особою, реєстрація платника ПДВ якої анулюється в інший день, ніж останній день календарного місяця?

11.06.2020 | 11:15

Як платнику ПДВ в податковій декларації з ПДВ відобразити коригування (збільшення/зменшення) заявленої митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту?

11.06.2020 | 11:11

Чи передбачена адміністративна відповідальність за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН?

10.06.2020 | 15:42

Чи мають право платники ПДВ, які застосовують касовий метод визначення податкових зобов’язань складати зведену податкову накладну при здійсненні операцій, які мають безперервний або ритмічний характер постачання?

10.06.2020 | 15:37

Починаючи з якого звітного періоду платники ЄП, які є платниками ПДВ, застосовують виключно звітний період місяць з метою подання податкової декларації з ПДВ?

10.06.2020 | 10:08

Чи подається до контролюючого органу платником ПДВ реєстраційна заява за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація» у разі зміни найменування (крім перетворення) (прізвища, імені та по батькові)?

10.06.2020 | 09:52

Чи нараховуються податкові зобов’язання з ПДВ постачальником при отриманні гарантійних внесків, які згідно з умовами договору в оплату за товари/послуги не зараховуються, а повертаються отримувачу таких товарів/послуг та чи включаються такі суми до складу податкового кредиту?

10.06.2020 | 09:44

Яким чином платник ПДВ (підрядник та субпідрядник) може зробити вибір/відмову про застосування касового методу визначення податкових зобов’язань за операціями з виконання підрядних будівельних робіт?

10.06.2020 | 09:44

Яким чином платник ПДВ (підрядник та субпідрядник) може зробити вибір/відмову про застосування касового методу визначення податкових зобов’язань за операціями з виконання підрядних будівельних робіт?

09.06.2020 | 16:16

Які документи подаються разом з реєстраційною заявою платника ПДВ за формою № 1-ПДВ?

09.06.2020 | 16:12

Який порядок оподаткування ПДВ операцій з поставки/придбання товарів/послуг, що здійснюються згідно з договорами комісії, доручення та іншими цивільно-правовими договорами?

09.06.2020 | 16:09

Чи має право платник ПДВ віднести до податкового кредиту суму ПДВ на підставі податкової накладної, в графі 7 якої міститься більше двох знаків після коми?

09.06.2020 | 16:05

Чи має право продавець зменшити податкові зобов’язання, якщо покупець відмовляється зареєструвати розрахунок коригування до податкової накладної

09.06.2020 | 15:57

Чи складається податкова накладна на суму перевищення ціни придбання товарів/послуг над фактичною ціною їх постачання у разі здійснення платником податку операцій з постачання товарів/послуг, звільнених від оподаткування ПДВ, за ціною, яка нижча за ціну їх придбання?

Назад1234

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить